counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Вересня
22 Вересня
Всі новини...

Грошова магія: п'ять способів стати багатшими


Переглядів: 21


Грошова магія: п'ять способів стати багатшими

Існує безліч ритуалів для залучення грошей, які використовувалися ще в давнину Багато людей стверджують, що грошова магія – це марна трата часу, і що вона не діє. Насправді вона не дасть ніякого ефекту, якщо ви не повірите в неї, і як і раніше сидітимете склавши руки. Ритуали, які приваблюють багатство – це лише допоміжний елемент для отримання грошей, вони допоможуть швидше і легше досягти фінансового успіху.

Спосіб перший. Проведіть простий ритуал для залучення грошей. Для цього візьміть свій старий гаманець, який ви ще не встигли викинути і покладете в нього грошову купюру. Після цього сховайте гаманець у східній частині свого будинку. Через місяць дістаньте його і поміняйте купюру на грошик, який більший за її номіналом. Цей ритуал слід проводити доти, доки ви самі не побачите несподіваний приплив грошей до будинку.

Спосіб другий. Зробіть «приманку для грошей». Щоб вона була активною, слід застосувати у її створенні всі грошові елементи: зелений колір, число 5 та метал. Крім того, необхідно врахувати і грошовий день. це четвер. Візьміть металеву банку зеленого кольору (або перефарбуйте її в цей колір), наповніть її монетками, номіналом 5 або 50 копійок і гарненько закрийте кришкою. Після цих нескладних маніпуляцій необхідно пройтися по всьому будинку з цією "приманкою для грошей", трясучи їй, як брязкальце. Під час цього обряду думайте про суму грошей, яка вам потрібна. Результат не забариться, незабаром у вас з'явиться можливість отримати ці гроші.

Спосіб третій. Цей грошовий ритуал допоможе в найкоротші терміни досягти фінансового благополуччя. Візьміть кілька купюр, бажано великих та нових. З вечора розкладіть їх по всій квартирі: у спальні, у ванній, кухні та інших місцях. Прокинувшись зранку, ви натрапите на першу купюру. Візьміть її і покладіть у свій гаманець, окремо від решти грошей. У цей день ви повинні її обов'язково витратити, але не всю, у вас має залишитися решта. Наступного ранку повторіть дійство і підніміть ще одну купюру. Зробіть те саме, і в наступні дні повторіть ті ж дії, поки всі купюри, розкладені вами по всій квартирі, не закінчаться. Ця гра-ритуал так затягне вас, що ви не помітите, як гроші наповнять ваше життя.

Спосіб четвертий. Цей ритуал для грошей користувався особливою популярністю у наших прабабус. Проводити його потрібно тринадцятого числа, не важливо якого місяця. Потрібно купити у церкві тринадцять свічок. Обов'язкова умова – вам повинні здати здачу дрібними монетами. Після цього, прийшовши додому, розкидайте всі монети на підлозі. Протягом усього вечора не в жодному разі не торкайтеся до них. Перед сном запаліть куплені свічки і лягайте спати. На ранок, не вмиваючись, зберіть усі монети, загорніть у хустку та сховайте під своє ліжко.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні намагайтеся бути уважнішими до дрібниць Можливо, якісь деталі можут....
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуєте особливу близькість із вашим партнером Ваша енергія та ....
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
більше матеріалів
/-0,27619600296021-/ /-pc-/
Top