counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Тема тижня

Обіцянки депутатів: Місія нездійсненна Обіцянки депутатів: Місія нездійсненна
Всі теми тижня
Дорога турбота: Кабмін взявся за населення Чого чекати Ураїні від виборів у США? Кабмін Гройсмана: Перемоги і провали Криза безпеки: хто пише сценарій? Бурштинові війни Кодекс для бійця АТО Чим завершиться парад резонансних справ? Ціна політичної відповідальності Про що Україна домовляється з бойовиками? Кому служитиме Генпрокуратура? Яка користь Україні від санкцій проти Росії? Навіщо Україні фінансова поліція? Судова реформа: сядуть всі? За кадри вирішують усі Як змінилася система після Майдану Кому віддадуть митницю? Два роки без Криму Навіщо поліції стільки злочинців? Закордон нам допоможе? Новий прем'єр - нові перспективи Коли у населення увірветься терпець? Як повернути Донбас за рік Життя після Путіна Український тиждень в Європарламенті До чого призведе політична криза? Кому зіграв на руку Касько? Право сили або сила права? Чим загрожують Україні зміни до Конституції? Без яких змін в бюджеті нам не обійтися? Як провести в Україні інвестиційну терапію Перемир'я у владі: міф чи реальність? Що рік прийдешній нам готує? Чого досягла Україна за минулий рік? Які податки влаштують українців? Як змусити кримінал попрацювати на бюджет? Рік уряду: підсумки Терористичні ризики України Бюджет - 2016: Хто отримає найбільший шматок пирога Куди подіти армію силовиків? Народ vs Кабмін: битва за тарифи Безвізовий режим: які наші шанси? Кадровий дефолт: шляхи виходу Українські заручники Путіна Боротьба з корупцією - дієта для повноти влади Ренесанс української економіки Що потягнуть за собою санкції проти Росії? Чи стане електронна петиція панацеєю від проблем? Кому вигідна легалізація зброї? Освіта в умовах російської агресії Нові податки — нова країна Чому в Україні не можна подолати бідність? Холодний сезон 2015: На чому будемо економити Нові голови областей проти контрабанди Заочні суди над «сім’єю» Як перетворити бурштин на благо для України? Три питання до нової Конституції Нова карта України: За і проти Доля Криму: що чекає на півострів? Рокіровка на місцях: чи зіграє ставка Порошенка? Три місяці Кабміну: шанс чи фінал? Що криється в особливому статусі Донбасу? Індексація пенсій і зарплат: популізм чи реальність? До чого прийшла Україна за рік з Порошенком? Чи врятує нас податкова реформа? Хто стоїть за акціями протесту в Києві? Чи потрібно залучати іноземців в уряд? Національна поліція: Плюси і мінуси Чи потрібна Україні децентралізація? Наскільки законна люстрація? Чи можливе в Україні «економічне диво»? Чим обернеться для країни війна олігархів? Чи можна націоналізувати приватизовані раніше підприємства та які наслідки це матиме? Що допоможе Україні виграти інформаційну війну? Як брати іноземні кредити, не "пресуючи" населення?
Точки зору
Ігор Луценко
20 Липня
06:45
Політика Ігор Луценко Під впливом популізму перебувають не лише широкі маси, але й еліта активістів Під вплив популізму потрапили не тільки маси, а й активісти, хвиля популізму вже накрила всіх. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко. «Неможливо відокремити соціальний популізм від загального. Зараз під впливом популізму перебувають не тільки широкі маси, але й еліта активістів, які нібито є пасіонарними, хвилюються за свою країну, намагаються щось в ній зробити безоплатно. Так от проблема - хвиля популізму накрила і їх. Через популізм ми йдемо до руйнування самої держави як такої. Коли порушується право, сама держава починає гинути», - розповів Луценко. Депутат зазначив, що не можна йти проти законів юриспруденції та економіки. «На жаль, під впливом війни, кризи і революції, яка йде і не закінчується ніяк, суспільство істерізовано. Не тільки суспільство, але й депутати теж. Те, що в Раді є конфлікти аж до бійок, - це показник. Але таке світосприйняття руйнує, причина цьому - популізм», - підсумував Луценко.
Сергій Мельничук
19 Липня
21:39
Політика Сергій Мельничук У парламенті можуть почати літати дурні кулі Популізм народних депутатів вже зашкалює, що може призвести до трагічних наслідків, а країну може спіткати катастрофа. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат, екс-комбат «Айдара» Сергій Мельничук. «Рівень популізму в цьому парламенті зашкалює. Депутати почуваються не лише недоторканними, але і ніби безсмертними. Дозволяють собі такі заяви, що навіть не снилося, але вони за них не несуть жодної політичної відповідальності. Якщо колеги не припинять бавитися з популізмом, то країну чекає катастрофа. Якщо вчора були вибухи біля дільниць міліції (у Львові 14 липня сталося два вибухи біля міліцейських відділень, - ред.), то вже завтра такі вибухи будуть в судах, прокуратурі, а післязавтра дурні кулі можуть літати і в парламенті», - зазначив Мельничук. За словами народного депутата, за такого сценарія розвитку подій вже не матиме значення, хто має рацію, а хто ні. У такому випадку, на думку Мельничука, за політичну безвідповідальність доведеться відповідати всім.
Андрій Єрмолаєв
18 Липня
10:00
Політика Андрій Єрмолаєв Спостерігаємо обвал довіри до всіх інститутів влади Обіцянки нинішніх політиків — лише порожні слова і популізм, а те, що вони їх не виконують, визнають навіть самі народні обранці. Таку думку «Аналітичній службі новин» політолог Андрій Єрмолаєв. «Немає сенсу обговорювати чужі обіцянки — це як розмовляти з телевізором. Є політичні позиції, які оформляються владою у вигляді зобов'язань, програм та проектів рішень. В даному випадку ми говоримо про позиції, закріплені в коаліційній угоді. Це і є те, що влада зобов'язується робити. І є позиція Президента, яка полягає в його посланнях, документах, пов'язаних з основами реформ, що теж можна розглядати як зобов'язання. Що б політики не говорили — це чистої води популізм. Політик намагається сказати те, що від нього чекають в плані якихось обіцянок. А має бути те, які зобов'язання на себе бере реальна влада і як вона їх виконує», — зазначив політолог. Єрмолаєв розповів, що не секрет (як зізнаються самі коаліціанти), що коаліційна угода була зірвана в планах термінів, завдань. «Це відповідь на запитання, як вони виконують свої зобов'язання. Ніяк, погано. Це, до речі, відображається і на рейтингах. Нині спостерігається обвал довіри до всіх інститутів влади — і до Президента, і до парламента, і до провідних політичних сил. Сьогодні величезна кількість людей не в змозі визначитися, вони не визначилися, а нових кумирів, ми бачимо, немає. І, напевно, очікувати найближчим часом немає сенсу», — наголовив експерт.
Сергій Рудик
17 Липня
15:29
Політика Сергій Рудик Як не буде прямого ефіру засідання — ефективність роботи парламенту зросте вдвічі Найпростіший метод боротьби з популізмом народних депутатів України — припинити трансляцію пленарних засідань Верховної Ради. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Сергій Рудик. «Припинити трансляцію телеканалу« Рада» — це найпростіший спосіб. Як не буде прямого ефіру — ефективність роботи парламенту вдвічі зросте. У нас же пропонується транслювати засідання комітетів. Тоді вони будуть засідати не годину-півтора, як нині, а годин зо п'ять. На них кожна політична сила відпрацьовуватиме свій партійний план», — вважає він. Рудик впевнений, що сьогодні багато хто забуває, що країна перебуває у стані війни. «Знову ж таки, у нас виборча прозорість. Показують, як працює парламент, але немає цього у випадку з роботою Адміністрації Президента, Кабміну. Там теж непрості рішення ухвалюють. Сумніваюся, що вони винятково французькою розмовляють на нарадах, наприклад, в КМУ, конфліктні ситуації теж виникають. Але цього ніхто не бачить. А депутати увесь час під склом», — обурився він.

/-0,50809502601624-/ /-pc-/
Top