counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
Всі новини...

Фен-шуй та гроші: залучаємо багатство


Переглядів: 16


Фен-шуй та гроші: залучаємо багатство

Іноді трапляється, що працьовитість і бажання заробити не можуть зробити людину багатою. Комусь легко вдається розбагатіти, а хтось, незважаючи на посилену працю та неабиякий інтелект, як і раніше, сидить у боргах. Що ж треба робити, щоб залучити до себе гроші?

У цьому питанні допоможе фен-шуй. Однак не варто сподіватися лише на цей метод, адже якщо ви не готові працювати над своїми помилками та прагнути вперед, то жодні методики не допоможуть змінити ваше життя.

Перше, що потрібно зробити – це попрацювати над своїми думками. Візьміть папір та ручку та напишіть питання, пов'язані з вашим фінансовим станом, які вас хвилюють на даний час. Питання можуть бути такими: як розрахуватися з боргами, де заробити більше грошей, як контролювати свої витрати, як отримувати більше грошей і таке інше. Чим більше запитань ви запишете, тим краще. Запитуючи себе, ви налаштовуєте свій розум на вирішення своїх проблем. Ви чітко ставите собі за мету, і ваш розум намагається відшукати найкращі варіанти.

Записуйте всі свої доходи та витрати. Цей спосіб дозволить контролювати енергію грошей та уникнути зайвих витрат. Ви зможете на власні очі побачити, куди діваються ваші гроші. Таким чином ви зможете відповісти на низку питань, які ви поставили перед собою.

Погляньте навколо себе: з якими людьми ви спілкуєтеся? Постарайтеся частіше контактувати з тими людьми, які вже досягли фінансового успіху. Їхня грошова енергія буде поступово переходити до вас. Оточення успішних людей сформує вас як особистість з високим фінансовим потенціалом.

Зарядитись енергією грошей можна за допомогою талісманів фен-шуй. Найпопулярніші грошові талісмани фен-шуй – це китайські монетки, трилапа жаба та грошове дерево. Поставте ці талісмани на чільне місце або на свій робочий стіл. Поступово ви відчуватимете їхню енергію, вона стимулюватиме вас на нові звершення та ідеї.

Ще один спосіб покращити своє фінансове становище – це знайти зону багатства фен-шуй. Це місце у вашому будинку, в якому зосереджено позитивну енергію. Зона багатства змінюється з кожним роком і залежить від переміщення зірки, що процвітає, фен-шуй. У 2013 році вона розташована на північному сході, в 2014 році зона багатства переміститься на південь, а в 2015 році вона опиниться на півночі. Зону багатства фен-шуй потрібно постійно тримати в активному стані. Найвірніший спосіб – це часто у ній перебувати. Якщо це неможливо, то просто тримайте тут кімнатні рослини або запалену свічку.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Як розповів астролог Павло Глоба, 26 вересня деяким знакам зодіаку вдасться згладити конфліктні ситуації та ро....
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня уделите внимание своим внутренним потребностям Забота о себе поможет в....
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання та новизну у стосунках Дозвольте собі ....
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Як попередила астролог Тамара Глоба, 26 вересня для деяких знаків зодіаку стане непростим Цього дня можуть від....
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
Дуже часто люди не помічають, як відбувається їхнє внутрішнє перетворення Можливо, ви прямо зараз змінюєтеся, ....
більше матеріалів
/-0,24440598487854-/ /-pc-/
Top