counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Сенс життя Знаків Зодіаку


Переглядів: 19


Сенс життя Знаків Зодіаку

Астрологи ще в давнину знали таємниці доль великих правителів і простих смертних. У їхніх руках була сильна зброя — знання про розташування та вплив планет.

Зараз не обов'язково бути імператором, щоб дізнатися, що приготували зірки. Кожному Знаку Зодіаку відповідає свій шлях, про який вам розповість астрологічний прогноз. Нехай ця маленька підказка стане вашою дороговказом у пошуках справжнього призначення.

Овен

Для Овнів сенс життя — це пошук сенсу життя. Хоч би як парадоксально це звучало, Овни постійно перебувають у пошуку. Справа в тому, що своє покликання вони знаходять напрочуд швидко. І так само блискавично досягають бажаного, володіючи цілеспрямованістю та внутрішнім стрижнем. Це відбувається настільки стрімко, що часом Овни навіть не встигають схаменутися: начебто сенс був, а ось уже його і немає. Доводиться розпочинати спочатку.

Телець

Тельці < /em>вже з дитинства знають, чого хочуть від життя. Їхній вибір не особливо великий, але неймовірно складний. Представники цього Знаку Зодіаку стоять на роздоріжжі: присвятити себе сім'ї чи досягти небувалих висот у кар'єрі. Особиста незалежність, безумовно, важлива, але вони не можуть уявити собі життя без домашнього затишку, великої родини та людей, які потребуватимуть їхньої щирої турботи. 

Близнюки

Близнюкам знайти сенс життя досить важко, як, втім, і все інше. Це настільки мінливі особи, що навіть астрологи розводять руками. Однак цей Знак Зодіаку потребує прихильників його бажань і цілей. Їм необхідно відчувати поруч із собою вірних друзів, люблячу людину та приємних знайомих. А ще Близнюки, можна сказати, «астрологічні святоші». Їм здається, що світ ніяк не зможе обійтися без їхньої допомоги та підтримки.

Рак

Сенс життя Раків полягає в тому, щоб їхні близькі люди були щасливими. Звичайно, представники цього Знака Зодіаку прагнуть не тільки до <
сімейної гармонії. Вони добре знають, що щастя безпосередньо пов'язане з комфортними умовами. Раки готові заробити всі гроші світу, якщо про це їх попросить кохана людина. Самотність небезпечна для цього чуйного і вразливого астрологічного Знака, проте вся експресія почуттів знайде відображення у творчості і допоможе розкрити приховані таланти.

Лев

Для Львів сенс життя будується поетапно: спочатку — особистісне зростання, потім — громадське визнання, і лише після — сімейне життя. Суть життя для представників цього Знака Зодіаку полягає у нескінченному пошуку нового. Левам важливим є осягнення істин і безупинна діяльність в ім'я щасливого майбутнього. /a> не прагнуть мати дітей, поки не підготують для них краще життя.

Діва

Діви — це астрологічні естети. Вони все життя перебувають у пошуку ідеалу. Все, що оточує цей Знак Зодіаку, має бути відшліфовано до досконалості, незалежно від того, чи це стосунки, робота чи захоплення. Ідеал для них подібний до дороговказної зірки, що освітлює все життя. Тяга до прекрасного часто затьмарює логічне мислення та раціональний підхід. А коли Діви розуміють, що межі досконалості немає, то з головою йдуть у роботу. Бездоганність та красу навколо, виявляється, не потрібно шукати — їх можна купити за гроші.

Терези

Терези борються за справедливість. Їхня місія, як вони думають, — позбавити цей світ від брехні та беззаконня. Однак життя нерідко розбиває їхні тендітні мрії. Тоді представники цього Знака Зодіаку звертаються до своїх джерелам життєвих сил: оптимізму, вірі в краще та підтримки близьких людей. Зміцнівши, Терези знову безстрашно кидаються в бій з несправедливістю, намагаючись зробити цей світ світлішим і чистішим. Вони не звикли поступатися і дотримуються правила: «якщо не вийшло тоді, то обов'язково вийде зараз».

Скорпіон

Скорпіони живуть своїми особистими цілями та спонуканнями. Головне для них – mdash; знайти те, що вони хочуть, за всяку ціну. Сенс життя цього Знаку Зодіаку полягає в особистим щастя. /a>. Причому першому місці вони мають основне завдання, другою — другорядні цілі, а потім уже можна заводити сім'ю та дітей. До грошей Скорпіони не мають теплих почуттів, можливо тому вони у них завжди водяться.

Стрілець

Стрільці живуть миттю, тут і зараз. Щодня — це нове життя. Сьогодні вони захоплені одним, а вже завтра можуть знайти собі заняття, протилежне до попереднього. Сенс життя для них — це пошук захоплюючих подій, нових емоцій і приємних моментів. Представникам цього Знаку Зодіаку складно зазирнути у майбутнє та побачити себе прихильником однієї справи. Для них головне — прожити так, щоб потім було, що розповісти онукам.

Козеріг

Козероги вже з пелюшок націлюються на те, що їм необхідно зайняти високе становище у суспільстві, що, в принципі, у них чудово виходить. Цілеспрямованість, дух авантюризму, завзятість допомагають цьому Знаку Зодіаку виблискувати на Олімпі. слави та успіху. Честолюбні Козероги вміють відсівати все непотрібне і заважає життєвому шляху. Однак можуть виявити і самовідданість, відмовившись від усіх лаврів в ім'я сім'ї та домашнього затишку.

Водолій

Водолії в процесі життя приміряють на себе різні пріоритети. Найголовніше, щоб досягнута мета допомогла їм знайти себе. Самореалізація є сенс життя представників цього Знака Зодіаку. Однак Водолії не проти вступити у боротьбу за справедливість та відстояти права інших, особливо якщо це близькі люди. Для них дуже важливо мати однодумців, які готові піти за ними хоч на край світу. Цей знак — астрологічний революціонер, який хоче, щоб особиста свобода кожної людини була недоторканною.

Риби

Риби — найчутливіші, відкриті та підвладні впливу оточення люди. Для них немає нічого важливішого за підтримку та турботи з боку близьких, крім, хіба що, суспільного визнання та любові публіки. Цьому Знаку Зодіакупротипоказано самотність. Ділові, романтичні та дружні стосунки для них — звична стихія, у якій почуваються потрібними і щасливими. Риби хочуть миру в усьому світі, щастя та радості для кожної людини, тому самовіддано намагаються створити навколо себе гармонію та любов.

Всесвіт наділив кожний знак зодіаку індивідуальними якостями. Ваше особисте призначення в житті зробить щасливим не лише вас, а й навколо людей. У природі все взаємопов'язано, тому так важливо слідувати своїм шляхом. Будьте щасливі, успіхів,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп Павла Глоби на 15 квітня 2024 року передбачає спокійний та врівноважений день для всіх знаків зодіаку....
більше матеріалів
/-0,30817914009094-/ /-pc-/
Top