counter

Що таке біополе


Переглядів: 125


Що таке біополе

Давно відомо, що людина має як матеріальне тіло, а ще й біоенергетичне. Біополь – це невидима структура, яка містить інформацію про здоров'я людини, її думки, спосіб життя, емоції, почуття, прагнення і бажання. Побачити біополе людини під силу лише спеціальному апарату або екстрасенсу. Саме поняття біополе має різні інтерпретації. Хтось називає його аурою, а хтось – енергетичним полем.

Виглядає біополе як яйце, яке ніби огортає тіло людини. Навіщо ж воно потрібне?

Вважається, що біополе покликане оберігати людину від зовнішнього впливу. Воно захищає від хвороб, втоми, поганого настрою, магічних впливів та всього, що може завдати шкоди.

Кожен з нас має свої розміри біополя. У когось ця невидима оболонка дуже товста та міцна, а у когось слабка та ледь помітна. Чим товстіший і потужніший біополе, тим краще. Через такий захист складно проникнути хворобам та поганому настрою.

Як же дізнатися про силу свого біополя?
Енергетичну оболонку можна виміряти спеціальним апаратом. Але, звичайно, не у кожного будинку лежить така диво-техніка. Дізнатися про силу свого біополя можна самостійно. Для цього необхідно поспостерігати деякий час за самопочуттям та настроєм. Якщо ви часто вболіваєте, вас легко вивести з себе, часто перебуваєте в поганому настрої і постійно відчуваєте внутрішній дискомфорт, то ваше біополе слабке. Як правило, з маленьким енергетичним потенціалом людина все життя відчуватиме вплив ззовні, що негативно позначиться на його кар'єрі, фінансовому становищі, сімейних стосунках та інших сферах. Крім того, якщо біополе людини дуже слабке, то на нього легко навести псування, пристріт або зробити любовний приворот. Навіть будь-яке брутальне слово на його адресу чи недобрий погляд може завдати йому шкоди. Якщо ж зі здоров'ям все нормально, людина відчуває найчастіше приплив сил, то її біополе на хорошому рівні.

Як відновити біополе?
Якщо у вас слабкий енергетичний запас, це не проблема! Своє біополе завжди можна упорядкувати. І тому існує безліч різних способів. Один із них – медитація. Сядьте зручніше і починайте глибоко вдихати повітря носом. При вдиху ви втягуєте в себе енергію, при видиху виплескує назовні все своє енергетичне сміття. Цю дихальну вправу потрібно виконати приблизно 40 разів. Після цього вам необхідно розподілити отриману енергію за своїм біополем. Для цього помасажуйте віскі, підборіддя, лоб, перенісся і мочки вух. Така медитація допоможе вам відновити біополе та набрати сили.

Існує ще один спосіб, що дозволяє постійно тримати біополе на хорошому рівні. Для цього потрібно просто завести вдома кішку чи собаку. Вважається, що тварини мають у порівнянні з людиною слабке біополе. А носій такої енергетичної оболонки без шкоди для себе живиться негативною енергією носія сильнішого біополя. Виходить, що домашні вихованці здатні забирати негативну енергетику людини.

Для того, щоб завжди підтримувати своє біополе, необхідно дотримуватися кількох важливих правил:

уникайте конфліктів та сварок. У такі моменти ваше біополе руйнується і ви стаєте дуже вразливим;
менше дивіться телевізор, особливо програми та фільми, що викликають жах, негатив, тугу, агресію та інші негативні емоції;
не грубіте і не бажайте людям зла, від цього ваше біополе теж може зашкодити;
намагайтеся завжди бути в хорошому настрої, частіше усміхайтеся і мисліть позитивно, тоді ніщо не зможе пробити товсту броню вашого біополя.
Ці прості правила допоможуть вам зміцнити своє біополе і стати сильнішою, найщасливішою людиною.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,27729892730713-/ /-pc-/
Top