counter
Всі новини...

Як створити місце сили у своїй квартирі


Переглядів: 17


Як створити місце сили у своїй квартирі

Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили. Такий куточок можна створити у кожному приміщенні, якщо знати, як це робити.

За відомим висловом, удома навіть стіни лікують, і це насправді так. Ще наші пращури відводили в житло спеціальне місце для молитов та ікон. Однак, не обов'язково потрібно бути віруючим, щоб створити такий куточок.

Що дає місце сили у квартирі

Якщо ви правильно визначите таку зону, її можна буде використати для свого блага надалі. Наприклад, коли після роботи ви почуваєтеся як вичавлений лимон, і сил на домашні справи вже не вистачає, досить просто посидіти в цьому місці, і ваша енергетика швидко відновиться.

Такі куточки також допомагають отримати бажане набагато швидше. Якщо ваша мрія ніяк не справджується, просто усамітніться в енергетично зарядженій зоні і проговоріть про себе заповітну мету. Енергетика будинку допоможе вам прискорити процес і зробити мету досяжною.

Як створити місце сили

Знайти сприятливу для вас зону дуже просто. Достатньо розслабитися і згадати, яке місце вам найбільше подобається. Можливо, ви обожнюєте ваше затишне крісло, де часто проводите час за читанням книги або просто в роздумах. А може, ви розслаблюєтеся у процесі роботи за комп'ютером. Або вам подобається знаходитися поряд з шафою і перебирати одяг.

Якщо ваша чутливість ще не така висока, і визначити майбутнє місце сили інтуїтивно не виходить, можна використовувати маятник. Досить подумки його запитати, яка зона найбільш сприятлива для вас у цьому приміщенні, і пройти туди, де його обертання посилюватиметься.

Домашні тварини також є чудовими помічниками у пошуку майбутнього місця сили. Спостерігайте за тим, де вони найчастіше проводять час або сплять. Після цього спонукайте тут і прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо вам приємно тут перебувати, це саме те, що ви шукали.

Отже, найголовніше вже зроблено. Залишилося лише підлаштувати це місце під себе. Якщо ви звикли проводити час за читанням книги або переглядом серіалу, то в цю зону чудово впишеться ваша улюблена кушетка. Це найоптимальніший варіант, який допоможе вам відновлювати сили. Поліпшуйте місце сили талісманами. Можна використовувати покупні, але краще підібрати індивідуальні. Наприклад, якщо ви погано засинаєте, повісьте поруч ловець снів, а якщо ніяк не знайдете бажаний достаток, посиліть енергетику жабою з монетою, традиційним китайським талісманом на багатство.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та енергія привертатимуть увагу партнера Ви готові ....
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Астролог Тамара Глоба розповіла, що принесе 9 грудня всім знакам зодіаку За її словами, день обіцяє бути насич....
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День надає можливість проявити свою енергію і рішучість Будьте відкритими до....
більше матеріалів
/-0,27801895141602-/ /-pc-/
Top