counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Серпня
17 Серпня
Всі новини...

Руслан Бортник
Руслан Бортник

Міністрам-іноземцям поки можна поставити тільки двійку


На сьогодні Україна нічого б не втратила, якби не залучила в уряд іноземних міністрів. Таку думку «Аналітичній Службі Новин» (АСН) висловив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

За його словами, іноземні міністри з'явилися в уряді України у зв'язку з кризою недовіри між українськими та західними елітами, які фактично і наполягли на їх призначенні.

«Ефективність їхньої діяльності ми можемо спостерігати щодня. Весь уряд, у тому числі і вони, винні у відсутності реформ, скороченні показників ВВП, падінні доходів громадян, зростанні цін і високому рівні безробіття. Це - об'єктивні показники, які є результатом діяльності», - сказав він.

На думку експерта, станом на сьогоднішній день, якщо б Україна не залучала іноземних міністрів, то нічого не втратила б.

«У Міністерстві охорони здоров'я Олександра Квіташвілі реформ немає і ними навіть і не пахне. У Міністерстві економіки і торгівлі Абромавічуса ситуація не краща. Зовнішня торгівля України скорочується. Втрати експорту з України за минулий рік становили понад 6 млрд дол.», - вважає політолог.

Крім того, він додав, що Міністерство фінансів, яке очолює Наталія Яресько, частково успішно в залученні зовнішніх інвестицій. «Однак замість потрібних 40 млрд удалося залучити тільки 7 млрд МВФ, але і їх ще необхідно отримати, а це непросто. Звичайно, залучалися і ще гроші різних дрібних європейських структур. Але реформи в фінансах, фінансової децентралізації ми так і не побачили», - заявив експерт.

На думку політолога, найбільш успішною є діяльність заступника міністра МВС Еки Згуладзе. «Тут ми бачимо якісь просування. Але процес реформування патрульно-постової служби затягується. Поки що всім міністрам-іноземцям за п'ятибальною системою можна ставити двійку», - резюмував Бортник.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 42Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Тримайтеся від них подалі: Найбільш запеклі вороги серед знаків зодіаку
Тримайтеся від них подалі: Найбільш запеклі вороги серед знаків зодіаку
Життя кожної людини наповнене вдалими або несподівано неприємними моментами З кожною конкретною людиною нас по....
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Нашим предкам були відомі численні прикмети при вагітності: наприклад, показати вагітність раніше визначеного ....
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
Фен-шуй — це практика, яка включає в себе балансування потоку енергії в вашому домі Ось 4 ознаки, що сигналізу....
10 золотих правил притягування багатства
10 золотих правил притягування багатства
1 Змініть свої уявлення про багатство
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Це було одне з найгучніших викрадень в Каліфорнії Цілий автобус з дітьми пропав без вісті
більше матеріалів


/-0,13439607620239-/ /-pc-/
Top