counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Всі новини...

Таро-прогноз на тиждень з 30 січня до 5 лютого 2023 року


Переглядів: 72


Таро-прогноз на тиждень з 30 січня до 5 лютого 2023 року

Впоратися із запланованими справами і не зайти в глухий кут Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро. Своєчасні підказки стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче змінити життя на краще і не упустити нічого важливого.

Старші Аркани, представлені в розкладі, допоможуть представникам Зодіакальних сузір'їв визначитися з планами на тиждень, оминути неприємності і знайти відповіді на хвилюючі питання. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують прислухатися до інтуїції і порівняти підказки карт з тим, що відбувається в реальному житті. Така тактика допоможе швидко досягти успіху і не допустити прикрих промахів.

Овен

pic 1.jpg

Цей тиждень буде відповідальним, і Овнам важливо покладатися на голос розуму. Аркан «Помірність» закликає не поспішати з введеннями та аналізувати події, щоб обійтися без промахів та не втратити репутацію.

По карті «Ієрофант» Овнам важливо розставити пріоритети, щоб займатися вирішенням першочергових справ і не витрачати дорогоцінного часу марно. Також Аркан обіцяє допомогу з боку впливової людини.

Аркан «Правосуддя» закликає представників Знака бути зібраними та відповідальними. Зараз настає час для того, щоб закласти фундамент, і помилитись не можна.

Телець

pic 2.jpg

Тільцям цього тижня доведеться попрацювати над собою. Аркан «Сила» закликає не сумніватися в собі і активно працювати, щоб залучити до життя потрібні зміни і не зупинятися на досягнутому.

Аркан «Смерть» обіцяє тільцям довгоочікувані зміни, яким немає сенсу чинити опір. На початку лютого з життя йтиме минуле, звільняючи місце для нових перемог та приємних сюрпризів.

Карта «Повішений» говорить про те, що Тельцям не можна діяти без огляду. Тому Аркану варто на якийсь час відкласти основну роботу. Якщо вона не клеїться і переключити увагу на відкладені справи.

Близнюки

pic 3.jpg

Аркан «Правосуддя» для Близнюків — карти відновлення справедливості. Представникам Знаку важливо пам'ятати про чесність, щоб не зайти в глухий кут і не дати шансу конкурентам заподіяти незручності.

Карта «Зірка» вказує на те, що Близнюки рухаються у правильному напрямку. За цією карткою будь-які мрії здійсняться , якщо не нервувати і обмірковувати кожен крок.

Завершує тиждень карта «Колесо фортуни», за якою події розвиватимуться стрімко. Порада Аркана — не поспішати з висновками і перечекати бурю, щоб знову взяти кермо влади в свої руки.

Рак

pic 4.jpg

Цього тижня Раки зможуть дійти мети, якщо не поспішають. Аркан «Верховна жриця» закликає довіритися інтуїції та підмічати знаки долі, щоб уникнути неприємностей та промахів.

Карта «Помірність» говорить про необхідність досягти гармонії між почуттями та розумом, щоб приймати вірні рішення та не залежати від перепадів настрою.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», яким Ракам належить залишити минуле і відкрити двері в щасливе майбутнє. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не чіплятися за віджило. Настав час здобути цінні уроки і закрити черговий розділ.

Лев

pic 5.jpg

На початку тижня за картою «Місяць» Львів чекають на несподівані відкриття. Отриманими знаннями важливо розпорядитися правильно, щоб унеможливити помилки. Левам важливо зосередитися на поставленій меті, щоб не заблукати в сутінках припущень.

Аркан «Смерть» завершує черговий життєвий етап, а значить, Леви зможуть розпочати новий розділ, звільнившись від обставин, що сковують. Настав час слідувати до нових цілей і не жити минулим.

«Маг» у розкладі — мапа нових можливостей. Нею Леви зможуть керувати своєю долею, рішуче рухатися до нових цілей і отримувати не тільки задоволення від роботи, а й гарний прибуток.

Діва

pic 6.jpg

Карта «Верховна жриця» закликає Дів зосередитись на роботі. Не упустити нічого важливого допоможе просте фокусування< /a>, а довіра інтуїції вбереже від прикрого промаху.

Аркан «Дурень» говорить про нові можливості, проте Дівам не можна діяти необдумано. Карта говорить про те, що спонтанні рішення віддаляться від мети, а отже, не можна ризикувати марно.

Карта «Сила» обіцяє представникам Знаку нові можливості. Тому Аркану Девам важливо вірити у свої сили і не відступати від задуманого. активність. Уважність та вміння прораховувати кроки приведуть до успіху.

Терези

pic 7.jpg

Карта «Світ» відкриває тиждень, обіцяючи Терезам відмінні можливості. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — можна сміливо займатися наміченими справами та йти обраним шляхом.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Терези зможуть досягти нових вершин успіху. Допомога прийде вчасно, а представникам Знаку залишиться лише прийняти вірні рішення і не боятися відповідальності.

Карта «Дурень» символізує волю випадку, завдяки якому Терези зможуть набути небувалого успіху. Порада Аркана — не діяти необдумано, щоб унеможливити прикрі промахи.

Скорпіон

pic 8.jpg

На початку тижня за картою «Самітник» Скорпіонам не варто кидатися у бій. Аркан обіцяє успіх, якщо скласти план дій і відмовитися від застарілих цілей — на них немає сенсу витрачати сили та час.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо пам'ятати про стриманість. Суєта і поспіх не наблизять до мети, а лише розфокусують увагу, що може стати причиною прикрих промахів та прорахунків.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким представники Знаку можуть переключити увагу на другорядні завдання. Пильність та вміння вчасно відступити на крок назад допоможуть впоратися з будь-якими труднощами.

Стрілець

pic 9.jpg

На початку тижня за картою «Смерть» Стрільці мають бути готовими до того, щоб попрощатися з минулим. Аркан обіцяє зміни у житті, і якщо не відмовлятися від них, то вдасться досягти нових вершин успіху.

По карті «Зірка» Стрільців чекає позитивний час, не затьмарений неприємностями. Аркан обіцяє виконання заповітних бажань, здобуття свого місця під сонцем і довгоочікувані зміни.

По карті «Сила» настає час рішучих дій. Аркан закликає представників Знака не зволікати і братися до роботи. Сил та навичок вистачить, щоб зійти на новий щабель успіху.

Козеріг

pic 10.jpg

На початку тижня за картою «Суд» Козероги зможуть завершити складні справи та поставити в них крапку. Аркан символізує активну роботу, засновану на чесності. Завдяки цьому представники Знаку зможуть залишити за спиною конкурентів і не заплямувати свою репутацію.

У середині тижня за картою «Помірність» від Козерогів потрібно буде чесність і вміння бути обережними. Порада Аркана — не поспішати з висновками і не діяти щодо емоцій.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що Козерога не повинна забувати про деталі. За цією картою в неоднозначній ситуації важливо дослухатися інтуїції, щоб вчасно вступити в гру і отримати потрібний результат.

Водолій

pic 11.jpg

На початку тижня за картою «Дурень» Водоліям варто бути обачними. Аркан обіцяє нові можливості. Однак для цього не можна діяти необдумано і йти на повідомлення миттєвих забаганок.

Карта «Помірність» обіцяє успіхи і вторить першому Аркану розкладу. Представникам Знака не можна поспішати. Порада картки — діяти за планом та не відхилятися від мети.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», і по ньому Водоліям належить закрити двері минулого. Доля прихильна, а отже, можна сміливо дивитися у майбутнє, але при цьому не забувати отриманих раніше уроків.

Риби

pic 12.jpg

На початку тижня за картою «Смерть» Риби мають закрити двері минулого. Порада картки — не чинити опір тому, щоб не упустити нових можливостей.

Аркан «Правосуддя» закликає Риб до граничної чесності. За цією карет будь-який вчинок позначиться на майбутньому, і щоб у ньому не було проблем важливо усвідомлювати.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», яким Риб чекають нові потрясіння. Це не означає, що будуть проблеми: карта обіцяє звільнення від сковуючих обставин, які можуть бути болючими лише спочатку.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Обереги для жінок
Обереги для жінок
Слов'янські обереги пов'язані з силами природи Її енергія здатна допомогти будь-якій жінці у пошуках щастя, у ....
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чор....
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Погодити день із настроєм Місяця важливо, щоб не оступитися і не викликати зайвих проблем Про те, яким буде 21....
Слов'янські обереги: значення та застосування
Слов'янські обереги: значення та застосування
З давніх часів наші предки використовували обереги для захисту та залучення удачі та благополуччя Майже кожен ....
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом Вони вважають, що кільце можна носити не тільки ....
більше матеріалів
/-0,28414106369019-/ /-pc-/
Top