counter
Стрічка новин
Вибрати все
25 Травня
24 Травня
Всі новини...

10 шкідливих звичок, які блокують енергетику людини


Переглядів: 61


10 шкідливих звичок, які блокують енергетику людини

Шкідливі звички шкодять здоров'ю, тягнуть гроші та заважають нормальному життю. Але мало хто знає, що вони можуть відлякати удачу та виснажити енергетику людини, якщо не вжити заходів захисту.

Шкідливі звички, на відміну корисних, розвивати зайве. У певний момент життєвого шляху вони знаходять потенційну жертву і починають отруювати її існування. Для боротьби з цими негативними проявами необхідні наполегливість та віра у свої сили.

Багато власників шкідливих уподобань звикли себе виправдовувати необхідністю так чинити, але варто відрізняти бажання від голосу розуму. Шкідливі звички подібно до сутностей і підселенців здатні витягнути життєву енергетику і послабити захисне біополе людини.

Негативне мислення
Думки матеріальні. Рано чи пізно думка, багато разів прокручена в голові, виплескується у світ потоком енергії. Негативні думки роблять людину озлобленою, нервовою і не здатною адекватно оцінювати свої вчинки. Негативні думки здатні відлякати удачу, фінансовий достаток та здоров'я.

Для боротьби з негативною енергетикою допоможуть віра у свої сили та підтримка близьких. Проаналізуйте свою поведінку, постарайтеся знайти момент, після якого ви стали більш дратівливим та різким. Намагайтеся виключити із кола спілкування негативно налаштованих людей, проведіть роботу над собою та власним станом.

Лінь
Лінь, подібно до клубка, намотує на себе проблеми та невирішені справи. Негативний вплив лінощів здатний зруйнувати мрії та плани на майбутнє. Вона здатна погасити внутрішнє світло душі, заблокувати позитивну енергетику.

Для боротьби з лінощами можна використовувати ароматерапію. Покращувати енергетику за допомогою ефірних олій не лише ефективно, а й приємно. Вони тонізують, заспокоюють та впливають на емоційний стан. Допоможуть подолати стреси та мотивують на активну діяльність.

Депресивність
Депресивний настрій - нездатність людини адекватно сприймати себе у навколишньому світі. Ослаблене біополе не дає підживлення космічної енергії і людина починає займатися самобичуванням, шкодує себе та перестає позитивно мислити. Таким людям найчастіше потрібна підтримка та розуміння.

Чим раніше людина почне позбавлятися депресії, тим більше шансів у неї благополучно і з мінімальними втратами повернути собі колишній тонус і сили боротися з усілякими негативними проявами навколишнього світу.

Неправдивість
Ненормативна лексика, на жаль, міцно увійшла до нашого лексикону. Багато хто не надає значення тому, що в їх промові більшість слів замінено на лайливі вислови або просто матюки. Брендослів'я здатне зруйнувати енергетичний захист людини і зробити її вразливою до хвороб і до різних проявів негативної енергетики.

Великий вплив на придушення лихослів'я має молитва, щира віра та самомотивація. Один із способів — поставити перед собою головну мету (перестати поганословити) і розбити її на невеликі проміжні етапи (не лаюся годину на день, 2 години, цілий день тощо). Таке поетапне рятування від шкідливої ​​звички дозволить вам виробити стійкість характеру і посилить вашу енергетику.

Жадібність
Егоїстичні прояви людської натури негативно впливають на духовний розвиток людини: вони витрачають енергію та блокують надходження позитивної енергетики. Жадібність заважає здорово оцінювати свої можливості і призводить до конфліктів, робить людину непривабливою для оточуючих і формує заздрість.

Для боротьби з жадібністю необхідно пам'ятати, що чим більше людина віддає, тим більше до неї повертається. Щедрість замість жадібності приносить значно більше морального задоволення. Вона виробляє благородство та вдосконалює душу.

Переїдання
Переїдання або ненажерливість часто є наслідком, а не першопричиною. Людина звикла робити щось, щоб відволіктися від негативу. І такі прояви часто перетворюються на шкідливі звички. Заїдання стресу накладає відбиток не тільки на фізичному здоров'ї (воно погіршується, послаблюючи людину і роблячи її схильним до різних захворювань), а й на енергетичному. Дисбаланс енергії здатний призвести до нервового виснаження.

Працюйте над собою. Намагайтеся скласти графік харчування і стежте за порціями їжі. Щоб перестати заїдати неприємності, скористайтеся перевіреним методом боротьби зі стресом. Мотивуйте себе і заохочуйте навіть за невеликі кроки на шляху до позбавлення залежності.

Недосипи
Сучасний світ перейшов на цілодобовий режим. Темп життя прискорюється та набирає обертів. Людина фізично не встигає наздогнати всього того, що її цікавить і починає замінювати час відпочинку активною діяльністю. Накопичена втома з часом може вилитися в неврози та захворювання шлунково-кишкового тракту.

Для боротьби з хронічними недосипами слід складати чіткий план на кожен день і намагатися неухильно його дотримуватися. Заняття йогою також корисні для відновлення внутрішньої рівноваги та енергетичних потоків.

Куріння
Вплив нікотину, що отруюють, діє на психіку, здоров'я та енергетику людини. Куріння викликає швидке звикання і із шкідливої ​​звички переростає у залежність. Це одна з найсильніших негативних уподобань людини.

Позбутися такої залежності можна медикаментозним шляхом і самонавіюванням. Уникайте курців і не соромтеся шукати підтримки у близьких людей. Для боротьби з негативною звичкою можна звернутись до змови проти куріння.

Алкоголізм
Ще одна страшна звичка, яка стрімко переходить у залежність — алкоголізм. Безневинне, як здавалося, вживання невеликої кількості алкоголю швидко переростає у бажання пити більше й частіше. Слід пам'ятати, що алкоголь руйнує не лише фізичну складову, а й психологічну та енергетичну.

Боротися необхідно на початкових стадіях. Чим глибше людина занурюється в безодню зеленого змія, тим складніше з неї вибратися. Важливо виробити в собі стійке бажання покінчити з ненависною звичкою.

Вживання наркотиків
Часто людина і сама не помічає, як починає штучно створювати собі гарний настрій, виключаючи можливість організму брати участь у процесі боротьби зі втомою та стресом та виробляючи гормони щастя. Небажання боротися з негативом підштовхує до використання одурманюючих речовин, які створюють ілюзію щастя та безтурботності.

Швидке руйнування організму та психіки після прийому наркотиків можуть бути необоротними. Вести боротьбу з цією недугою слід негайно. Духовне очищення відбувається через молитву, саморозвиток та самовдосконалення.

Сильна духом людина зможе впоратися з будь-якою неприємністю та шкідливою звичкою. Любіть себе, стежте за своїм здоров'ям і не піддавайтесь на провокації.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,22148108482361-/ /-pc-/
Top