counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Діагностика енергетичних дірок: куди йдуть сили і чому не щастить


Переглядів: 6


Діагностика енергетичних дірок: куди йдуть сили і чому не щастить

Аура кожної людини може мати дірки, через які витікають сили. Це призводить до невдач, втрати енергетики. Експерти розповіли, як ми позбавляємо себе сил і як це можна виправити.

Періодично у кожної людини трапляються періоди вигоряння та дефіциту енергії. У такому випадку потрібно використовувати простими вправами на відновлення сил. Якщо ж причиною втрати сил є щось з описаного далі, то виправити становище вам допоможе лише боротьба з першопричиною вашого безсилля.

Люди-вампіри

Напевно, ви знаєте про те, що люди діляться на два типи — на тих, хто підтримує взаємний обмін енергією і тих, хто ваші сили лише забирає, але нічого не дає натомість. Таких людей називають енергетичними вампірами. Примітно, що їх досить багато, але далеко не всі почуваються такими. У багатьох цей самий вампіризм здійснюється на автоматі, без задньої думки. Наприклад, так буває, коли людині просто властиво у всьому сумніватися, або вона виявляє надмірну турботу.

Так чи інакше, але довкола нас дуже багато людей, які не лише забирають енергію, а й просто позбавляють нас віри в себе. Тут є лише одна дієва порада: якщо ви відчуваєте, що хтось заражає вам негативною енергією, припиняйте таке спілкування. В іншому випадку ви так і втрачатимете сили.

Негативний вплив таких людей може здійснюватися через спрямований та усвідомлений магічний вплив — псування, пристріт, прокляття. У такому разі вам знадобляться спеціальні обереги.

Ненависні справи

Якщо людина робить те, що ненавидить, це руйнує її зсередини, порушує енергетичний баланс та роботу чакр. Якщо ви змушені працювати там, де вам не подобається перебувати, або ви змушені виконувати завдання, які вганяють вас у депресію чи зневіру, це неминуче призведе до утворення дірки, через яку ваші життєві сили витікатимуть геть із величезною швидкістю.

Якщо хтось підштовхує вас до цього, то перестаньте слухати цю людину. Знайдіть у невпинному пошуку занять, які вас надихають. Це посилить вашу віру в себе, приверне успіх і допоможе досягти успіху в житті.

Шкідливі звички

Шкідливі звички багатьом здаються чимось невинним, але люди не помічають часом, наскільки багато сил і часу вони витрачають на ті чи інші справи, які не мають сенсу. Йдеться не тільки про куріння та пристрасті до міцних напоїв. Шкідливі звички — це все те, що ніяк не допомагає нам жити краще, а просто забирає час. Це комп'ютерні ігри, неробство, шкідлива їжа ставки, азартні ігри та багато іншого.

Чим більше у вас шкідливих звичок, тим швидше у вас йтиме енергія. Якщо у вас є якісь слабкості, що не шкодять здоров'ю у великих кількостях, можна приділяти їм певний нетривалий час. У такому разі везіння та позитивна енергетика нікуди не подінуться.

Недороблені справи та борги

У жодному разі не давайте нікому порожніх обіцянок. Це не тільки позбавляє вас енергетики, удачі та поваги оточуючих, але й негативно впливає на карму.

Не залишайте справи недоробленими. Якщо у вас є якийсь проект на роботі або якась важлива справа вдома, завершіть його якнайшвидше. Коли в людини дуже багато розпочатих, але не доведених до логічного завершення справ, то вона починає обростати ними все сильніше та сильніше. Жити стає все важче, доки людина не починає перегоряти.

Не влазіть у борги. У жодному разі не оформлюйте кредити і не беріть гроші у борг, якщо розумієте, що можете затягнути з виплатою. Коли людина винна всім навколо, від цього дуже сильно страждає її енергетика. Все тому, що його знайомим потрібні гроші назад. Ці люди починають думати про боржника у негативному світлі. Таким чином аура людини сильно псується, а вона сама позбавляється успіху в житті.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
5 важливих правил залучення грошей
5 важливих правил залучення грошей
Щоб фінанси поверталися до вас і примножувалися, необхідно виробити в собі правильне ставлення до них і викону....
більше матеріалів
/-0,19427108764648-/ /-pc-/
Top