counter
Стрічка новин
Вибрати все
29 Листопада
Всі новини...

Характер людини за Знаком Зодіаку


Переглядів: 39


Характер людини за Знаком Зодіаку

Чому зодіакальні сузір'я впливають формування особистості? Дізнайтеся, чи може людина вносити корективи у свою долю і як це зробити.

Фахівці вважають, що Знаки Зодіаку можна використовувати для загальної оцінки особистісних якостей. Ця думка заснована на низці досліджень, що виявили закономірність серед груп людей, що народилися під заступництвом тих чи інших сузір'їв.

Овен

Овни відкривають Зодіакальне коло, і до них потрапляють усі люди, які з'явилися на світ у проміжок часу з 21 березня по 19 квітня. Найчастіше вони мають такі риси характеру, як дружелюбність і відкритість, але якщо їх образити, то вони надовго запам'ятають кривдника та його слова.

Втім, мстиві Овни скоріше виняток із правил, аніж характерна риса представників цього Знака. Іноді в пориві гніву вони здатні пообіцяти всілякі кари (і навіть найстрашніші, на їхню думку), але потім відволіктися на більш насущні справи і забути про плани на відплату. Більше того, вони мають достатнє почуття гумору, щоб посміятися над ситуацією, що склалася.

Коли Овни перебувають у хорошому настрої, важко знайти приємнішого співрозмовника. Якщо вони отримують запрошення на свято, то намагатимуться подарувати не лише гарний, але й корисний подарунок. Що ж до фінансів, то вони не захоплюються незапланованими витратами, хоча при необхідності здатні допомогти ближньому грошима. Часто щасливі у бізнесі. Характер Овнов робить спільне життя із нею непростим, але дуже цікавим заняттям. Тому вони рідко залишаються на самоті.

Телець

Астрологи вважають, що Тельці (20.04-20.05) ставляться до людей, чий характер важко загнати у загальноприйняті рамки. Навіть найскромніший представник цього Знака глибоко в душі зберігає переконання про свою невизнану геніальність і варто лише йому дати шанс, як він виявить усі свої непересічні якості.

Тільці здатні феєрично стартувати у будь-якому віці, якщо ситуація виявиться сприятливою, а близькі люди підтримають і зрозуміють, що неувага до них спричинена прагненням нової мети. За великим рахунком, зупинити Тельця дуже проблематично, якщо він вирішив іти до останнього — і не має значення в бізнесі чи в особистому житті. Для того, щоб представник цього Знака згорнув зі шляху, потрібні справді вагомі причини.

На щастя для оточуючих, у Тельців іноді виникає бажання прислухатися до корисних порад. У такі моменти вони напрочуд миролюбні, і складається враження, що після розмови негайно зроблять так, як каже співрозмовник. Насправді Телець якщо і вирішить приступити до будь-якого починання, то лише за власним бажанням. А на зміну готовності до діалогу може прийти період упертості, що є характерним для небесного покровителя цього Знака.

Близнюки

Як правило, Близнюки (народжені з 21 травня до 21 липня) вважаються обдарованими натурами. Вони здатні правильно вибудовувати стосунки з оточуючими людьми та домагатися наміченого. Єдине, чого треба уникати у спілкуванні з Близнюками, — різкої критики. Вони дуже не люблять, коли їхні дії починають розбирати подетально та ще й прилюдно. Такі вчинки сприймаються ними як образа. Тому при розмові з представниками цього знака краще висловлювати свої претензії у більш витонченій формі.

Близнюки - двоїстий Знак, і за характером вони можуть дуже вміло плисти за течією, примикаючи то до одного, то до іншого берега. Особливо такий дар стає цінним для ведення бізнесу, коли з кожним із колег Близнюки можуть дійти взаємовигідної угоди.

У особистому житті Близнюки прагнуть виявляти свій характер переважно з позитивного боку. Вони не прихильники бурхливих та приватних конфліктів, але постояти за себе за необхідності теж уміють. Найрозумніше, вести з ними діалог і знати, чого вони хочуть зараз. У такому разі, життя в Близнюками стає схожим на ідеал — вони будуть вірні, ввічливі, лагідні та запобіжні.

Рак

Багато людей, що народилися під знаком Рак (22.06 - 22.07), за характером є досить спокійними і врівноваженими людьми, які навіть у шаленому ритмі сучасного життя знаходять час зупинитися, відпочити та подивитися на всі боки. Це допомагає їм краще зрозуміти, що відбувається навколо і які справжні наміри людей, які їх оточують. Тому в астрології Раки користуються репутацією «ясновидящих», але цей дар відкривається лише за певних обставин.

Розуміти це слід так. Якщо Рак серйозно займеться вивченням езотеричних та психологічних наук, він зможе досягти хороших результатів і вразити всіх своїми талантами. Інакше йому залишаться лише проблиски інтуїції, які стануть зовсім не зайвими. Адже в житті він має подолати безліч перешкод.

У особистих взаєминах із протилежною статтю Рак може займати вичікувальну позицію та терпляче спостерігати за розвитком подій. Як правило, Раки впевнені, що вони кращі за інших. Тому доля зробить їм подарунок, і об'єкт пристрасті гідно оцінить їх. У тому випадку, якщо хтось вирішить посоперничати і відібрати у представників цього знака бажаний видобуток, йому доведеться зрештою пошкодувати про це. Рак може вигадати непоганий спосіб помсти.

Лев

Народжені в період з 23 липня по 23 серпня потрапляють під заступництво Лева. Цей Знак Зодіаку наділив своїх підопічних удачливістю та вмінням із честю виходити з авантюрних заходів, якщо такі зустрічаються на їхньому життєвому шляху.

Втім, спонукати Лева на відчайдушні заходи досить складно. Як і його прототип у світі тварин, більшість Львів вміють цінувати спокійне і розмірене життя, щоб будинок був взагалі «повна чаша». Вони не люблять злиднів та поневірянь і погано переносять, коли оточуючі приділяють їм мало уваги. А якщо ще щось не заладилося на роботі чи в бізнесі, то поганий настрій бумеранг може прилетіти до близьких і знайомих людей. У такому разі варто стабілізувати ситуацію і нагадати царям звірів, що немає на світі нікого сильнішого та красивішого, ніж вони. Леви дуже люблять лестощі і готові прощати багато за приємні слова. Крім того, практично з усіма Знаками Зодіаку вони мають гарну сексуальну сумісність.

Більшість людей, народжених під цим Знаком, є довірливими і не відразу можуть розпізнати підступні плани щодо себе. З роками вони напрацьовують вміння відсіювати підозрілих особистостей, а також набувають життєвого досвіду та вміння цінувати не лише за гарні обіцянки, а й за реальні справи.

Діва

Якщо ви народилися в період з 24 серпня по 23 вересня, то ваш Знак Зодіаку — Діва, а основними рисами характеру є підвищена увага до особистого життя та бажання знайти для себе відповідного партнера.

Причому, багато Діви згодні заплющити очі на деякі недоліки свого супутника чи супутниці, якщо людина справді припала їм по серцю. Вони можуть дати шанс на виправлення, але до певної межі. Якщо протягом тривалого часу друга половинка не виявить бажання змінюватися на краще, Діва з чистою совістю дасть спокій цей варіант і вирушить на пошуки більш осудної кандидатури.

Характер представників цього Знака Зодіаку дозволяє здійснювати просування кар'єрними сходами, але не відразу, а поступово. Втім, у житті Дів буває і таке, що удача звалюється як сніг на голову і доля дає щедрі подарунки. Єдине, що погано переносять такі люди, — це низка невдач. «Чорна смуга» може спричинити Дівку в тривалий зневіру.

Терези

Описуючи характер Терезів (24.09-23.10), слід звернути увагу, що цей Знак Зодіаку належить до двоїстих символів і тим самим відразу дає зрозуміти, що люди-Терези перед прийняттям важливих рішень схильні коливатися. Інакше кажучи, якщо ви вимагатимете від них миттєвої та конкретної відповіді, то можете поставити в скрутну ситуацію. І, найімовірніше, правди так і не почуєте.

Характер більшості людей цього Зодіакального Знака включає схильність до дипломатичності. Тобто вони прагнуть дотриматися своєї вигоди так, щоб явно не порушувати чужі інтереси. Їм неприємно мати багато ворогів і вони віддали б перевагу поганому світу доброї сварки. Навіть у тому випадку, коли Терезів провокують на відкритий конфлікт, вони намагатимуться викроїти час, щоб подумки прикинути — як вийти зі становища. Найчастіше їм вдається так чи інакше звернути ситуацію на свою користь.

В особистому житті Терези не вітають понукання на свою адресу, а якщо їх постійно «пиляти» за повільність, то можна побачити несподівану реакцію у вигляді агресії та роздратування. Особливо якщо вони вживали алкоголь у великих дозах. У такому разі, краще дати Терезів у спокої і не чекати, поки ситуація набере критичні оберти. За характером представники цього Знака іноді потребують тиші і самотності, щоб заспокоїтися і знову прийти в нормальний настрій.

Скорпіони

Характер Скорпіонів (24.10-22.11) багато в чому обумовлений тим, що цей знак користується славою одного з найсексуальніших у Зодіакальному колі. Частково це так. До об'єкта свого кохання представники цього знака ставляться дуже пристрасно і болісно сприймають небезпеку зради. Але подібне емоційне напруження не може тривати вічно навіть у Скорпіонів. Зрештою, вони втомлюються та переводять відносини на загальноприйнятий рівень.

Серед астрологів поширена думка, що за характером більшість Скорпіонів прагнуть ледачого часу і згодні працювати тільки за хороші гроші. Насправді ці люди справді не відмовляться від зайвого вихідного дня, хоча на начальство здатні справити враження незамінних співробітників. Для цього їм потрібно пересилити себе та довести, що для них на першому місці стоїть робота, а не особисте життя.

За характером Скорпіони бувають дуже емоційні, але знову ж таки ненадовго. Період підвищеної активності зазвичай змінюються бажанням нічого не робити, крім як підвищувати кваліфікацію у своєму вмінні зачаровувати протилежну стать.

Стрілець

Характер Стрільців (23.11-21.12) можна описувати довго, оскільки представники цього Знака Зодіаку часом є загадкою для себе, а про оточуючих. Наприклад, вони здатні на вчинок, який може кардинально змінити їхню долю. Причому, до змін у житті Стрільці здебільшого ставляться дуже сміливо. Вони зустрічають труднощі з відкритим забралом та не пасують перед проблемами. Але все це можливе лише тоді, коли Стрілець заздалегідь упевнений у благополучному результаті справи. Якщо він вирішив, що є можливість провалу, він постарається не вплутуватися в сумнівне підприємство.

З іншого боку, характер представників цього знака є досить добробутним і вони довго вчаться категорично відмовляти людям. А якщо й роблять це, то у ввічливій формі. У особистому житті Стрільці, навпаки, не захочуть терпіти двуличності та лицемірства. Вони хочуть, щоб партнер був із ними максимально чесний та відкритий. Але тому, хто захоче у пориві відвертості піднести Стрільцеві «гірку правду», ризикує втратити його назавжди.

Більшість Стрільців за характером не мають проблем з комунікабельністю. Тому вони добре почуваються під час подорожей, коли оточені новими враженнями та цікавими знайомствами. Втім, представники цього знака за бажання можуть знайти пригоди, навіть не залишаючи меж квартири, якщо зберуть друзів на галасливу вечірку. Стрілець - Знак Вогню, і при бажанні може запалити будь-кого.

Козеріг

Характер Козерогов (22.12-20.01) трактується астрологами як ціле зібрання таємниць та підводних мотивацій. Кожен із представників цього Знака є яскравою індивідуальністю, зі своїми сформованими поглядами та стереотипами. Неважливо, як думатимуть інші, Козеріг намагатиметься скласти свою думку про той чи інший предмет. Це ж правило поширюється і на особисте життя. Головне для Козерога, щоб обранець чи обраниця, був дорогий його серцю, а що там кажуть решта — звичайно, важливо, але не фатально.

При цьому Козерога можуть почуватися комфортно і на самоті. Адже все залежить від того, як вони сприймають навколишню дійсність. За характером представники цього Знака воліють стабільність і бувають незадоволені, коли в розміреному перебігу їхнього життя раптом настає «чорна смуга». Проте, вони щосили намагаються справлятися з труднощами. А якщо це не виходять, то шукають у собі моральні сили приймати реальність такою, якою вона є.

Астрологи вважають характер Козерогов не найгіршим варіантом. Серед таких людей багато надійних та сумлінних працівників, вірних сім'янинів та талановитих керівників. Витримка та терпіння Козерогів іноді дивує оточуючих до глибини душі. Але в тому випадку, якщо йому перейшли дорогу і порушили старанно побудовані плани, він цілком може пустити в хід своє вміння плести хитромудрі інтриги. Тож краще з Козерогами не сваритися. В особистому житті може відповісти на зраду.

Водолій

Люди, народжені під знаком Водолія (21.01-21.02), постійно прагнуть зробити своє життя кращим, навіть якщо у них на шляху виникають серйозні перешкоди. Вони здатні мобілізувати свої сили та знайти приховані ресурси, якщо є реальний шанс отримати бонус.

У цьому їм на допомогу приходить природна гнучкість характеру. Рідко зустрічається Водолій, чия впертість можна назвати ослячою. Здебільшого ці люди сприймають аргументацію та роблять висновки. До речі, уперті Водолії діють так теж не випадково — адже вони впевнені, що в даному конкретному випадку саме така поведінка є запорукою успіху. І варто їм досягти свого, як до Водоліїв повертається добрий характер.

В особистому житті Водолії можуть стикатися з невдалим вибором. Причому неодноразово. Але врешті-решт їм набридає страждати, і вони починають проводити серйозний конкурсний відбір серед претендентів. У результаті все одно вибирають того, хто викликав особисту симпатію. Корисливі спонукання у коханні у представників цього Знака зустрічаються рідко.

Риби

Народжені під Знаком Риби (22.02-20.03) мають характер доброзичливий, але незалежний. Деякі пояснюють це холодністю, але насправді Риби просто прагнуть поставленої мети і у них не дуже багато часу відволікатися, коли доведеться зробити так багато.

Більшість представників цього Знаку люблять перебувати в русі і жваво цікавляться тим, що відбувається довкола. З ними цікаво спілкуватися та вислуховувати їхню точку зору на те, що відбувається. За характером Риби тяжіють до розкоші та багатства, але гроші таки не стають їхнім головним пріоритетом.

Риби цінують своє коло спілкування, а для особистого життя намагаються знайти якомога постійні відносини. При цьому вони не будуть орієнтуватися на прийняті мірки, а постараються вибрати пару, виходячи з своїх міркувань. У тому випадку, якщо обранець має добрий фінансовий дохід, Риби будуть лише раді. Якщо ні, вони намагатимуться забезпечити грошовий тил разом, тому що для представників цього Знака думка про злиденну старість просто неприйнятна.

Як бачите, характер кожного із знаків зодіаку має свої відмінні риси. Тепер ви знаєте їх слабкі та сильні сторони, а отже, зможете продуктивніше коригувати свої відносини.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Подобатися всім неможливо Щоб не втрачати удачу та життєву легкість, важливо вміти блокувати негатив, що виход....
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
Принципи дзен — це найпростіші життєві правила, які допоможуть вам набути гармонії з собою та стати успішнішим....
Змови на удачу на кожен день
Змови на удачу на кожен день
Залучити удачу можна різними способами, у тому числі за допомогою дієвих змов Повторюйте їх щодня, щоб примхли....
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Настав час попрощатися з листопадом і зустріти останній місяць року Гороскоп вам допоможе в тому, щоб знайти м....
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада православний світ вшановує пам'ять одного з 12 апостолів Ісуса Христа - Левія Матвія До зустрічі ....
більше матеріалів
/-0,30571699142456-/ /-pc-/
Top