counter

Як носити шпильку, щоб привернути удачу, любов і захиститися від негативу

Як носити шпильку, щоб привернути удачу, любов і захиститися від негативу

Щоб залучити в життя благополуччя і удачу, потрібно задіяти різноманітні ресурси. І, якщо справа стосується магії, ми не рекомендуємо звертатися до відьом, екстрасенсів та іншим вихідцям з сумнівною чаклунський знаті. Гроші на вітер в кращому випадку. Наші предки самостійно проводили захисні ритуали, а деякі з них відомі досі.

Замовляння зі шпилькою:
Всі обряди потрібно проводити на зростаючу місяць, після заходу сонця, наодинці з собою в кімнаті. Заговорену шпильку слід прикріпити до внутрішньої сторони одягу.

Замовляння на удачу

Купи в церкві велику воскову свічку, а в магазині нову червону нитку і шпильку. У кімнаті запали свічку і прочитай «Отче наш». Просмикни червону нитку крізь отвір в шпильці і, зав'язуючи 12 вузлів, промовляй цей текст:

«Дванадцять сил, дванадцять щитів, і все навколо мене, (ім'я), міцно стоять, службу несуть - відведіть, щити, від мене всі біди, нещастя, зло та негода, будьте мені оберегом від століття до століття! Слово моє міцно, а справа ліплення! »

Коли закінчиш говорити, запечатай останній вузол воском.

Замовляння від пристріту
Якщо в будинку часто сваряться і відносини з чоловіком не ладяться, не поспішай розривати відносини. Можливо, у вашій сім'ї з'явилися заздрісники, які не хочуть, щоб ви були разом. В такому випадку допоможе шпилька від пристріту і псування. І ще тобі знадобиться цибуля - одне з найсильніших захисних рослин.

Щоб підготуватися до ритуалу, купи на ринку великий лук. Під час ритуалу проткни цибулю шпилькою, піднеси до губ і читай текст на відкриту частину шпильки: «Лук-борець, захисту вінець, відверни від (ім'я) злі наділи, чорта прибудови. Захисти, обереги, біду будь-яку відверни. Ключ, замок, мову, амінь». Після обряду зарой цибулину в землю.

Замовляння на гроші
У суботу вранці розміняй гроші так, щоб у тебе було 12 дрібних купюр. Візьми шпильку, бажано золоту або жовтого кольору, поклади її в святу воду, а тим часом читай «Отче наш». Потім вийми шпильку з води, проткни нею купюри і застебни.

Промовляй такий текст: «Булавка гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася».
Бережи амулет там, де зберігаєш справжні гроші або носи з собою в гаманці. Витрачати заговорені гроші не можна ні в якому разі.
Якщо зачарована шпилька загубилася, значить вона виконала свою роботу. Зроби нову, це не важко. Але буває і так, що недоброзичливці підкидають розстебнуті, зігнуті шпильки або голки під вхідні двері, в волосся, одяг, взуття. Що робити в таких випадках?

Очищення, якщо взяв у руки знайдену шпильку:
Ні в якому разі не чіпай її руками! Одягни рукавички або візьми папір і обережно прибери предмет подалі. Бажано його спалити разом з рукавичками. Будинки прочитай молитву: «Матушка, Мати Пресвята Богородиця Трехручная, весь народ праведний ти оберігаєш, помолись і за мене перед Богом. Так накрий ж ти своїм покровом чудотворним мене від усіх недругів і злих супостатів. Нехай так буде віднині і довіку. Амінь».

Потримай руки над полум'ям церковної свічки або обполосни святою водою.
Як показує досвід, випадковості не випадкові. Незалежно від віри або невіри у вищі сили, незрозумілі речі продовжують відбуватися в нашому житті. Ніхто не знає, звідки береться низка невдач і надзвичайний успіх. Збіг обставин чи воля долі? Якщо є надія, що замовляння на шпильку від пристріту допоможе, чому б не спробувати?

Переглядів: 14702

Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Голий, з вологими кубиками. У Мережу потрапило пікантне відео з Зеленським
Голий, з вологими "кубиками". У Мережу потрапило пікантне відео з Зеленським
У Мережу потрапило досить пікантне відео з президентом Володимиром Зеленським Очевидно, що його зняв за силови....
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві провели унікальну операцію з видалення гігантської пухлини Її довжина - 16 см, ширина - 14 см
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Нерідко доводиться чути такі питання: «Чоловіки яких знаків Зодіаку найбільш люблячі?», «Хто найбільш холодний....
Як розпочати перестати жерти. Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
"Як розпочати перестати жерти". Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
Чоловік російської Примадонни Алли Пугачової, телеведучий Максим Галкін поділився зі своїми шанувальниками деп....
Повели в гримерку під руки. Бузовій стало погано на концерті
"Повели в гримерку під руки". Бузовій стало погано на концерті
Концерт колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Ольги Бузової, яка в останні два роки посилено намагається спів....
більше матеріалів
/-1,1510310173035-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top