counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Руслан Бортник
Руслан Бортник

Міністрам-іноземцям поки можна поставити тільки двійку


На сьогодні Україна нічого б не втратила, якби не залучила в уряд іноземних міністрів. Таку думку «Аналітичній Службі Новин» (АСН) висловив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

За його словами, іноземні міністри з'явилися в уряді України у зв'язку з кризою недовіри між українськими та західними елітами, які фактично і наполягли на їх призначенні.

«Ефективність їхньої діяльності ми можемо спостерігати щодня. Весь уряд, у тому числі і вони, винні у відсутності реформ, скороченні показників ВВП, падінні доходів громадян, зростанні цін і високому рівні безробіття. Це - об'єктивні показники, які є результатом діяльності», - сказав він.

На думку експерта, станом на сьогоднішній день, якщо б Україна не залучала іноземних міністрів, то нічого не втратила б.

«У Міністерстві охорони здоров'я Олександра Квіташвілі реформ немає і ними навіть і не пахне. У Міністерстві економіки і торгівлі Абромавічуса ситуація не краща. Зовнішня торгівля України скорочується. Втрати експорту з України за минулий рік становили понад 6 млрд дол.», - вважає політолог.

Крім того, він додав, що Міністерство фінансів, яке очолює Наталія Яресько, частково успішно в залученні зовнішніх інвестицій. «Однак замість потрібних 40 млрд удалося залучити тільки 7 млрд МВФ, але і їх ще необхідно отримати, а це непросто. Звичайно, залучалися і ще гроші різних дрібних європейських структур. Але реформи в фінансах, фінансової децентралізації ми так і не побачили», - заявив експерт.

На думку політолога, найбільш успішною є діяльність заступника міністра МВС Еки Згуладзе. «Тут ми бачимо якісь просування. Але процес реформування патрульно-постової служби затягується. Поки що всім міністрам-іноземцям за п'ятибальною системою можна ставити двійку», - резюмував Бортник.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 43Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-0,27246189117432-/ /-pc-/
Top