counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Березня
29 Березня
28 Березня
Всі новини...

Як самостійно очистити карму: 3 способи


Переглядів: 17


Як самостійно очистити карму: 3 способи

Погані вчинки відбиваються негативно на нашому поточному та майбутньому житті. Очистити карму та змінити долю можна завжди. Одним людям потрібно для цього докласти більше зусиль, а іншим трохи менше.

У цьому світі кожен живе зі своїми проблемами та негараздами. Багато хто з цих проблем ми створюємо собі самі, а інші є наслідками поганої карми. У перекладі з санскриту «карма» означає «доля». Східна філософія говорить про те, що ми можемо пожинати плоди навіть своїх минулих життів. Тільки розрахувавшись із цими боргами, ми зможемо забезпечити себе удачею. Дізнатися все про ці борги можна за датою народження.

Хороші вчинки

Відповідно до східних навчань, ніщо не очищає нашу карму краще, ніж добрі вчинки. Багато експертів у цій галузі говорять, що на один поганий вчинок має припадати два добрі. Варто відразу усвідомити, що накопичувального ефекту хороші справи не мають. Не вийде залишити поза увагою щось погане, тому позиція на кшталт «зроблю я щось хороше, щоб потім безкарно створити поганий вчинок» не працює.

Добрі справи очищають карму, але не повністю. Є кармічні борги, які залишилися з нами з минулого життя. З ними розібратися набагато складніше, ніж з тими боргами, які з'явилися в поточному житті.

Прагніть, щоб добрі справи завжди йшли від самого серця. Саме вони призводять людину до щастя та просвітління. При цьому погані вчинки краще повністю виключити. У такому разі карма буде в порядку, через що з'явиться успіх у справах, фінансах, любові, сфері здоров'я.

Духовні практики, молитви

Існують медитації на очищення кармисильні мантримолитви на очищення гріхів. Все це діє позитивно на нашу душу . Вважається, що якщо людина визнала свої помилки і щиро намагається зробити так, щоб не повторювати їх, то вона заслуговує на прощення.

Людина, яка щиро хоче виправитися, заслуговує на Всесвіт і від Бога прощення. У цьому плані вчення про карму не виключає християнських чи мусульманських молитов. Не має значення, в якого Бога вірить людина. Головне, що він намагався бути кращим, добрішим і мудрішим.

Утримання від чогось

Коли людина спеціально піддає себе випробуванням, роблячи своє життя трохи складнішим, це позитивно позначається на кармі. Зрозуміло, йдеться про аскезу, схожу на ту, якою дотримуються люди під час посту.

Найкраще, коли ми на якийсь час відмовляємося від того, що любимо найбільше: від телевізора, інтернету, сигарет та алкоголю, від неробства. Можна відмовитись від м'яса, як це роблять християни під час посту. Будь-яка помірність, навіть коротка, здатна принести свою користь. Воно допомагає привести думки до ладу, але не повинно приносити страждань оточуючим або призводити до фізичних недуг.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Погода на 30 березня 2023 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 30 березня 2023 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наші пращури помітили, якщо у цей день мороз, то весна буде холодною Наші пращури помітили, якщо в цей день п....
Народные приметы на 30 марта 2023 года: что нельзя делать в этот день
Народные приметы на 30 марта 2023 года: что нельзя делать в этот день
У православ'ї на 30 березня припадає пам'ять святого Олексія, який називається Олексієм Теплим у народі Цього....
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні вам слід бути обережним у тому, що ви кажете, оскільки це може викликати невдоволення у ваши....
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні не найкращий день для змін Хоча вам може здатися, що потрібно щось змінити, але зараз не час....
Сон у ніч з 29 на 30 березня 2023 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 29 на 30 березня 2023 року: тлумачення за місячним календарем
Сьогодні невдалий день для роботи Спробуйте порадувати себе смачною та корисною їжею, щоб отримати додатковий ....
більше матеріалів
/-0,24570107460022-/ /-pc-/
Top