counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Всі новини...

5 ситуацій, у яких варто прислухатися до інтуїції


Переглядів: 19


5 ситуацій, у яких варто прислухатися до інтуїції

Деколи виникають ситуації, які неможливо пояснити: ми відчуваємо, що щось іде не так, але не можемо сказати чому. Такі прозріння не можна ігнорувати: краще дослухатися своєї інтуїції.

Іноді нам просто необхідно прийняти життєво важливе рішення, і не завжди ми знаємо, як діяти в тій чи іншій ситуації. Поради рідних не завжди допоможуть, але інтуїція у певних випадках ніколи не підводить. На жаль, ми не завжди можемо зрозуміти, коли інтуїція надсилає нам певні знаки, і найчастіше її просто ігноруємо. Ми розповімо вам про кілька ситуацій, коли до внутрішнього чуття прислухатися просто необхідно.

Що таке інтуїція
Інтуїцією називають почуття, яке подає сигнали про біду, нещастя або, навпаки, про радість, що наближається, і зміни. Вона допомагає нам вирішити серйозні питання, уникнути труднощів і певною мірою оберігає наше життя.

Це почуття схоже на прозріння: раптово ви можете відчути спалах, ніби щось не так, але пояснити, що саме ви не можете. Це є інтуїція.

У когось інтуїція розвинена сильно, в інших слабша. Проте це почуття завжди можна розвинути та посилити. У цьому випадку можна навіть уникнути багатьох проблем, адже інтуїція вчасно просигналить про їхнє наближення.

Ситуації, в яких слід слухати інтуїцію
1. Почуття щастя та впевненості у собі. Іноді глибоко всередині виникає радісне відчуття. Буває, з'являються думки про те, щоб просто взяти і звільнитися з роботи — не через матеріальні труднощі чи серйозні проблеми в колективі. Це і є сигнал інтуїції: шосте почуття нагадує, що щось йде не так і необхідні зміни.

Прислухайтеся до свого чуття: можливо, те, що ви думаєте, і є підказка про те, чого ви дійсно хочете. Коли інтуїція говорить з вами, ви на якусь мить втрачаєте страх і до вас приходить ясність. Це і є сигнал і не варто його ігнорувати.

2. Ясні сновидіння. Часто інтуїція може давати сигнали через сновидіння. Зрозуміти їх не так вже й просто, але можна спробувати. Перша ознака того, що з вами розмовляє внутрішнє чуття – ясність снів. Зазвичай у такій ситуації сни яскраві і незабутні. Наприклад, якщо у вашому сні щось руйнується або, навпаки, ви чудово впоралися з якоюсь справою – це ваша інтуїція, яка намагається щось до вас донести.

Багато психологів рекомендують вести спеціальний щоденник снів і записувати все, що відбувається у сновидіннях. У цьому випадку набагато простіше дійти якихось висновків та зрозуміти, що намагається сказати наш внутрішній голос.

3. Раптове осяяння. Момент осяяння відбувається миттєво та раптово: наприклад, коли ви їдете в машині або з кимось розмовляєте. Це ще одна очевидна ознака того, що інтуїція намагається щось вам сказати. Такі ситуації ігнорувати не можна.

Прислухатися в моменти осяяння до внутрішнього голосу можуть допомогти медитації, коли тіло розслаблене, а зайві думки залишили вашу свідомість. Не варто спеціально намагатися зрозуміти, що на цей момент хотів сказати ваш внутрішній голос: дозвольте собі відпочити, розслабитися. Інтуїція знову зв'яжеться з вами, наприклад, під час сну.

4. Хвороба. Деколи люди не прислухаються до своєї інтуїції, відбуваються неприємні речі: наприклад, хвороби та депресії. Якщо ваша інтуїція давно хоче щось донести до вас, але ви її не слухаєте, організм зазнає серйозного стресу, що веде за собою різні захворювання.

Депресія - явна ознака того, що вам просто потрібні зміни. Не варто піддаватися смутку та паніці: спробуйте все-таки зрозуміти, про що з вами говорить ваш внутрішній голос.

5. Натхнення. Коли ви відчуваєте натхнення і натхнення, це явна ознака того, що інтуїція з вами розмовляє. Це почуття може виникнути після прочитання певної книги, перегляду фільму або розмови з мудрою людиною. Часто це почуття плутають із мотивацією.

Інтуїція в такі моменти може не лише подавати ознаки щастя і радості, а й спонукати до дій, змін, здійснення бажань і постановки нових цілей.

Інтуїцію необхідно розвивати, і на це потрібно багато часу. Проте кожна людина в певні моменти життя може відчувати це почуття, яке попереджає про небезпеку або про позитивні зміни в житті. Найголовніше – слухати внутрішній голос. У цьому випадку ваша інтуїція тільки розвиватиметься і ставатиме краще з кожним днем, допомагаючи справлятися з проблемами. Успіхів в усьому,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Обереги для жінок
Обереги для жінок
Слов'янські обереги пов'язані з силами природи Її енергія здатна допомогти будь-якій жінці у пошуках щастя, у ....
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чор....
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Погодити день із настроєм Місяця важливо, щоб не оступитися і не викликати зайвих проблем Про те, яким буде 21....
Слов'янські обереги: значення та застосування
Слов'янські обереги: значення та застосування
З давніх часів наші предки використовували обереги для захисту та залучення удачі та благополуччя Майже кожен ....
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом Вони вважають, що кільце можна носити не тільки ....
більше матеріалів
/-0,30594801902771-/ /-pc-/
Top