counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Грудня
14 Грудня
Всі новини...

Найбільш темні і світлі сторони тих, хто народився в жовтні

Найбільш темні і світлі сторони тих, хто народився в жовтні

Якщо ви з'явилися на світ у жовтні, значить у вас є свої унікальні і індивідуальні якості, що відрізняють вас від інших. Ви народилися в самий розпал золотої осені і сезону врожаю, і вам властива теплота і дружелюбність.

Жовтень - це місяць Терезів (до 22 жовтня включно), а з 23 жовтня - це вже територія Скорпіонів. В обох випадках ми бачимо, що у цих знаків є як темні, так і світлі сторони характеру!

Плюси жовтневих Терезів (1-22 жовтня)
1. Дружелюбність.
Терези дружать з людьми з усіх верств суспільства. Вони люблять спілкування і завжди тягнуться до чогось нового і цікавого. Вони справжні командні гравці на роботі і, як правило, збирають навколо себе однодумців.

2. Креативність.
Терези можуть проявити себе в музиці, театрі та навіть в кулінарії і моді. Вони люблять висловлювати свій інтелект за допомогою творчості і обожнюють красу і естетику.

3. Добродушність
Конфлікти ненависні Терезам. Вони схильні бути ідеалістами і мирними людьми зі спокійним характером. У них є дар підтримувати гармонію і рівновагу, хоча часом з боку вони можуть здатися непостійними і нерішучими.

4. Дипломатія.
Терези розуміють точку зору іншої людини, оскільки хочуть позитивно взаємодіяти з оточуючими. У них є великий потенціал бути хорошими лідерами. Крім того, вони відмінні слухачі і вміють проявляти емпатію.

Мінуси жовтневих Терезів (1-22 жовтня)
1. Ненадійність.
Терези легко змінюють свою думку під впливом інших людей. Вони далеко не завжди тримають своє слово. Це може бути дуже дратівливим, особливо для тих, хто залежить від їх вирішення.

2. Поверховість.
Терези - це люди, які занадто цінують зовнішню красу і ігнорують внутрішній світ людини, і це часто спрацьовує не на їхню користь.

3. Інтровертність.
Терези зазвичай збирають навколо себе невелику групу людей, де вони будуть перебувати в центрі уваги. Хоча вони люблять інтелектуальні бесіди, вони також можуть бути небагатослівними і сором'язливими.

4. Маніпулятивність.
Багато Терезів люблять маніпулювати людьми для власного блага. Вони активно задіюють для цього свій шарм і ввічливі манери, а потім починають використовувати чужі слабкості в своїх цілях.

Плюси жовтневих Скорпіонів (23-31 жовтня)
1. Адаптивність.
Жовтневі Скорпіони можуть швидко змінюватися, якщо ситуація того вимагає. У них відмінні адаптивні навички, і вони також дуже гнучкі. Це ключ до їх успішності і вмінню процвітати.

2. Високий рівень інтелекту.
Скорпіон часто цікавиться таємницями, теоріями змови і іншими аналогічними темами. Він намагається докопатися до суті багатьох речей, а також розібратися в глибинних мотивах поведінки людей.

3. Незалежність.
Скорпіони дуже незалежні і самодостатні, вони не потребують підтримки або чиєсь плече, на яке можна спертися. Вони хочуть працювати і жити поодинці.

4. Інтуїція.
Скорпіони мають потужні інстинктами, і вони довіряють своїм власним почуттям. Це ще одна причина, по якій Скорпіон рідко зазнає невдачі. Прислухавшись до інтуїції, він приймає правильні рішення і легко розпізнає людей і їх наміри.

Мінуси жовтневих Скорпіонів (23-31 жовтня)
1. Упертість.
Скорпіони є одним з найбільш наполегливих знаків зодіаку. Коли вони щось вирішили, змінити їх думку неможливо. Це сильні люди, які завжди досягнуть того, до чого прагнуть, навіть якщо їм доведеться піти по трупах.

2. Контроль і домінування.
Жовтневі Скорпіони хочуть все контролювати, щоб відчувати себе в безпеці. Вони можуть бути великими лідерами, якби не їхня примхливість і маніпулятивного.

3. Злопам'ятність.
Скорпіони можуть довго пам'ятати образу, і вони обов'язково помстяться при першій же можливості. Обман і зрада - це те, що Скорпіон найбільше ненавидить і ніколи не пробачить.

4. Підозрілість.
Заслужити довіру Скорпіона нелегко, і для цього потрібен час. Скорпіон - це скритна особистість, яка не буде ділитися інформацією про своїх внутрішніх думках і емоціях.





Новини партнерів
Загрузка...



Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Багатьом випаде шанс виправити помилки і життя: Гороскоп на 2019 рік
Багатьом випаде шанс виправити помилки і життя: Гороскоп на 2019 рік
Астрологи стверджують, що в 2019 році багато хто зможе виправити старі помилки і змінити своє життя на краще Д....
Перестаралася в залі: Джей Ло з соковитої баби перетворилася в міцного качка
Перестаралася в залі: Джей Ло "з соковитої баби" перетворилася в міцного качка
Дженніфер Лопес зіпсувала свою спокусливу фігуру надмірними навантаженнями в залі Так вважає відомий російськи....
Влад Яма розповів, чому ховає сина
Влад Яма розповів, чому ховає сина
Хореограф Влад Яма ростить трирічного сина Разом з дружиною він ретельно приховує сина від громадськості
Святі Gucci! Піп-шопоголік насмішив Мережу
Святі Gucci! Піп-шопоголік насмішив Мережу
Протоієрей московського патріархату з Твері В'ячеслав Баскаков, що хвалився продукцією люксових брендів, заяви....
Упертий чоловік не прибирав ялинку 44 роки. Ось як вона виглядає
Упертий чоловік не прибирав ялинку 44 роки. Ось як вона виглядає
Різдвяна ялинка простояла в будинку однієї американської сім'ї 44 роки! Нейл Oлсон виростив шістьох синів Кіль....
більше матеріалів
/-0,57025289535522-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top