counter
Стрічка новин
Вибрати все
1 Березня
29 Лютого
28 Лютого
Всі новини...

Тема тижня

Чого досягла Україна за минулий рік? Чого досягла Україна за минулий рік?
Всі теми тижня
Дорога турбота: Кабмін взявся за населення Чого чекати Ураїні від виборів у США? Кабмін Гройсмана: Перемоги і провали Криза безпеки: хто пише сценарій? Бурштинові війни Кодекс для бійця АТО Чим завершиться парад резонансних справ? Ціна політичної відповідальності Про що Україна домовляється з бойовиками? Кому служитиме Генпрокуратура? Яка користь Україні від санкцій проти Росії? Навіщо Україні фінансова поліція? Судова реформа: сядуть всі? За кадри вирішують усі Як змінилася система після Майдану Кому віддадуть митницю? Два роки без Криму Навіщо поліції стільки злочинців? Закордон нам допоможе? Новий прем'єр - нові перспективи Коли у населення увірветься терпець? Як повернути Донбас за рік Життя після Путіна Український тиждень в Європарламенті До чого призведе політична криза? Кому зіграв на руку Касько? Право сили або сила права? Чим загрожують Україні зміни до Конституції? Без яких змін в бюджеті нам не обійтися? Як провести в Україні інвестиційну терапію Перемир'я у владі: міф чи реальність? Що рік прийдешній нам готує? Які податки влаштують українців? Як змусити кримінал попрацювати на бюджет? Рік уряду: підсумки Терористичні ризики України Бюджет - 2016: Хто отримає найбільший шматок пирога Куди подіти армію силовиків? Народ vs Кабмін: битва за тарифи Безвізовий режим: які наші шанси? Кадровий дефолт: шляхи виходу Українські заручники Путіна Боротьба з корупцією - дієта для повноти влади Ренесанс української економіки Що потягнуть за собою санкції проти Росії? Чи стане електронна петиція панацеєю від проблем? Кому вигідна легалізація зброї? Освіта в умовах російської агресії Нові податки — нова країна Чому в Україні не можна подолати бідність? Холодний сезон 2015: На чому будемо економити Нові голови областей проти контрабанди Заочні суди над «сім’єю» Як перетворити бурштин на благо для України? Обіцянки депутатів: Місія нездійсненна Три питання до нової Конституції Нова карта України: За і проти Доля Криму: що чекає на півострів? Рокіровка на місцях: чи зіграє ставка Порошенка? Три місяці Кабміну: шанс чи фінал? Що криється в особливому статусі Донбасу? Індексація пенсій і зарплат: популізм чи реальність? До чого прийшла Україна за рік з Порошенком? Чи врятує нас податкова реформа? Хто стоїть за акціями протесту в Києві? Чи потрібно залучати іноземців в уряд? Національна поліція: Плюси і мінуси Чи потрібна Україні децентралізація? Наскільки законна люстрація? Чи можливе в Україні «економічне диво»? Чим обернеться для країни війна олігархів? Чи можна націоналізувати приватизовані раніше підприємства та які наслідки це матиме? Що допоможе Україні виграти інформаційну війну? Як брати іноземні кредити, не "пресуючи" населення?
Точки зору
Руслана Лижичко
28 Грудня
09:11
Політика Руслана Лижичко Влада демонструє, що вона нічого не боїться, що готова й далі грати з вогнем На тлі падіння рівня життя українців говорити про досягнення влади не доводиться. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила співачка, громадська діячка Руслана Лижичко. «На тлі того, що країна зубожіла, досягнення влади не дуже помітні й не відіграють ніякої ролі. Рівень життя українців з кожним днем ​​все нижче й нижче. У людей дуже багато соціальних проблем, з якими вони стикаються, а держава не в змозі їм допомогти. Тому говорити про якісь здобутки не доводиться», - сказала вона. За її словами, за події в країні відповідальні всі гілки влади, претензії є і до уряду, і до депутатів, і до Президента. «Влада просто демонструє, що вона нічого не боїться, що готова і далі продовжувати грати з вогнем заради власного збагачення. Протягом усього року влада нам демонструвала недієздатність і небажання покращувати ситуацію в країні», - зазначила вона. На думку Руслани, щоб вивести країну з політичної та економічної кризи, необхідно створювати широку коаліцію, яка складатиметься з представників громадських політичних об'єднань. «Потрібно припиняти формувати різні плани, документи й говорити, що нам потрібно робити. Необхідно починати будувати ініціативу, яка дозволить поліпшити ситуацію в країні», - резюмувала Лижичко.
Сергій Власенко
27 Грудня
18:00
Політика Сергій Власенко Найбільшою поразкою в поточному році є діяльність уряду Найбільшою поразкою в поточному році була і є діяльність уряду. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Сергій Власенко. «За цей рік люди почали жити гірше і жодної повноцінної реформи не відбулося. Ми можемо говорити про певні досягнення, наприклад, було зроблено крок у напрямку лібералізації візового режиму з ЄС. Але це лише крок. У нас уже склалася своєрідна українська традиція, коли ми певні речі видаємо за результат. Усі вже говорять про перемогу, про безвізовий режим, але поки що цього ще немає», - сказав Власенко. За його словами, робляться певні кроки до змін у країні на краще, але вони хаотичні і нічим не підкріплені. Разом з тим парламентарій вважає, що найбільшою поразкою є діяльність уряду. «Провалом усієї їхньої роботи став бюджет, який вони внесли до Верховної Ради», - наголосив Власенко.
Юрій Левченко
26 Грудня
12:52
Політика Юрій Левченко Проведені реформи є бутафорією Проведені у 2015 році реформи є бутафорією. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Юрій Левченко. «Складно говорити про якісь перемоги. Ця Верховна Рада, як і попередня, працює на збагачення, а не на інтереси суспільства. Усі важливі законопроекти й рішення, зміни до Податкового кодексу, Конституції або низької якості, або відверто корупційні», - сказав він. За його словами, реформи, які проводилися в поточному році, є бутафорією. «Від того, що відбувається переатестація рядових співробітників поліції, нічого не зміниться. Більшість керівного складу залишилися всі при своїх посадах. До прокуратури взагалі не прийшли зовнішні кандидати. Усі «нові» прокурори вже працювали в системі. З них тільки 17% не мали керівних посад. Реальних змін для людей немає. Реальні зміни - це коли сядуть хоча б 5 суддів, тоді почне змінюватися судова система. Коли сидітимуть 10 найодіозніших прокурорів і коли буде справедлива соціально-економічна система. Це реформи. Але ця Верховна Рада не здатна до таких дій», - резюмував він.
Леонід Ємець
25 Грудня
18:11
Політика Леонід Ємець Низка завдань, поставлених перед владою, хоч і косо-криво, але виконується Значну частину коаліційної угоди цього року було виконано. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Леонід Ємець. «У нас була низка завдань, які потрібно було виконати. Хоч і косо-криво, але вони виконуються. Так, у сфері боротьби з корупцією створено Антикорупційне бюро, створено Державне бюро розслідувань, Антикорупційну прокуратуру», - сказав він. Крім того, він зазначив, що хоч і не ідеальний, але було ухвалено закон про місцеві вибори. «У принципі, якщо взяти коаліційну угоду, то значну частину виконано, інша частина в процесі», - додав він. «У нас стоїть єдине завдання - це жити в європейській країні. Україна виконала всі вимоги ЄС у частині лібералізації безвізового режиму. Це говорить про те, що ми вже не повернемося до Росії та до радянської системи, тому що Європа для нас відкрила двері», - резюмував він.

/-0,75332307815552-/ /-pc-/
Top