counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Лютого
20 Лютого
Всі новини...

Тема тижня

Чи потрібно залучати іноземців в уряд? Чи потрібно залучати іноземців в уряд?
Всі теми тижня
Дорога турбота: Кабмін взявся за населення Чого чекати Ураїні від виборів у США? Кабмін Гройсмана: Перемоги і провали Криза безпеки: хто пише сценарій? Бурштинові війни Кодекс для бійця АТО Чим завершиться парад резонансних справ? Ціна політичної відповідальності Про що Україна домовляється з бойовиками? Кому служитиме Генпрокуратура? Яка користь Україні від санкцій проти Росії? Навіщо Україні фінансова поліція? Судова реформа: сядуть всі? За кадри вирішують усі Як змінилася система після Майдану Кому віддадуть митницю? Два роки без Криму Навіщо поліції стільки злочинців? Закордон нам допоможе? Новий прем'єр - нові перспективи Коли у населення увірветься терпець? Як повернути Донбас за рік Життя після Путіна Український тиждень в Європарламенті До чого призведе політична криза? Кому зіграв на руку Касько? Право сили або сила права? Чим загрожують Україні зміни до Конституції? Без яких змін в бюджеті нам не обійтися? Як провести в Україні інвестиційну терапію Перемир'я у владі: міф чи реальність? Що рік прийдешній нам готує? Чого досягла Україна за минулий рік? Які податки влаштують українців? Як змусити кримінал попрацювати на бюджет? Рік уряду: підсумки Терористичні ризики України Бюджет - 2016: Хто отримає найбільший шматок пирога Куди подіти армію силовиків? Народ vs Кабмін: битва за тарифи Безвізовий режим: які наші шанси? Кадровий дефолт: шляхи виходу Українські заручники Путіна Боротьба з корупцією - дієта для повноти влади Ренесанс української економіки Що потягнуть за собою санкції проти Росії? Чи стане електронна петиція панацеєю від проблем? Кому вигідна легалізація зброї? Освіта в умовах російської агресії Нові податки — нова країна Чому в Україні не можна подолати бідність? Холодний сезон 2015: На чому будемо економити Нові голови областей проти контрабанди Заочні суди над «сім’єю» Як перетворити бурштин на благо для України? Обіцянки депутатів: Місія нездійсненна Три питання до нової Конституції Нова карта України: За і проти Доля Криму: що чекає на півострів? Рокіровка на місцях: чи зіграє ставка Порошенка? Три місяці Кабміну: шанс чи фінал? Що криється в особливому статусі Донбасу? Індексація пенсій і зарплат: популізм чи реальність? До чого прийшла Україна за рік з Порошенком? Чи врятує нас податкова реформа? Хто стоїть за акціями протесту в Києві? Національна поліція: Плюси і мінуси Чи потрібна Україні децентралізація? Наскільки законна люстрація? Чи можливе в Україні «економічне диво»? Чим обернеться для країни війна олігархів? Чи можна націоналізувати приватизовані раніше підприємства та які наслідки це матиме? Що допоможе Україні виграти інформаційну війну? Як брати іноземні кредити, не "пресуючи" населення?
Точки зору
Олексій Вороненко
03 Травня
12:01
Політика Олексій Вороненко В Україні досвід залучення іноземних міністрів не прижився Іноземні міністри не показали позитивних результатів своєї діяльності. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог Олексій Вороненко. «У діяльності іноземних міністрів ніяких істотних зрушень немає. Корупція як була на високому рівні, так і залишилася. Говорити про якусь ефективність та хороші показники роботи даних міністрів не те що рано, а просто не доводиться», - сказав він. За його словами, в Україні досвід залучення іноземних міністрів не прижився. «Можливо, виною тому складна економічна і гуманітарна ситуація, яка зараз у країні», - зазначив експерт. На думку політолога, Україна може обійтися і своїми фахівцями, однак головне - знайти людей, які будуть суворо дотримуватися законів. «Усе залежить від людей, а не з якої країни вони приїхали», - вважає Вороненко.    
Володимир Фесенко
02 Травня
09:10
Політика Володимир Фесенко Експеримент із міністрами-іноземцями виправдовує себе Діяльність іноземних міністрів більш помітна, ніж українських міністрів. Таку думку «Аналітичній Службі Новин» (АСН) висловив політолог Володимир Фесенко. «На даний момент ті іноземці, яких залучили до роботи в уряді не тільки на посади міністрів, але й на посади їхніх заступників, виглядають гідно і активно. До них є претензії, але менше, ніж до міністрів - наших співвітчизників, і діяльність їх більш помітна», - сказав він. За його словами, найбільш активним і помітним членом уряду є міністр фінансів Наталія Яресько. «Про неї навіть говорять як про потенційного претендента на пост прем'єр-міністра», - додав експерт. Крім того, на думку політолога, заслуговує на увагу і діяльність першого заступника міністра МВС Еки Згуладзе, і заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе, і міністра економіки і торгового розвитку Айваруса Абромавічуса. «На сьогодні цей експеримент собі виправдовує. Але все ж не варто його перетворювати на довгострокову і масштабну практику.», - підсумував він.  

/-0,55184197425842-/ /-pc-/
Top