counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
Всі новини...

Медитація для початківців


Переглядів: 28


Медитація для початківців

Медитативні практики відомі з давніх-давен, але не кожен вміє застосовувати їх для своєї користі. Правила медитації для початківців допоможуть не лише насолодитися самим процесом, але також отримати перші результати у залученні успіху та достатку.

Практика занурення у змінений стан свідомості прийшла до нас із Індії. Знаходження у нірвані набуло популярності серед йогів, а потім і у всього світу. Суть такої техніки в тому, щоб послабити контроль нашої свідомості і вирішити всі проблеми на підсвідомому рівні. Адже вже багатьма дослідженнями доведено, що робота з несвідомим дає кращі результати, ніж звичайні методи на людини.

Будучи розслабленим і відчуженим від реального світу, можна вилікувати багато хвороб, а також прискорити виконання бажань. Під час медитації приходять відповіді на запитання, що мучать вас, а також підвищується власний енергетичний захист.

Дехто вважає, що такі методи доступні лише обраним, адже звичайній людині важко абстрагуватися від думок, особливо коли й у повсякденному житті не дають спокою. Як і в інших навчаннях, у медитації є і прості рівні для тих, хто тільки починає свій шлях, і більш серйозні, тривалі практики. Звичайно, якщо ви ніколи не застосовували такий спосіб і захочете відразу численних звершень, то навряд чи результат з'явиться відразу і негайно. Техніка для початківців навчить занурюватися в стан спокою та єднання з собою, досягати гармонії, а значить, і отримувати задумане.

Медитація для новачків

Для початку оберете собі зручне становище. Не обов'язково сідати в позу лотоса, а потім замість розслаблення постійно думати, де знаходяться ваші ноги та руки. Спочатку ви можете робити вправу просто лежачи на спині. Набагато важливіше те, щоб вас ніхто не відволікав від процесу. Увімкніть спокійну музику, щоб не відволікатися від зовнішніх подразників.

Заплющте очі і зробіть десять глибоких вдихів і видихів. Вдихаючи повітря, уявіть, що ви повільно занурюєтеся у воду, і ваше тіло стає невагомим, легким, як пушинка. Після того, як ви налаштувалися і повністю готові продовжувати, уявіть місце, де вам буде спокійно. Вона може бути як реальною, так і чарівною, побаченою у ваших мріях. Головне, щоб ви відчували, що під його захистом.

А тепер уявіть, як ваше саме заповітне бажання починає збуватися. Вам потрібно уявляти, що воно буквально створюється з повітря. Відчуйте радість від того, що ви отримали те, чого хотіли. Мрійте доти, доки не насититесь щастям і радістю від володіння отриманого. Тепер поступово повертайтеся в реальність, посміхніться та розплющте очі.

У багатьох виникає проблема на початковому етапі, коли важко розслабитися через постійні думки в голові. Насправді не варто цього лякатися і відразу ж зневірятися. Іноді й така інформація може бути гарною підказкою до того, над чим вам варто попрацювати. Якщо якісь думи відволікають вас настільки сильно, значить, у цьому напрямку слід зробити кроки до вирішення проблеми. А за хвилини медитації майстри радять зосередитися на диханні або на рахунку. Якщо під час глибоких вдихів ви подумки малюватимете цифри, то зумієте позбутися думок і сконцентруватися одночасно.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Гороскоп от Павла Глобы на 26 сентября 2023 года: возможны конфликты и разногласия
Як розповів астролог Павло Глоба, 26 вересня деяким знакам зодіаку вдасться згладити конфліктні ситуації та ро....
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня уделите внимание своим внутренним потребностям Забота о себе поможет в....
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання та новизну у стосунках Дозвольте собі ....
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Як попередила астролог Тамара Глоба, 26 вересня для деяких знаків зодіаку стане непростим Цього дня можуть від....
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
Дуже часто люди не помічають, як відбувається їхнє внутрішнє перетворення Можливо, ви прямо зараз змінюєтеся, ....
більше матеріалів
/-0,24700713157654-/ /-pc-/
Top