counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Як будується зв'язок із Всесвітом


Переглядів: 13


Як будується зв'язок із Всесвітом

Все у Всесвіті взаємопов'язане. Якщо у світі відбувається щось, то відлуння цього відчуватиметься в іншій його частині. Кожна людина впливає на світ і світ впливає на кожну людину.

Раніше ми писали про 7 головних законів Всесвіту . Їх має знати кожна людина, бо завдяки цим правилам можна пізнати суть існування та жити у злагоді з навколишнім світом. Це також допоможе вам жити в оточенні удачі. У цій статті ми перекажемо про те, як будується зв'язок у Всесвіті на думку деяких екстрасенсів.

Вчинки

Перший ступінь побудови зв'язку з Всесвітом — це все, що ми робимо. Наші вчинки відбиваються на нашій долі та енергетиці. Роблячи добро, ми відкриваємо канал зв'язку з космосом, який нас живить силами.

Усі погані вчинки мають негативні наслідки для нас самих. Якщо ви в минулому обдурили когось для своєї вигоди, то чекайте на розплату. Всесвіт поверне вам той негатив, який ви привнесли у цей світ, будьте певні. Зате і за будь-яку допомогу ми отримуємо нагороду у вигляді позитивної енергії, так що погані вчинки краще якнайшвидше закривати хорошими.

Але не перетворюйте свої дії на торг. Найкраще взагалі не привносити у світ негатив. Звичайно, всі ми часом когось зачіпаємо, хай навіть випадково, але варто звести це до мінімуму, і саме життя починає змінюватись.

Слова

Наші слова також відіграють важливу роль у становленні світу навколо нас. Карма будується і за нашими словами, які завжди враховуються. Саме тому не варто давати порожніх обіцянок, поганословити та брехати.

Говорячи із самими собою, ви говорите із самого Всесвіту. Спілкуйтеся з нею, просіть її про успіх, гарний настрій та успіх. Ви думаєте. Запам'ятайте одне важливе правило — ніколи не піддавайтесь на провокації негативного характеру. Сварки та конфлікти з великою кількістю поганих слів відлякують удачу та позбавляють вас позитивної енергії на тривалий термін.

Думки

Виток всього — наші думки. Будь-яка наша думка залишається цяткою на полотні часу. Всесвіт чує та враховує все, що ви думаєте. Ось чому так важливий позитивний настрій та позитивні думки. Створити його допоможуть афірмації на кожен деньь. Це фрази, які слід повторювати собі щодня, щоб зробити їх вашими думками та налаштуваннями.

Думки найважливіше, оскільки саме вони стають згодом вчинками та словами. Навчіться контролювати те, про що ви думаєте, і тоді ви зможете контролювати своє життя.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Астролог Анжела Перл прогнозує, що 18 квітня 2024 року може принести цікаву інформацію, важливу для майбутньог....
більше матеріалів
/-0,30420589447021-/ /-pc-/
Top