counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Магія слова: які фрази допоможуть змінити життя на краще


Переглядів: 17


Магія слова: які фрази допоможуть змінити життя на краще

Давно відомо, що слово має величезну силу. Енергія сказаної в потрібний час фрази може зруйнувати життя людини, так і заново звести її з руїн. Знаючи, які слова мають подібну силу, ви зможете повністю змінити своє життя на краще в короткий термін.

У давнину вкрай шанобливо ставилися до сили сказаного слова. Найшанованішими людьми вважалися маги-словесники, які знають заповітні змови проти хвороб, злого чаклунства та життєвих бід. Згодом сильні слова знецінилися або забулися, але багато фраз зберегли свою здатність впливати на енергетику людини та змінювати життя на краще.

Для збереження спокою та контролю над негативними емоціями необхідно звернутися до сили волі. Джерело спокою та природного захисту знаходиться у жовтому енергетичному центрі, що знаходиться в районі сонячного сплетення. Щоб підсилити цю чакру та зберегти тверезе мислення, потрібно кілька разів повторити ключову фразу: «Сонячне світло висвітлює та наповнює мене». Повторюйте ці слова, поки не відчуєте спокійну впевненість у собі.

Для набуття фінансового благополуччя необхідно посилити свою грошову енергетику. Фінансовий потік за своєю будовою схожий на водний, тому фраза-ключ звернена саме до стихії води: «Водоспад не вичерпуємо, нескінченний, вічний. Вода камінь точить, на золото перетворює, до мене повертає. Цю фразу необхідно вимовляти якнайчастіше, яскраво уявляючи собі образ потужного водного потоку.

Для позбавлення від хвороб необхідно посилити власне енергетичне поле та очистити ауру від негативної енергії. Для цього необхідно розкрити усі чакри. Крім медитацій та спеціальних практик домогтися посилення енергополя можна за допомогою ключової фрази: «Біле світло заповнює весь простір навколо. Біль відступає і зникає без сліду. Ця фраза-ключ здатна значно збільшити ваше енергетичне поле та запустити процес відновлення біополя.

Позбутися образи та ревнощівможна, звернувшись до енергії серцевої зеленої чакри, що знаходиться в середині грудної клітки. Негативні почуття руйнують наше життя, і образа, що накопичилася, може стати початком низки невдач і хвороб. «Прибрати» негатив можна за допомогою регулярного повторення ключової фрази: Образа висихає і розсипається, любов — піднімається і розквітає.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,25682806968689-/ /-pc-/
Top