counter

Самогіпноз: техніка занурення для початківців


Переглядів: 12


Самогіпноз: техніка занурення для початківців

Кожен знає, що таке гіпноз. Багато хто бачив психологічне навіювання в кіно, але мало хто стикався з цим у реальному житті. Гіпноз має дивовижну силу, тому психологи розробили нову техніку — самогіпноз.

Самогіпноз чимось нагадує медитації, проте ці дві техніки мають свої особливості та відмінності. Медитації працюють із візуальними образами, а гіпноз — це слова та фрази, самонавіювання. І те, й інше покращує енергетику, але гіпноз робить це через слова, а медитації через думки та особливий стан підсвідомості.

Самогіпноз — техніка виконання бажань

Самогіпноз потрібен для того, щоб наблизитися до своєї мрії, позбутися недуги, страху або прихильності. Наш розум складається із двох частин — свідомого та несвідомого. Гіпноз працює з несвідомою частиною, яка завжди включена, але у повсякденному житті ми її не помічаємо.

Для того, щоб перемогти хворобу, виправити проблему чи виконати якесь бажання, потрібно відключити свідому частину організму та включити лише несвідому. Ви перебуватимете в якомусь трансі, в стані напівсну. Впливати на ту частину нашого «Я», яка постійно стоїть позаду, буде легше. Саме вона відповідає за всі наші бажання, прагнення, переконання та можливості. Залишившись 1 на 1 із самими собою, ми можемо змінити свої таємні думки та запрограмувати себе на успіх чи виконання бажання.

Коли ви досягаєте контакту з несвідомим «Я», то в хід пускаються афірмації, які потрібно вимовляти вголос. Додатково можна уявляти те, про що говорите.

Наприклад, ви хочете досягти успіху в бізнесі або піднятися кар'єрними сходами. Тут допоможуть : «Я можу все», «Я — грошовий магніт.

Якщо ви хочете знайти свою другу половинку, то допоможуть фрази типу: «Я кохання весь світ і весь світ любить мене», «Моє серце відкрите для кохання, я готовий/готова її прийняти».

Для виконання бажань використовуйте такі афірмації: «Удача завжди на моїй стороні», «Я просочена/просочена удачею, тому щаслива/щаслива».

Техніка занурення для початківців

Єдиною проблемою є сам метод занурення в гіпнотичний стан, коли з реальності викидається свідоме “Я”. Частково це виходить при звичайних медитаціях, типів яких величезна кількість. А в гіпнозу більше спільного з усвідомленими сновидіннями, коли тіло відключається, даючи вашому внутрішньому світу можливість показати себе.

Для початку знайдіть тихе місце або створіть відповідні умови. Вас ніхто і ніщо не повинно відволікати від процесу, бо це може спричинити дискомфорт. Позбудьтеся всього, що може вас хоч якось відволікти. У медитаціях часто використовують музику, а тут вам знадобиться цілковита тиша. Тільки стукіт серця може бути відчутним для вас.

Не можна бути втомленими або, навпаки, дуже бадьорими. Краще бути у проміжному стані. Сядьте або прийміть положення лежачи або напівлежачи. Заплющте очі.

Позбудьтеся зайвих думок, а потім розслабте кожен м'яз вашого тіла. Думайте про щось абстрактне і не дозволяйте думкам перескакувати. Розслабте шию, руки, а потім ноги. Розслабте кінчики пальців на руках, а потім на ногах. Уявіть, що ваші кінцівки дуже важкі, і ви просто не можете підняти їх.

Кожен вдих і кожен видих все далі й далі відводять вашу свідомість в інший вимір. Ви все далі і далі від себе. Зовні починає виходити ваша несвідома частина душі. Ви зрозумієте, що спите, але не повністю, лише тоді, коли вам не вдасться рухати ногами чи руками. Ви відчуватимете тяжкість у тілі. Думки будуть приходити не так швидко, як завжди. Можна буде сконцентруватися на чомусь одному.

Відразу у вас може нічого не вийти, але згодом ви зможете досягти бажаного результату. Після того, як ви зрозумієте, що відключили свідому частину свого власного «Я», починайте говорити з собою і програмувати себе на те, що вам необхідно.

Якщо у вас проблеми з алкоголем, кажіть собі: «Запах та вид спиртного мені противний». Вселяйте собі це, тому що в момент трансу ви як відкрита книга, написана олівцем. Можна стерти те, що вам не подобається, та написати щось інше. Якщо вас мучать болі, уявляйте собі, як вони йдуть. Те саме зі страхами, стресами, сумнівами чи депресією.

Не забудьте, що виходити зі стану гіпнозу потрібно також правильно. Самогіпноз має на увазі самостійний вихід, який полягає в тому, щоб говорити собі: Я повільно прокидаюся, сила повертається до мене, мої думки знову оживають і безладно танцюють у моїй голові. Я повертаюся до реальності, але наступного разу зможу поринути ще сильніше в цей транс. Вийти з трансу може відразу не вийти. Ви відчуватимете втому або тяжкість у кінцівках, але потім все стане набагато краще. Головне, як і в будь-якій іншій справі, практика. Більше практикуйтеся, але не більше одного разу на день. У вихідні дні можна робити це вранці та ввечері.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,36079287528992-/ /-pc-/
Top