counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Медитація-налаштування на зміну життя на краще


Переглядів: 44


Медитація-налаштування на зміну життя на краще

Практики медитацій набирають все більшої популярності, і їхній ефект дійсно допомагає боротися з невдачами та бар'єрами свідомості. Завдяки медитації кожен може налаштуватися на зміни на краще та залучити до життя позитивні події.

Налаштувати свідомість на успіх може кожен без походів до психологів та придбання дорогих програм із самопізнання. Достатньо лише виділити час протягом дня, щоб зайнятися медитацією, відпустити страхи та сумніви та стати кращими. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують познайомитися з дієвою медитацією, яка допоможе зруйнувати внутрішні бар'єри на шляху до щасливого життя.

Як працює медитація-налаштування

Підготуватися до виконання медитації-налаштування нескладно. Для цього потрібно:

  • вибрати підходящий час, коли ніщо і ніхто не відволікатиме від практики;
  • зайняти зручну позицію на підлозі так, щоб відчувати розслаблення, а не скутість;
  • заплющити очі та розслабитися, налаштовуючись на спокійне дихання.

Досягти повного розслаблення часом не так просто з першого разу, тому можна використовувати додаткові заходи: включити розслаблюючу музику, запалити свічки або ароматичні палички, приглушити світло та відключити всі прилади, які можуть відволікти нав'язливим звуком.

Для того, щоб повністю поринути в атмосферу розслабленості, не піде багато часу, якщо поставити собі завдання змінитись внутрішньо і досягти того, що потрібно для щастя. Саме для цього і створено медитацію. Її виконують для того, щоб зрозуміти себе, позначити свої потреби та знайти в собі внутрішні сили для досягнення бажаного.

Як медитувати

Після того, як зручна поза знайдена та всі зовнішні подразники прибрані, приступають безпосередньо до медитації. Тут дотримуються таких правил:

1. Необхідно уявити себе не як тіло, а як джерело нескінченної енергії, яка пульсує в темряві, обмінюється енергією з Всесвітом і постійно наповнюється силами, що оновлюються. Цей потік енергії подумки поміщають у район сонячного сплетення, відчуваючи, як тепло розливається по всьому тілу.

2. Після цього подумки чи вголос просять енергію допомоги у здійсненні задуманого. Для цього потрібно витягнути вперед праву руку, уявити, що по ній тече енергія, а потім зробити рух відчинення дверей зі словами:

«Шлях звільняю, двері до кращого майбутнього відчиняю».

Відкрити двері можна в будь-якому напрямку — від себе чи на себе. Важливо уявити, що енергія чистим нащадком вривається у новий простір, змітаючи на шляху бар'єри та перепони.

3. Відчинивши двері, важливо уявити собі шлях до щастя. Це дозволяє налаштувати себе на те, щоб не боятися помилок, не гасати перед новими завданнями і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Таке налаштування підсвідомості допомагає прибирати уявні бар'єри, які могли виникнути через часті невдачі або бути нав'язаними суспільством.

4. Після цього потрібно встати, тримаючи картину з відкритими дверима в думках, перейти на інший бік цих уявних дверей і знову сісти в зручну позу. Подумки перенісшись у нове майбутнє, треба подивитися на той бік, який залишився позаду. За дверима залишилися проблеми, які можна уявити, як загороджувальні бар'єри або чорні клубки ниток, що сковують рухи.

5. Уявивши картину, знову витягають праву руку і зачиняють двері, відрізаючи себе від тих бар'єрів, які заважали розвиватися та відчувати радість. Відсікаючи неприємності, кожен допомагає своїй свідомості перебудуватися і розпочати шлях до щасливого життя, в якому немає страху перед невідомістю.

Самоналаштування завершено, однак однієї медитації буде недостатньо. Важливо мотивувати себе на успіх, продовжуючи вправи, щоразу відсікаючи все те, що тримає і не дає стати на шлях виправлення та звільнення. Щоденні тренування допоможуть здобути впевненість у своїх силах, протистояти маніпуляторам та тиску суспільства, знайти своє місце під сонцем та подолати на шляху до нього будь-які перешкоди.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп Павла Глоби на 15 квітня 2024 року передбачає спокійний та врівноважений день для всіх знаків зодіаку....
більше матеріалів
/-0,28323006629944-/ /-pc-/
Top