Щодня люди обмежують себе, причому роблять це як несвідомо, так і цілком усвідомлено. Щоб не чекати щастя, а наближати його, необхідно навчитися відпускати деякі речі та події, які є основним фактором стримування.
Прагни людини та її діяльність завжди мають кінцеву мету, яка полягає в щастяе. Часто на шляху до нього постають перешкоди, які ми створюємо, обмежуючи себе. Важливо зрозуміти, що досягти щастя в житті можна за умови не вибудовування стін, а наведення мостів та перегляду свого ставлення до тих чи інших подій.
1. Не шукайте схвалення своїх вчинків та дій від інших людей. Щасливі люди мають сильну енергетику і не залежать від думки оточення. Подумайте, чи є сенс чекати схвалення чи осуду, якщо ваші дії призводять до особистого щастя. Не витрачайте енергію на очікування похвали і вам буде набагато простіше здійснювати намічені цілі. Прислухатися до порад, безумовно, потрібно, але не дозволяйте людям приймати за вас рішення.
2. Гнів та образа заважають позитивній енергетиці вести вас на щастя. Вони руйнують зсередини, завдаючи страждань і гальмуючи вашу діяльність. Запам'ятайте, що люди, які викликають у вас гнів, мають над вами велику владу. Ви, перебуваючи у стані роздратування, не здатні стати щасливим у повній мірі. Це негативне почуття шкодить вам, позбавляючи сил і твердої опори під ногами.
3. Перестаньте гнатися за ідеалами краси, піддаючи своє тіло постійним випробуванням. Ідеальна зовнішність — суто об'єктивна думка, тому для власної краси ви можете вжити необхідних дій, які не зашкодять вашому здоров'ю. Щасливі люди не звертають уваги на стандарти, якими апелює сучасне суспільство, та не прагнуть злитися із загальною масою. Вам має бути комфортно у своєму тілі, а якщо ні, використовуйте фізичні вправи, щоб трохи підкоригувати недосконалість фігури. Полюбіть себе і вам стане простіше домагатися бажаного.
4. Ідеали нав'язані думкою оточуючих, але кожна людина індивідуальна. Не витрачайте життя на вигаданий ідеал чоловіка, який має відповідати величезному списку позитивних якостей. Швидше за все, ви все життя витратите на пошуки, так і залишившись на самоті. Любіть всім серцем, і разом зі своїм партнером ви зможете виробити в собі ті якості, які необхідні для спільного щасливого життя. Адже ви у розумінні багатьох теж не ідеальні, проте це не заважає вам закохуватися та бути ідеальною для свого обранця.
5. Не женіться за ідеальним життям, яке показують у телепередачах та на сторінках глянцевих журналів. Докладаючи неймовірних зусиль, щоб придбати чергову модну і дорогу річ, ви крадете у себе щастя. Визначтеся, що вам важливіше — думка про ваше житло чи особистий комфорт. Адже набагато приємніше приходити додому, де на вас чекає улюблений, але не модний стіл, диван, крісло... Досить грамотно підійти до вибору меблів і правильно розставити їх, щоб потоки позитивної енергії циркулювали в просторі і заряджали вас гарним настроєм.
6. Те саме стосується і багатства. Не всім людям дано бути мільйонерами. Не ставте собі за мету заробити всі гроші світу. Щоб досягти бажаного необхідно мати чіткий план і продуктивно працювати, крок за кроком наближаючись до задуманого. Повірте, робота, в якій ви зможете реалізувати свій потенціал, дасть набагато більше задоволення. Ненависна діяльність негативно впливає не лише на емоції, а й на фізичне здоров'я, і з таким підходом ви точно не будете щасливими.
7. Не чекайте, поки успіх повернеться до вас обличчям і почне сипати на вас блага з рогу достатку. Будь-яка справа потребує праці. Якщо він приносить задоволення, гармонійно вписується у ваше життя, то слідуйте за покликом серця. Використовуйте перевірені методи, щоб заручитися підтримкою примхливої Фортуни, і ніколи не опускайте рук на шляху до власного щастя.
8. Візьміть собі у звичку не виправдовуватися. Не витрачайте час на те, щоб пояснити всім і кожному свою позицію. Виправдання — ще одна спроба вашої підсвідомості відкласти якусь справу, перед якою ви пасуєте. Вам все одно доведеться зробити те, чого ви побоюєтеся, то чому б не зробити це тут і зараз?
9. Згадуючи своїх колишніх партнерів, думайте лише про уроки, які дала вам життя, і про той досвід, який ви отримали. Зайві тривоги та переживання негативно відбиваються на енергетиці, яка уповільнює ваш шлях до щасливого життя. Не змушуйте себе знову відчувати страждання та образу.
10. Упертість часом доречна, якщо ви поставили собі за мету. Однак визнавати свої помилки та промахи важливо для продуктивних дій. Запам'ятайте, що ви не можете знати всього, але завжди відкриті для знань та вмінь, які допоможуть вам досягти поставленої мети. Упертість часто є негативною рисою характеру, яку потрібно коригувати.
11. Перестаньте відкладати справи на потім. Якщо ви не позбавитеся цієї згубної звички, то ваші справи навряд чи самі себе здійснять. Якщо ж ви постійно відкладаєте щось конкретне, подумайте, чи так вам необхідно робити те, до чого у вас не лежить душа.
12. Спогади можуть зробити нас сильними, а можуть і послабити. Не поринайте в ті моменти минулого, які роблять вас нещасними. Вийміть корисні уроки і працюйте над помилками, щоб загартовувати характер і 10 вправ для тренування сили волі. sily-voli.html" target="_blank">силу волі.
13. Пам'ятайте, що весь негатив, який походить від вас, повертається. Поміняйте свої установки та почніть жити без негативного сприйняття світу. Для людини немає нічого неможливого, якщо вона поставила за мету досягти щастя в житті.
14. Перестаньте засуджувати людей за їхні вчинки. Слідкуйте за собою і змінюйтеся на краще. Ваш приклад надихне багатьох, адже за сильними особистостями тягнуться. Ваші вчинки теж можуть викликати засудження, адже кожна людина має суб'єктивну думку, і для когось певні дії є неприйнятними.
15. Щастя людини полягає не в тому, щоб заволодіти тим, що ви хочете, а в тому, щоби полюбити те, що у вас є. Заздрість послаблює енергетичне поле і не дозволяє любити себе та своє життя повною мірою. Це почуття заважає лише вам, блокуючи позитивні емоції та утруднюючи життя. Навчіться приймати з вдячністю те, що маєте, і працюйте над собою, щоб досягти того, що вам необхідно, не звертаючи уваги на статуси та думку оточуючих.
16. Щасливі люди відрізняють почуття власної гідності. Вони задоволені тим, що мають, і впевнені у своїх силах. Якщо у вас є риси, які вам не подобаються, то у вас є два шляхи розвитку: прийняти це або змінюватися на краще. Ви самі вибираєте свій життєвий шлях. Якщо ви прагнете щастя, змінюйте не тільки внутрішню складову, але й оточення, яке вказує на ваші недоліки, виховуючи у вас невпевненість та образу.
17. Ніхто не зможе заповнити порожнечу всередині вас і зробити вас щасливим. Для початку вам варто знайти щастя у собі, а потім вирушати на пошуки супутника життя. Заповнюючи порожнечу чужими емоціями та уявленням про щасливе життя, ви лише посилюєте ситуацію.
18. Не живіть минулим, щоразу занурюючись у нього, уникаючи почуттів сьогодення. Не бійтеся відчувати всю різноманітність емоцій і пам'ятайте, що тільки від вас залежить те, як ви сприйматимете навколишню дійсність. Попрощайтеся зі своєю шкаралупою та відкрийте назустріч щастю.
19. Не контролюйте кожен крок. Іноді просто необхідно розслабитися і дозволити течії нести вас до благополуччя. Ви не зможете контролювати все, що з вами відбувається, тому сприймайте негативні події з філософським спокоєм і витягуйте з них корисні уроки. Іноді спонтанні дії несуть заряд бадьорості та допомагають найкоротшим шляхом досягти поставлених завдань.
20. Запам'ятайте просту істину: вам ніхто нічого не винен. Як і ви не повинні нікому. Немає ідеальних людей, які робили б те, що вам здається правильним. Завжди знайдуться ті, хто неввічливий, неакуратний, неуважний. Перестаньте жити очікуванням і вам не доведеться розчаровуватися. Ідіть своїм шляхом і своїми діями доводьте свою спроможність та бажання змінюватися на краще.