counter
Стрічка новин
Вибрати все
5 Червня
4 Червня
Всі новини...

Мантра сили та енергії


Переглядів: 8


Мантра сили та енергії

Серед духовних практик - медитацій, асан, візуалізації, дихальних вправ - особливе місце посідають мантри. Правильною мантрою можна пробудити в собі приховані сили або повернути втрачену енергію.

Мантра — це особливий спосіб активізувати внутрішню енергетику людини з поєднання звуків. Більшість мантр неможливо дослівно перекласти, і фахівці пропонують різні інтерпретації цих текстів.

Мантри прийшли до нас з Індії і є дуже давньою практикою: американський дослідник Індії Ф. Сталь стверджує, що мантри можуть бути давнішими за мови.

Більшість мантр пов'язані зі священними текстами. Це і молитва, і спосіб досягти зміненого стану свідомості при медитації, і енергетично заряджені комплекси звуків, що впливають на чакри та фізичне тіло людини. Мантри були відомі багатьом народам. Дослівний переклад слова «мантра» із санскриту — «думати» та «інструмент». Таким чином, мантра — це те, що допомагає людині ясніше мислити та звільнитися від багатьох кайданів та блоків.

Мантра — не заклинання, яке привабить до вас ззовні багатство, славу чи здоров'я, вона пробуджує ресурси людини, її тіла та свідомості, завдяки яким вона сама досягає всього бажаного, навіть якщо їй здається, що успіх — лише результат везіння.

Перша мантра сили

ОМ

Споконвічною мантрою в індуїзмі вважається звук "Ом", від вібрації якого зародився Всесвіт. Якщо ви тільки вступили на шлях розуміння східних навчань, почніть з цієї мантри — її називають «словом сили».

Мантра енергії та відновлення

РА МА ТАК СА СЕЙ З ХАНГ

Ця мантра допомагає досягти гармонії та повернути собі внутрішню рівновагу. Таким чином можна відсіяти все наносне та непотрібне, позбутися негативної енергетики та буквально підбадьоритися, навіть якщо до цього ви відчували слабкість, невпевненість, відсутність енергії та сил.

Як правильно читати мантри

Мантри краще запам'ятовувати напам'ять. Так вам буде простіше зосередитися на цій практиці, прийняти зручне становище, налаштуватися на правильний лад. Постійно звіряючись із записом на листку або заглядаючи в смартфон, сконцентруватися на головному просто неможливо.

Мантри читають обов'язково вголос, не пошепки, використовуючи силу голосу. Експерти радять не поспішати, не поспішати і дати кожному звуку бути почутим Всесвіт. При читанні мантри потрібно зловити ритм і наче наспівувати її, поки ви не відчуєте припливу сил. Обов'язково випряміть спину і розгорніть плечі. Читаючи мантру, уявляйте, як ви наповнюєтеся енергією та силою, причому не ззовні, чужою, а внутрішньою, що належить лише вам. Багатьом допомагає візуалізація світла у районі сонячного сплетення.

Існують також інші види мантр, які теж можна освоїти та практикувати:


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Ворожіння на майбутнє: загляньте у свою підсвідомість
Ворожіння на майбутнє: загляньте у свою підсвідомість
Іноді нам усім хочеться дізнатися про майбутнє Але звертатися до ворожки у цьому випадку багато хто боїться
Блоки свідомості, які ведуть до самотності: як їх зняти?
Блоки свідомості, які ведуть до самотності: як їх зняти?
Самотність — страшне поняття Однак багато людей обирають його свідомо
Нумерологія багатства: як числа впливають на фінансове становище
Нумерологія багатства: як числа впливають на фінансове становище
У нумерології цифри та гроші дуже взаємопов'язані Для того, щоб покращити своє матеріальне становище, вам потр....
20 речей, про які ви будете шкодувати в старості
20 речей, про які ви будете шкодувати в старості
Життя одне, другого шансу повторити його сюжет не буде, тому не варто витрачати його на виконання марних справ....
Магія ароматів: які запахи приваблюють гроші, удачу та кохання
Магія ароматів: які запахи приваблюють гроші, удачу та кохання
Аромати в езотериці — провідники тонких енергій: деякі з них здатні залучити у ваше життя процвітання та багат....
більше матеріалів
/-0,25448608398438-/ /-pc-/
Top