counter

Шансів взяти своє мало, але... Жіночий гороскоп на квітень 2019 року


Переглядів: 84


Шансів взяти своє мало, але... Жіночий гороскоп на квітень 2019 року

Найважливішою планетою в цьому місяці для жінок буде Венера, яка затишно розташувалася в Знаку мрійливих Риб. Планета любові і краси протегує легкості, флірту, ніжності, так що багатьом у квітні найкраще відмовитися від енергетичних прив'язок, надлишкової емоційності, зацикленості на чомусь конкретному. Венера в Рибах буде проти зайвого напору, тому не рекомендується вступати з нею в протистояння: шансів взяти своє буде мало. Трохи жіночої легкості в справах і кар'єрі, трохи більше чуйності і ніжності до близьких, а також любов до себе зроблять життя більш щасливим і гармонійним.

Жінка-Овен
Овнам удача буде посміхатися практично кожен день з 1 по 20 квітня. Їх покровитель Сонце виділяє сприятливу енергетику, яку можна направити в будь-який русло. На початку і середині місяця представницям цього Знака вдасться вирішити всі заплутані справи і налагодити відносини з сім'єю, дітьми і коханим.

Однак в кінці місяця Сонце покине сузір'я Овна, а значить, надмірна активність з 20 по 30 квітня може виявитися безрезультатною або викликати нездужання. Інтуїція допоможе подолати проблеми цього складного перехідного періоду.

Жінка-Телець

Квітень - час створення міцного фундаменту на майбутнє, період активної роботи і зростаючого процвітання. Саме в цьому місяці Венера подарує представницям Знака Тельця багато шансів почати нове життя, особливо якщо нинішній стан справ їх не влаштовує. До 19 числа жінкам-Тельцям необхідно визначитися з цілями і розвинути активність, щоб підготуватися до різкої зміни планетарної енергетики.

З 20 по 30 квітня Венера пробуде в Знаку Овна, зробивши кінець місяця важким і проблемним періодом. На щастя, активність, проявлена ​​Тельцями, дозволить уникнути проблем у несприятливі дні.

Жінка-Близнюки
Жінок-Близнюків чекає місяць активізації Марса. Червона планета відвідає їх сузір'я і на весь місяць затримається в ньому. Вплив агресивного Марса принесе з собою закінчення періоду, коли можна було спокійно плисти за течією, підкоряючись обставинам або своїм миттєвим поривам. У квітні Близнюків чекає час відповідальності, рішучих дій і приємного усвідомлення, що життя змінюється на краще.

Уникнути труднощів навряд чи вийде, проте зустріти їх потрібно з гордо піднятою головою. Астрологи радять налагодити теплі стосунки з близькими, бути уважніше, намагатися гасити егоїстичні нотки. Чим більше часу Близнюки проведуть в роботі над собою, тим менше у них буде приводів розчаровуватися в людях і житті.

Жінка-Рак

Ракам в квітні може перешкодити надмірна емоційність, підігріта активної Венерою. Вплив планети може погіршити душевний стан або підштовхнути до небажаних думок і вчинків. Крім того, звички стануть сильнішими, як і прихильності, що буде обмежувати і перешкоджати втіленню намічених планів. Щоб цього уникнути, експерти сайту dailyhoro.ru радять займатися вправами, що знімають стрес і негатив.

Венера пробуде в Рибах до 19 квітня, після чого переміститься в Овна, і жінки-Раки повернуться до звичного життя. Якщо Раки не розгубився залишки активності, то зможуть встигнути на останній поїзд, який доставить їх прямо на щастя і любові.

Жінка-Лев
Цей місяць подарує жінкам-Левам підтримку Сонця. Енергетика покровителя до 20 квітня буде бити через край, що дозволить вийти з тіні і зайнятися найважливішими справами. Астрологи радять Левам приготуватися до зльоту - на них чекають кардинальні зміни в житті, незалежно від того, хочуть вони цього чи ні. Уже в перших числах квітня перша партія змін не залишить Левиця часу нудьгувати: нові плани, перспективні можливості, увагу протилежної статі, цікаві пропозиції та грандіозні перемоги почнуть змінювати один одного мало не щодня.

Леви зможуть домогтися реального успіху, якщо будуть трохи більш виконавчими і захопленими. Найголовніше в квітні - не відштовхнути від себе коханої людини і старих друзів. Ризик цього дуже підвищений, особливо в кінці місяця.

Жінка-Діва
Дів чекає показовий місяць: їх дії безпосередньо вплинуть на подальше життя. Астрологи радять боротися за своє щастя, адже така можливість випадає далеко не завжди. Якщо останнім часом жінки-Діви відчували себе пригнічено і переживали невдачі в різних сферах, то в наступаючому місяці морок розвіється, а горизонт виявиться чистіше, ніж будь-коли.

Цікавий момент, про який попереджають астрологи: біля керма буде перебувати Марс, який змінив енергетику. Планета увійшла в сузір'я Близнюків, а значить, всі події даного періоду будуть цілком і повністю залежати від справжніх бажань Дев. У цей час особливу цінність представляє вміння прислухатися до своєї інтуїції.

Жінка-Терези
Спочатку про хороше - Юпітер у Стрільці не залишить жінок-Терезів без грошей. Навіть незважаючи на те, що 10 квітня він стане ретроградним, місяць в цілому буде сприятливий для фінансових справ і операцій з грошима. Завдяки впливу Юпітера Ваги зможуть вирішити багато фінансових труднощів і і навіть зібрати кругленьку суму, яку можна буде витратити на втіху.

Погані новини - Венера в Рибах принесе з собою не тільки позитивну енергетику і активність, а й домашні клопоти і проблеми в стосунках. Проблеми особистого характеру торкнуться в першу чергу відносини з дітьми та представниками старшого покоління. Через це представниці Знака можуть зробити необачний вчинок, який призведе до додаткових проблем в сім'ї. Можна показати свій бойовий настрій і погіршити відносини з близькою людиною, а можна проявити трохи більше терпимості і опинитися у виграшному становищі.

Жінка-Скорпіон
Більшу частину місяця жінкам-Скорпіонам доведеться розраховувати тільки на себе і свої сили. Щоб справи зрушили з мертвої точки, астрологи радять милим дамам підвищувати свою енергетику і гнати геть погані думки. Союзник Марс відзначений перебуванням в Знаку Близнюків, що може викликати ряд проблем і неприємностей, особливо в особистій сфері.

Згідно жіночому зодіаку, квітень - не найкращий період для духовного розвитку. Прийшов час подумати про розвиток матеріальному і професійному. Саме в цих сферах Скорпіонів чекає успіх, залишилося лише заручитися підтримкою фортуни, скориставшись цими простими техніками.

Жінка-Стрілець
Стрільцям потоки сприятливої ​​енергетики в цьому місяці забезпечить Сонце, яке буде проходити через королівський градус Овна. Це означає, що з 1 по 20 квітня в житті представниць цього Знака буде присутній фактор везіння. Астрологи радять не соромитися і проявляти активність, привертати до себе увагу протилежної статі.

Жінки цього Знака зможуть домогтися всього, якщо будуть вірити в себе і переслідувати особисті цілі. Апрель, за версією астрологів, не той місяць, коли можна ставити в пріоритет сімейні і ділові обов'язки, відмовляючи собі у вільному виборі. Сонячне вплив сприяє самостійності: прийшла пора відпустити віжки і сконцентруватися на тому, чого хоче ваша душа.

Жінка-Козеріг

На Козерогах позначиться вплив Сатурна, який в цьому місяці енергетично нестабільний, тому що ввійшов в ретро-фазу. З цієї причини представницям цього Знака бажано уникати конфліктних ситуацій і помилок. Це дозволить зберегти удачу і не вибитися з звичним життям і розміреного життя.

У минулі місяці Сатурн підтримував Козерогів своїм впливом, допомагав досягати успіхів у творчості, кар'єрі, особистому житті. У квітні представницям даного Знака доведеться діяти без допомоги і контролю цієї владної планети, тому іноді їх можуть відвідувати негативні емоції і сумніви. Виключити часті перепади настрою і негативні емоції допоможе спеціальна медитативна практика для жінок.

Жінка-Водолій
Для жінок, народжених під сузір'ям Водолія, місяць виявиться досить сумбурним, але цікавим. Їх антагоніст Сонце посилений перебуванням в Знаку Овна, а союзник Сатурн рухається назад. Дані астрологічні тенденції вказують на те, що багато зміни в житті можуть мати негативний окрас, але уважність і обережність допоможуть утриматися на лідируючих позиціях. Особливу пильність слід проявити жінкам, чия робота пов'язана з точними розрахунками.

Доленосних поворотів не слід чекати раніше 20 квітня. На щастя, після 20 числа негативні тенденції спадуть, що дозволить Водоліям самостійно вибрати шлях розвитку. Головне - впроваджувати зміни плавно, з оглядкою на набутий досвід і знання.

Жінка-Риби
Квітня Риб пройде в приємних справах і турботах. Венера, їх покровитель, знаходиться в дуже вигідному положенні, що зобов'язує використовувати будь-які можливості стати щасливішим. Будь-яка ініціатива вітається, правда, лише до 20 квітня. Після планета-покровитель покине Знак Риб, перейшовши в вогняного Овна. Події останньої декади місяця можуть повністю вийти з-під контролю. З 20 по 30 квітня Рибам необхідно зберігати спокій і холодною голову, інакше вони ризикують накликати на себе зайві проблеми.

Місяць, за винятком останніх 10 днів, варто присвятити себе, духовному і творчому зростанню, налагодженню зв'язків і знайомств. З 20 квітня краще націлитися на збереження і поліпшення старого, ніж на придбання нового.


Читайте АСН в Google News


Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Завжди бути в тонусі, випромінювати успіх, досягати поставленої мети і виконувати свої мрії можливо, володіючи....
Що таке біополе
Що таке біополе
Давно відомо, що людина має як матеріальне тіло, а ще й біоенергетичне Біополь – це невидима структура, яка мі....
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам потрібно включити егоїзм на повну силу Тільки попередьте партнера відразу, що ви йому не ....
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православні цього дня згадують святого Авдія, одного із дванадцяти малих біблійних пророків У народі ж 2 грудн....
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наши предки говорили: если 2 декабря у Луны появилось сразу несколько колец, значит, на следующий день ударит ....
більше матеріалів
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Завжди бути в тонусі, випромінювати успіх, досягати поставленої мети і виконувати свої мрії можливо, володіючи....
Що таке біополе
Що таке біополе
Давно відомо, що людина має як матеріальне тіло, а ще й біоенергетичне Біополь – це невидима структура, яка мі....
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам потрібно включити егоїзм на повну силу Тільки попередьте партнера відразу, що ви йому не ....
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православні цього дня згадують святого Авдія, одного із дванадцяти малих біблійних пророків У народі ж 2 грудн....
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наши предки говорили: если 2 декабря у Луны появилось сразу несколько колец, значит, на следующий день ударит ....
більше матеріалів
/-1,7799661159515-/ /-pc-/
Top