counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Всі новини...

Як розвинути інтуїцію


Переглядів: 17


Як розвинути інтуїцію

Не всі люди мають розвинену інтуїцію. Щодня Всесвіт посилає нам сигнали, які попереджають нас про небезпеку або навпаки підштовхують до нашого щастя. Однак багато хто не здатний відчути ці сигнали, що робить нас уразливими. Як же розвинути інтуїцію?

Існує безліч способів розвинути шосте почуття. Звернемося до найпростішого та найдієвішого способу, на якому і засновані всі раніше розроблені методики.

Тренувати інтуїцію можна будь-коли: дорогою на роботу, вдома, на вулиці, в магазині. Головне, у всіх ситуаціях необхідно дослухатися свого внутрішнього голосу. Наприклад, при знайомстві з людиною подумки опишіть ваше перше враження про нього. Коли ви його дізнаєтеся ближче, зможете зрозуміти наскільки вірними були ваші уявлення про нього.

Боріться зі стереотипами. Люди часто діють за штампами. Вирішуючи складне питання, прислухайтеся до інтуїції, розгляньте проблему з усіх боків. Буває так, що рішення, яке на перший погляд здається абсурдним, виявляється вірним.

Намагайтеся передбачити те, що трапиться за кілька хвилин. Задзвонив телефон – Постарайтеся припустити, хто б це міг бути. Спробуйте вгадати, у що буде одягнений ваш друг на зустрічі з вами. Спробуйте передбачати всі побутові дрібниці, вчинки та слова людей.

Якщо ви кудись вирушаєте вперше, спробуйте сконцентруватися на думках про це місце та уявіть собі його. Опинившись там, порівняйте свої думки із реальністю. Чи вони схожі?

Зверніть увагу на свої сновидіння . Навіть якщо вам наснилося безладне марення, то спробуйте провести паралель з тим, що здалося уві сні і з тим, що трапилося в реальності. Навчіться тлумачити сни, тоді вам буде набагато легше дослухатися інтуїції.

Тренуйте інтуїцію за допомогою телевізійних програм. Спробуйте припустити, чим закінчиться футбольний матч, фільм чи ток-шоу. Головне, не намагатися підігнати свої думки під стереотипи, а керуватися лише своїми відчуттями.

Запишіть усі свої думки на папір. Все, про що думаєте, все, що спадає на думку. Ці записи можуть здатися вам маренням, але з іншого боку, вони можуть навести вас на правильне вирішення будь-якого складного питання. Будьте на самоті. Хоча б кілька хвилин усамітнення і тиші допоможуть вам розслабитися, упорядкувати думку.

Астрологи стверджують, що кожна людина має інтуїцію. Але не в усіх вона розвинена. Риби, Раки, Скорпіони та Стрільці – це знаки Зодіаку, яким пощастило у цьому плані. Їхнє шосте почуття допомагає їм приймати вірні рішення та швидше пристосовуватися до будь-якої ситуації. Представникам інших знаків Зодіаку доведеться докласти особливих зусиль у розвиток своєї інтуїції. Знакам Зодіаку Стихії Землі досить складно прислухатися до свого внутрішнього голосу, оскільки вони зазвичай керуються виключно логікою та розумом.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Обереги для жінок
Обереги для жінок
Слов'янські обереги пов'язані з силами природи Її енергія здатна допомогти будь-якій жінці у пошуках щастя, у ....
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чор....
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Погодити день із настроєм Місяця важливо, щоб не оступитися і не викликати зайвих проблем Про те, яким буде 21....
Слов'янські обереги: значення та застосування
Слов'янські обереги: значення та застосування
З давніх часів наші предки використовували обереги для захисту та залучення удачі та благополуччя Майже кожен ....
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом Вони вважають, що кільце можна носити не тільки ....
більше матеріалів
/-0,22695398330688-/ /-pc-/
Top