counter

Камені-талісмани, що залучають гроші


Переглядів: 7


Камені-талісмани, що залучають гроші

У попередніх статтях ми розповіли про ритуалах та прикметах, які допомагають залучити гроші в кишеню, розповіли вам про те, в якому гаманці гроші краще зберігатимуться і примножуватимуться. Тепер давайте поговоримо про камені-талісмани, які впливають на ауру знаків Зодіаку, дозволяючи накопичувати та примножувати наші фінанси.

Як відомо, кожен камінь-самоцвіт має певні магічні властивості. Камені мають своє призначення та наділені своєю місією. Особливий інтерес у людини завжди був до грошового каміння, яке приносило багатство фінансову стабільність.

Цитрін – це камінь, який допомагає у бізнесі та приносить фінансову вигоду своєму господарю. Якщо його носити на пальці правої руки, то він допоможе у складних фінансових ситуаціях та захистить від необдуманих рішень, пов'язаних із грошима. Однак деякі маги не рекомендують його постійно носити на тілі. Цитрін найкраще покласти поряд зі своїм робочим місцем або поставити вдома, на чільне місце.

Хризоберил має потужну силу і допомагає відновити свій капітал з нуля. Цей самоцвіт покликаний допомагати тим, хто потрапив до складної фінансової ситуації. Крім того, він розвиває у своєму господарі проникливість, яка сприяє вирішенню грошових питань.

Бичаче око стане незамінним помічником для охочих відкрити бізнес або розпочати нове життя, пов'язане зі зміною місця роботи. Цей камінь допоможе у всіх починаннях та попередить про небезпеку, що стосується грошей. Якщо попереду очікується криза, то камінь починає каламутніти і змінює свій колір. Якщо бичаче око постійно носити із собою, то воно може вберегти свого господаря від несподіваних збитків та невигідних фінансових вкладень.

Сердолік допоможе вирішити фінансові суперечки та конфлікти. Якщо цей камінь носити на лівій руці, він стане джерелом нових ідей і притягуватиме нові вигідні джерела доходу. Якщо його носити на правій руці, то він відлякуватиме всіх недоброзичливців і притягуватиме чесних і працьовитих однодумців, які зможуть допомогти у скрутну хвилину.

Тигрове око убезпечить свого власника від непередбачених витрат і збитків. Він захищає від фінансової втрати та створює певний захисний панцир для свого власника. Який не пропускає негатив та невдачу. Якщо людину незабаром чекають неприємності у фінансовій сфері, то тигрове око попередить про це. Людина відчує, що камінь поважчав і став йому заважати. Це знак того, що варто уважніше ставитись до своїх заощаджень.

Родоніт допоможе набути фінансової стабільності і спрямує людину в потрібне русло. Цей самоцвіт відмінно підходить для медитації. Щоб увібрати в себе магічну енергію родоніту, необхідно прийняти горизонтальне положення, покласти камінь трохи вище за перенісся і зосередитися на своєму бажанні. Родоніт отримає цю інформацію і додасть впевненості в тому, що задумане цілком можливо. Після кількох сеансів медитації з цим каменем має прийти впевненість у собі та повне усвідомлення того, що саме потрібно зробити, щоб досягти бажаного результату.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,27010202407837-/ /-pc-/
Top