counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

6 речей, які відбудуться, коли ви почнете довіряти своїй інтуїції


Переглядів: 30


6 речей, які відбудуться, коли ви почнете довіряти своїй інтуїції

Часом, коли в житті все йде навперейми, важливо довіритися своєму внутрішньому голосу. Експерти виділяють кілька важливих речей, які почнуть відбуватися, якщо ви почнете довіряти шостому почуттю.

Інтуїцію називають також третім оком, бо вона бачить те, що не можна побачити звичайним поглядом. Відкрити третє око допоможуть дієві практики.

Події стануть упорядкованими
Інакше висловлюючись, з життя піде ефект несподіванки. Інтуїція допомагає робити позитивний результат більш передбачуваним та зрозумілим. З'явиться вміння знаходити правильний шлях, причому набагато швидше.

Важливо не забувати просту істину: інтуїція без логіки та життєвого досвіду — це рулетка. Потрібно підкріплювати її мудрістю і не йти за нею сліпо. Всесвіт прагне впорядкованості, тому і нам з вами теж варто прагнути розуміння всього сущого і до того, щоб у порядку була дещиця хаосу, але не навпаки.

Життя стане більш насиченим
Інтуїція часто вказує на те, що так необхідно серцю. Наприклад, якщо ми втомилися працювати, інтуїція може підказати як краще відпочити. У таких питаннях дуже важливо слухати серце, тому що воно краще знає, що нам потрібно, щоб позбутися втоми.

Інтуїція підказує, коли можна підійти до людини, що сподобалася, і познайомитися з нею. Вона підштовхує нас, породжує мотивацію розширення кордонів. Це відбувається лише у тих, хто їй довіряє.

З'явиться задоволення від спілкування
Люди, які вибирають оточення, прислухаючись до підказок свого серця, дуже щасливі та отримують задоволення від кожної секунди, проведеної поряд із близькими, друзями, другою половинкою.

Якщо слухати поради батьків та друзів щодо того, з ким зустрічатися і кого любити, то ні про яке щастя не йтиметься. Удача в амурних справах відвернеться від того, хто не слідує своєму внутрішньому голосу. Він найкращий порадник у справах, що стосуються кохання та стосунків. Навіть якщо вибір здасться невірним, він все одно буде не таким болючим, адже рішення було ухвалено самостійно, а не з подачі оточуючих.

Ви частіше зможете входити у стан потоку
Стан потоку - це магічний стан, при якому ми максимально натхненні, максимально продуктивні та щасливі. Це стан, в якому ми зацікавлені таким, що проходить, у якому нам живеться простіше і приємніше.

Це стан натхнення, для входу в який іноді потрібно довіритись своєму внутрішньому голосу. Він може казати, що настав час зайнятися пошуками нового захоплення, хобі. Іноді, навпаки, здається, що треба відпочити від усього, людина йде за цим імпульсом, а в процесі усвідомлює, що зацікавилася та надихнулася чимось новим.

Почнуть збуватися мрії
Експерти радять пам'ятати, що не буває допомоги лише від однієї інтуїції. Мрії збуватимуться, якщо вірити в себе і щось робити для цього, спираючись на шосте почуття.

Безглуздий трудоголізм і неробство — це дві крайності, які призводять до одного — відсутності успіху та будь-якого успіху. Інтуїція допоможе віднайти правильний баланс.

Проблеми вирішуватимуться простіше
Можливо, що не завжди вони будуть вирішуватися на нашу користь, але це відбуватиметься швидше. Навіть якщо здається, що проблема вирішилася не на нашу користь, це лише перше враження. Всесвіт завжди веде нас крізь терни до зірок, тому інтуїція - це не спосіб постійно бути у виграші, а спосіб робити все так, як це потрібно саме зараз.

Розвинена інтуїція дійсно допомагає в багатьох ситуаціях не падати в бруд обличчям і швидше знаходити виходи зі ситуацій, що склалися.

Без сильної енергетики немає потужної інтуїції. Саме тому експерти рекомендують завжди пам'ятати про те, що потрібно відкривати свої чакри – енергетичні фільтри та центри нашої аури. Одна з них називається Аджна - вона безпосередньо відповідає за інтуїтивні здібності.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів
/-0,23857593536377-/ /-pc-/
Top