counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Грошова магія: як поводитися з фінансами, щоб їх ставало більше


Переглядів: 10


Грошова магія: як поводитися з фінансами, щоб їх ставало більше

Все, що оточує людину, має особливу енергетику, і гроші — не виняток. Щоб відкрити грошові канали та залучати до себе ще більше фінансів, необхідно правильно поводитися зі своїми заощадженнями.

Особливість грошей полягає в тому, що вони люблять дбайливе ставлення. Їх необхідно утримувати в охайному вигляді, зберігати у відповідному гаманці і в жодному разі не ставитися до купюр і монет зневажливо. Гроші тягнуться до того, хто їх шанує та знає їм ціну. Недарма кажуть, що гроші люблять рахунок та дію.

1. Гроші вимагають поваги

Пам'ятайте, що ваші негативні установки можуть заблокувати фінансові потоки. Не дозволяйте собі думати про гроші як про щось, що само собою зрозуміле. Не дозволяйте собі висловлювань у тому, що гроші — це бруд, вони приходять та йдуть. До них необхідно відноситися з великою повагою.

2. Грошова магія у вас вдома

Згідно з навчанням фен-шуй, зона багатства знаходиться на південному сході. Знайдіть у себе вдома цей кут і перетворите його на місце, яке притягує грошову енергетику. Для цього там необхідно розмістити один або кілька символів багатства. Наприклад, грошове дерево (товстунку), міні-фонтанчик, фігурку жаби, що сидить на монетах, вазу багатства. Для залучення грошей ви можете повісити амулет, що складається з монет із квадратним отвором посередині, на яскравій червоній стрічці.

З погляду фен-шуй, у будинку не буде грошей, якщо там неохайно. Ретельно прибирайте пил та сміття, а для миття підлог використовуйте крапельку апельсинової олії або покладіть у воду апельсинові скоринки. Цей запах приваблює фінанси і чудово освіжає приміщення.

3. Грошова магія на кухні

Грошова енергетика необхідна у всьому будинку, у тому числі й на кухні. Щоб фінанси знайшли шлях до вас у будинок, покладіть у холодильник кілька монет та періодично їх замінюйте. Достаток можна залучити за допомогою ананаса. Однак навряд чи цей екзотичний фрукт довго простоїть, тому використовуйте магнітики та фігурки, що його зображають.

4. Вхідні двері для грошей

Слідкуйте за простір навколо дверей, не залишайте там брудного взуття. Прохід має бути вільним, щоб гроші могли вільно «входити» в дім. Постеліть перед дверима гарний килимок, а під ним залиште монету, щоб гроші притягувалися до грошей. Для більшого ефекту можете покласти монету під устілку свого взуття. Так ви покажете грошам шлях до свого дому. Повернувшись із вулиці, помістіть таку монету поряд з тією, що знаходиться у вас під килимком.

5. Грошова магія в гаманці

Правильно обраний гаманець є запорукою багатства та фінансової незалежності. Найкраще притягують гроші коричневий, чорний, золотий, зелений, червоний кольори. З матеріалів краща натуральна шкіра чи тканина. У сам гаманець необхідно покласти грошовий талісман. Це може бути ваша щаслива монета, ієрогліфи на тканині чи папері, що позначають багатство, складене у трикутник зелена купюра. Слідкуйте за тим, щоб гроші у гаманці були рівними. Не думайте купюри, а монети складайте в спеціальний відділ.

6. Грошові прикмети

 • Не кладіть гроші на стіл, за яким їсте. За повір'ями, ви їх проїдете. Гроші мають лежати у гаманці.
 • Не скидайте крихти зі столу. Забирайте їх тільки ганчірочкою, яку потім ретельно промивайте. Інакше ви перекриєте фінансовий потік і почнете відчувати труднощі.
 • Не сідайте на стіл — це призводить до злиднів.
 • Не виносите сміття у вечірній час доби, щоб гроші не перевелися.
 • Не ставте на стіл порожні ємності. Банки, пляшки та інші судини повинні стояти на полицях чи під столом. В іншому випадку покладіть монету в ємність, щоб уникнути фінансових втрат.
 • У жодному разі не стригте волосся самому собі, інакше на вас чекають збитки і втрати. Під час збирання використовуйте один віник, щоб ваше багатство та благополуччя не розбіглося кутами. Постарайтеся не забиратися після заходу Сонця, щоб не викинути з дому багатство.
 • У жодному разі не свистіть вдома, щоб не просвістити всі гроші.
 • Не згадуйте біса, щоб він не забрав ваші багатства, залишивши вас у бідності.
 • Не залишайте гаманець без грошей.
 • На ніч зароблені гроші покладіть перед дзеркалом, щоб вони ніколи не переказувалися.
 • Не передавайте гроші через поріг, інакше вони підуть від вас.

7. Грошові потоки

Не давайте своїм грошам застоюватись. Якщо у вас є накопичення в будинку, періодично замінюйте купюри і ніколи не говоріть про «чорний день». Зберігайте на «світлий день», адже заощадження найкраще зберігати на щось приємне, наприклад, подорож або купівлю дорогих предметів. Гроші, що прийшли до вас з легкістю (виграш, знахідка), потрібно витратити швидко та на задоволення. Інакше у вашому житті розпочнеться збиткова смуга.

8. Магія залучення грошей

Щоб залучати гроші, спілкуйтеся з успішними людьми, щоб до вас перейшла частина їхньої енергетики. У будинку, де водяться гроші, можна вкрасти » відросток грошового дерева і посадити в себе зі словами: «Ти господареві гроші приносив, по крихтах збирав. Тепер і мені допоможи, багатство в будинок замани. Найкраще посадити рослину в горщик, на дні якого буде нова монета. Ще одним способом залучити грошові потоки є милостині в свято Різдва.

8. Як правильно віддавати та приймати гроші

Розплачуйтеся правою рукою, а здачу беріть лівою. Купюри складайте навпіл і віддавайте згином уперед. Здачу беріть не з рук, а зі спеціального пристрою.

9. Не забувайте думати про гроші

Думки про фінансове благополуччя є у кожного, проте зациклюватися на них не варто. Думайте про фінанси у позитивному ключі та налаштовуйтесь на те, що грошові потоки обов'язково увійдуть у ваше життя. Уявляйте собі радісні моменти, в яких ви купуєте довгоочікувані предмети та речі. Бажайте фінансової незалежності постійно, але не лежить при цьому на дивані. Гроші люблять не лише рахунок, а й цілеспрямованість, готовність до дій. Шукайте способи заробітку в сферах, які приносять вам задоволення, кожна планета наділяє нас особливими якостями. Щоб досягти успіху в житті, необхідно розвивати ті чи інші отримані від природи здібності. у кожного Знака вони будуть особливими.   /a> та можливості, щоб вони стали основою для вашого шляху до фінансової незалежності.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,60163712501526-/ /-pc-/
Top