counter

Інформація та сміття: головні правила інформаційної гігієни


Переглядів: 4


Інформація та сміття: головні правила інформаційної гігієни

Інформація, що до нас надходить, з навколишнього світу ділиться на дві категорії: щось важливе і банальне сміття. Експерти в галузі біоенергетики розповіли, як відрізняти сміття від корисної інформації.

Негативна зайва інформація може стати причиною формування деструктивних істин та негативних програм. Ми живемо у світі, в якому інформація може бути чимось світлим і корисним, так і небезпечним. Саме тому потрібно вміти відрізняти чорне від білого.

Яка інформація несе користь

Дійсно потрібна інформація відіграє визначальну роль у нашому розвитку та досягненні щастя. Наприклад, якщо вам сумно і ви хочете трохи розвеселити себе, смішне відео або картинки в інтернеті можуть бути корисними. Якщо ви дивитеся їх безладно і витрачаєте на них купу часу щодня, це є помилкою. Цінність такої інформації суттєво падає, тому що ви дивитеся, що вам зараз зовсім ніяк і нічим не допоможе.

З цієї причини експерти наполегливо радять не підписуватись на непотрібні джерела у соціальних мережах. Ми витрачаємо величезну кількість часу, гортаючи стрічку новин, але користі від неї взагалі немає ніякої. Намагайтеся якнайрідше займатися інтернет-серфінгом, тобто безглуздим блуканням по веб-сторінках.

Другий тип позитивної інформації — це приємні слова близьких і навколишніх людей в цілому. Це слова підтримки, інформація, що пробуджує інтерес до якоїсь справи, допомагає знайти мотивацію, натхнення. Багато людей вміють сіяти лише сумніви та заражати невпевненість, говорячи нам те, що може змусити нас відмовитися від мрії. Важливий пункт інформаційної гігієни у разі полягає у тому, щоб припиняти спілкування з такими людьми, або сприймати всерйоз усе, що вони говорять. Якщо роль джерела сумнівів і страхів виконують ваші батьки або найкращий друг, просто не підтримуйте такі теми в розмові.

Чому непотрібна інформація може бути небезпечною

По-перше, вона шкодить нашому мозку. Точніше, вона уповільнює його роботу. Як порівняння варто навести комп'ютер, на якому відкрито відразу кілька програм. Ми не просто приймаємо інформацію та забуваємо її, хоча в такому випадку ви також витрачаєте важливий ресурс — Свого часу. Насправді ми займаємо обсяг так званої оперативної чи швидкої пам'яті нашого мозку. Ця пам'ять очищується лише після здорового сну вночі. Саме тому краще протягом трудового дня не потопати у перегляді безглуздих картинок та відео.

По-друге, вона шкодить енергетиці. Непотрібна інформація блокує чакри і змушує нас слабшати. Наприклад, хтось розповідає, що планета на межі екологічної катастрофи. Нікому в розпал трудового дня або вихідного не захочеться чути цей негатив. Мозок миттєво заповнять страхи і тривога, через що наше біополе отримає серйозну шкоду.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,36080598831177-/ /-pc-/
Top