counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Лютого
20 Лютого
19 Лютого
Всі новини...

Тема тижня

Перемир'я у владі: міф чи реальність? Перемир'я у владі: міф чи реальність?
Всі теми тижня
Дорога турбота: Кабмін взявся за населення Чого чекати Ураїні від виборів у США? Кабмін Гройсмана: Перемоги і провали Криза безпеки: хто пише сценарій? Бурштинові війни Кодекс для бійця АТО Чим завершиться парад резонансних справ? Ціна політичної відповідальності Про що Україна домовляється з бойовиками? Кому служитиме Генпрокуратура? Яка користь Україні від санкцій проти Росії? Навіщо Україні фінансова поліція? Судова реформа: сядуть всі? За кадри вирішують усі Як змінилася система після Майдану Кому віддадуть митницю? Два роки без Криму Навіщо поліції стільки злочинців? Закордон нам допоможе? Новий прем'єр - нові перспективи Коли у населення увірветься терпець? Як повернути Донбас за рік Життя після Путіна Український тиждень в Європарламенті До чого призведе політична криза? Кому зіграв на руку Касько? Право сили або сила права? Чим загрожують Україні зміни до Конституції? Без яких змін в бюджеті нам не обійтися? Як провести в Україні інвестиційну терапію Що рік прийдешній нам готує? Чого досягла Україна за минулий рік? Які податки влаштують українців? Як змусити кримінал попрацювати на бюджет? Рік уряду: підсумки Терористичні ризики України Бюджет - 2016: Хто отримає найбільший шматок пирога Куди подіти армію силовиків? Народ vs Кабмін: битва за тарифи Безвізовий режим: які наші шанси? Кадровий дефолт: шляхи виходу Українські заручники Путіна Боротьба з корупцією - дієта для повноти влади Ренесанс української економіки Що потягнуть за собою санкції проти Росії? Чи стане електронна петиція панацеєю від проблем? Кому вигідна легалізація зброї? Освіта в умовах російської агресії Нові податки — нова країна Чому в Україні не можна подолати бідність? Холодний сезон 2015: На чому будемо економити Нові голови областей проти контрабанди Заочні суди над «сім’єю» Як перетворити бурштин на благо для України? Обіцянки депутатів: Місія нездійсненна Три питання до нової Конституції Нова карта України: За і проти Доля Криму: що чекає на півострів? Рокіровка на місцях: чи зіграє ставка Порошенка? Три місяці Кабміну: шанс чи фінал? Що криється в особливому статусі Донбасу? Індексація пенсій і зарплат: популізм чи реальність? До чого прийшла Україна за рік з Порошенком? Чи врятує нас податкова реформа? Хто стоїть за акціями протесту в Києві? Чи потрібно залучати іноземців в уряд? Національна поліція: Плюси і мінуси Чи потрібна Україні децентралізація? Наскільки законна люстрація? Чи можливе в Україні «економічне диво»? Чим обернеться для країни війна олігархів? Чи можна націоналізувати приватизовані раніше підприємства та які наслідки це матиме? Що допоможе Україні виграти інформаційну війну? Як брати іноземні кредити, не "пресуючи" населення?
Точки зору
Василь Горбаль
17 Січня
12:12
Політика Василь Горбаль Порошенко все складніше абстрагуватися від негативу, що йде від уряду Президенту Петру Порошенку стає все складніше балансувати і абстрагуватися від негативу, який іде від уряду й політики, яку він проводить. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політик, банкір-фінансист Василь Горбаль. «Складно оцінювати, чи є між двома особистостями конфлікт (між Порошенком та Яценюком. - Ред.), але можу сказати напевно, що остання прес-конференція показала, що главі держави стає все важче абстрагуватися від того негативу, який іде від уряду та політики, яку він проводить. Цей негатив уже лягає і на Президента. І це, мабуть, буде незабаром підштовхувати його до певних кроків, а не просто заяв. Ми бачимо, що далі так тримати ситуацію, балансувати стає все складніше і складніше», - розповів експерт. За словами Горбаля, переформатування уряду - це лише питання короткого часу. Але залишається питання, наскільки повним буде це переформатування. «Це питання. І знову ж, голосування за бюджет. Незважаючи на те що коаліція повинна була взяти політичну відповідальність за бюджет, бюджет уже голосувався не тим складом, яким повинен голосуватися. Ми маємо певну заморожену політичну парламентську кризу всередині. Чи призведе ця криза до кардинальних змін і, відповідно, переформатування в парламенті - лише покаже найближчий час. Але я думаю, що зміни будуть», - зазначив Горбаль.
Павло Рудяков
17 Січня
11:51
Політика Павло Рудяков Рівень сприйняття між Президентом і прем'єром зовсім не такий, як був у Ющенка й Тимошенко Стосунки між Президентом Петром Порошенком і прем'єром Арсенієм Яценюком не дуже теплі й не дружні. Але, втім, вони цілком нейтральні і не надто позначаються на загальній ситуації в політиці. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив директор Інформаційно-аналітичного центру «Перспектива» Павло Рудяков. «Якщо брати за одиницю виміру конфліктності між посадовими особами той високий рівень несприйняття один одного, який був у Ющенка й Тимошенко, у цьому випадку немає такого. Є якісь конфліктні ситуації, в яких кожен з них (Порошенко і Яценюк. - Ред.) виступає як державний діяч вищого рівня, як політик, за спиною якого є політична сила, і як бізнесмен, тому що вони обидва займаються бізнесом. Але думаю, що ці особисті, можливо, не дуже теплі стосунки є нейтрально нормальними. Можливо, навіть лояльні, але, звичайно ж, не дружні. Думаю, вони не надто позначаються на ситуації», - вважає політолог. На думку Рудякова, серйозні конфлікти є серед людей з оточення Президента і прем'єра. Експерт зазначає, що мова йде про персональне несприйняття між деякими членами вищого оточення як з одного, так і з іншого боку. «Конфліктів повно і у Верховній Раді, і в уряді, бувають і на обласному рівні. Найяскравіший приклад - конфлікт Аваков - Саакашвілі, який перейшов в особистісну площину і вийшов у публічну сферу. Ці конфлікти - нормальна ситуація. Так скрізь: і в політиці, і в житті, і у нас, і за межами країни. Вони виникають через відсутність політичної культури. Не в останню чергу це і просто відсутність контролю, безкарність. Адже це речі, за які ніхто не несе відповідальності. Така система безкарності сприяє дикунським витівкам», - переконаний Рудяков.
Володимир Цибулько
17 Січня
11:13
Політика Володимир Цибулько Між Порошенко та Яценюком іде боротьба за плацдарми Між очільником уряду Арсенієм Яценюком і главою держави Петром Порошенком немає конфлікту. Утім, певне протистояння є, оскільки обидва «заходять» на чужу територію. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політолог Володимир Цибулько. «Конфлікту немає. Є боротьба за плацдарми. Подивіться, як Яценюк дуже часто заходить у питання безпеки, коментуючи ситуацію в країні. Петро Порошенко ж, у свою чергу, виходить на поле економіки і зі свого боку також коментує події в Україні», - вважає політолог. За словами Цибулька, тут крім цього питання боротьби є й багато інших суперечностей. «Діалог передбачає якраз співіснування. Тобто співіснування в боротьбі, а не пожирання й усунення з політичного поля. Тим більше що поки коаліція як архітектор виконавчої влади існує в такому форматі, вона завжди матиме свою вагу. Вона все ж первинна, а не уряд. Уряд - похідне від коаліції. Поки є політичний інструмент тиску на уряд, Порошенко буде ним користуватися. Думаю, що Яценюк якраз зі свого боку нервує, оскільки його фракція, хоч і друга за чисельністю в парламенті і в коаліції, але вона менш креативна, менше здатна нав'язувати певний стратегічний сценарій. Вона все ж завжди залишається вторинною, незважаючи на те що вона висунула прем'єр-міністра. Мені здається, що саме відсутність яскравих постатей на тлі Яценюка є найбільшою бідою «Народного фронту», - переконаний Цибулько.
Олесь Доній
16 Січня
14:48
Політика Олесь Доній «Народним фронтом» пожертвують, але не зараз «Народним фронтом» пожертвують, та не зараз. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політик Олесь Доній. «Як такої сварки між Блоком Петра Порошенка і «Народним фронтом» немає. Є бажання групи Порошенка монополізувати всі фінансові потоки і мати абсолютний, а не частковий вплив у КМУ. «Народний фронт» зараз ослаблений мінімальним рейтингом особисто Яценюка і перетворився з партнера на васала. Адже будь-які вибори для НФ і особисто для Яценюка - політична смерть», - переконаний він. Доній прогнозує, що зараз Порошенко і команду в бажанні взяти все під свій контроль стримують два чинники. «На цьому етапі, поки не сформована команда псевдоопозиції, БПП не вигідні перевибори ВР. Також Арсеній Яценюк за планом АП віддасть свою посаду більш популярному прем'єру, золотий карті Порошенка, яка має витягти його на другий термін президентства. Це буде ближче до президентських виборів. Адже за три роки популярний прем'єр може стати непопулярним», - пояснив політик. Він вважає, що «золотою картою Порошенка» може стати Михайло Саакашвілі.

/-0,47975301742554-/ /-pc-/
Top