counter

Погані звички, які варто залишити у році, що минає


Переглядів: 15


Погані звички, які варто залишити у році, що минає

Кожна людина має звички, проте якщо вони переходять у розряд поганих, їх просто необхідно виключати з життя. Астрологи рекомендують позбавитися всього, що гальмує вас на шляху до успіху.

Кожному в житті доводилося боротися із шкідливими звичками. Не всі вони згубні, проте багато хто з них цілком може нашкодити вашому щастю. Кожен із Знаків Зодіаку має свої характерні особливості, з якими потрібно вступати в боротьбу. Якщо культивувати в собі шкідливі звички, посилаючись на те, що ви нічого з цим не можете вдіяти, ви самостійно знизите свої шанси на перемогу. Астрологи рекомендують цього року постаратися взяти гору над тим, що вас турбує, і позбутися хоча б частини поганих звичок. Зустріти Новий рік Чорного водяного Тигра потрібно з позитивним настроєм, щоби весь 2022 рік пройшов успішно.

 

Звичка виправдовуватися

На шляху до омріяної мети вас не повинні зупиняти дурні відмовки. Не намагайтеся виправдатися тим, що у вас не вистачає часу або мотивації, ви не готові або боїтеся припуститися помилки. Ці думки не приведуть до успіху. Виправдання вигадувати легко, та й до того ж не завжди хочеться виходити із власної зони комфорту. Однак візьміть себе в руки, подумайте, чого ви втратите, якщо не зробите перший крок. Ці думки допоможуть вам зосередитись. А щоб боязкість і сумніви не взяли гору над вами, починайте щоранку з позитивних афірмацій.

Звичка бути на зв'язку завжди і скрізь

Ваша праця не буде ефективною, якщо ви готові відповісти кожному в будь-якій із соціальних мереж. Величезна кількість програм буквально пожирає наш час, не залишаючи можливості займатися корисними справами. Відключіть на один день свій смартфон, і ви здивуєтеся, скільки важливого ви встигли за день. У вас є час надолужити упущене. Не втрачайте його: займіться ділом замість витрачати час на листування.

 

Звичка всім відповідати ствердно

Припиніть стосунки з людьми, котрі відверто користуються вашою добротою. Такі стосунки схожі на вампіризм. Вони витягують із вас сили, спустошують зсередини і не дають змоги займатися тим, що вам справді потрібно. Зверніть увагу на закони Всесвіту, які допоможуть вам говорити «ні» тим, хто відверто користується вашою допомогою в корисливих цілях.

Звичка сприймати будь-яку критику

Навчіться відокремлювати конструктивну критику від простого невігластва і навіть хамства. Не намагайтеся сподобатися всім і ніколи не опускайте руки, якщо комусь не подобаються ваші дії. Ідіть до своєї мети, незважаючи на перешкоди. Астрологи рекомендують кожному із Знаків Зодіаку використовувати енергетику натурального каміння, щоб протистояти відтоку енергії. Не «розпорошуйтесь» на кожен негативний коментар, щоб виконати все, що ви запланували. Залиште цю погану звичку у році, що минає.

Звичка гнатися за ідеалами

Кожна людина унікальна і має свої особливості. Навчіться бачити у собі як негативні, а й позитивні якості. Розвивайте у собі все найкраще і вступайте у боротьбу з упертістю та лінню.

 

Звичка переживати

Якщо ви не зробите першого кроку, не помилитеся, ви ніколи не навчитеся діяти рішуче. Перешкоди по дорозі дано не для того, щоб скласти руки, а для того, щоб діяти. Відкиньте сумніви, інакше ваші цілі залишаться недосяжними мріями. Притягуйте щастя та позитив силою думки.

Звичка шукати у собі слабкі місця

Розрахуйте особливості свого характеру  за допомогою нумерології. Розберіться з тим, що заважає йти на щастя. Не займайтеся самокопанням, а почніть викорінювати те, що вас не влаштовує. У Новий 2018 візьміть тільки те, що робить вас сильнішим. Залиште свої слабкості у році, що минає.

Шукайте шкідливі звички та відмовляйтеся від них на користь чудового настрою та щастя. Почніть вже сьогодні, і завтра вам буде простіше організувати своє життя так, щоб унеможливити все неприємне.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
Соціологічні опитування показують, що кожен п'ятий європеєць боїться числа "13" Цієї дати бояться багато хіру....
Основні події на день 12 травня 2022 року
Основні події на день 12 травня 2022 року
 Колишній радник Меркель, екс-бригадний генерал Еріх Вад вважає неможливим звільнення Донбасу військовим шлях....
Основні тези мови бункерного фюрера на параді
Основні тези мови бункерного фюрера на "параді"
У двох словах минуле шоу на червоній площі можна описати кількома пунктами: 1 Війну та мобілізацію, про яку г....
більше матеріалів
/-0,21009182929993-/ /-pc-/
Top