counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок


Переглядів: 23


Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок

Грошовим деревом називають товстунку. У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансовим статком. Наприклад, у китайській філософії грошове дерево наділяється магічними властивостями, за допомогою яких можна залучити гроші в будинок.

У наші дні товстунка є однією з найпоширеніших кімнатних рослин. Вона є майже у кожному будинку. Але, на жаль, не всім це приносить грошову удачу, тому що грошове дерево потребує особливого догляду. Пам'ятайте, що ця рослина незвичайна, а отже, і підхід до неї теж має бути незвичайним.

Грошове дерево: догляд та правила утримання

Якщо ви хочете, щоб товстунка залучала у ваш будинок гроші, то вам слід знати про основні правила догляду за нею.

Якщо ви вирішили купити грошове дерево, то постарайтеся вибрати найменший паросток. Чим менша рослина, тим більше шансів, що вона принесе вам гроші. Якщо ж ви візьмете дерево, що вже виросло, то воно не матиме з вами ніякого енергетичного зв'язку, оскільки виростила його інша людина.

Краще взагалі не купувати грошове дерево, а взяти відросток із дому успішних людей. Така товстуна буде заздалегідь заряджена грошовою енергією і зможе залучати до вас фінанси найактивніше.

Стиснути грошове дерево потрібно обов'язково в новий горщик. Добре, якщо вона буде червоного кольору. Червоний — символ розвитку, руху та активності. Сила цього кольору благотворно впливатиме на зростання грошового дерева. У корені товстуни треба закопати п'ятирублеву монетку.

Де поставити грошове дерево

Тримати грошове дерево можна не скрізь. Перевагу варто віддати вітальні та передпокою. У цих кімнатах грошова енергія найактивніша. Куди саме поставити рослину? З цього приводу немає певних правил. Головне, щоб товстунка не стояла поряд з електронними та побутовими приладами. Не можна ставити цю рослину поруч із телевізором, радіо, телефоном тощо, оскільки вони не пропускатимуть до рослини грошову енергію.

Догляд за грошовим деревом включає не тільки необхідне поливання і підживлення, а й особливі магічні дії, які і наділяють цю рослину незвичайною силою.

Щосереди необхідно підходити до грошового дерева і говорити з ним про свої бажання та потреби. Воно має знати все, що ви хочете. Розмовляйте зі своєю рослиною чемно і дякуйте їй за свої успіхи.

Після кожної зарплати беріть із отриманої суми монетку і кладіть у блюдце поруч із квіткою.

Коли поливатимете грошове дерево, обов'язково протирайте його листочки і перераховуйте їх. Уявіть собі в цей момент, що листя цієї рослини — золоті монетки.

Грошове дерево з фен-шуй: як зробити його своїми руками

Існує ще один варіант стати багатим за допомогою грошового дерева. Для цього вам знадобиться не товстун, а грошове дерево, зроблене своїми руками. Візьміть кілька гілочок будь-якого дерева та дайте волю своїй фантазії.

Повісьте на імпровізовані гілки купюри, монетки чи золоті прикраси і ваше грошове дерево фен-шуй готове. Таке дерево, звичайно, не вимагає особливого догляду, воно просто стане символом достатку та фінансового успіху. Це дерево також, як і товстянка, здатне залучати гроші, ось тільки клопоту з ним набагато менше. Є одне але: ця штучна рослина допоможе вам стати багатим тільки в тому випадку, якщо ви періодично змінюватимете його листочки, а ті гроші, які на ньому висіли, тут же витрачати.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,29929614067078-/ /-pc-/
Top