counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

Ритуали на зміцнення та повернення любові


Переглядів: 37


Ритуали на зміцнення та повернення любові

Існує безліч способів і психологічних прийомів для того, щоб повернути любов або зміцнити вже існуючі стосунки. Однак відповідні ритуали допомагають прискорити процес та вирішити всі питання на енергетичному рівні.

Усім відомо, що магію прийнято ділити на чорну та білу. Основне її відмінність у цьому, що у першому випадку, вдаються по допомогу темних зусиль чи змушують іншу людину вчинити якесь дію проти її волі. А принцип світлих змов полягає у можливості допомогти людині, тобто посилити її початкове бажання.

Користуючись другим способом, ми не тільки допомагаємо іншим отримати бажане, але також підсилюємо своє біополе та екстрасенсорні здібності. Однак у цьому випадку слід пам'ятати, що ритуали втратить свою силу, якщо піти проти чиєїсь волі. Вплинути на долю можна лише за згодою особи, на яку спрямований ваш вплив.

Ритуал на зміцнення існуючих відносин

У пари, що зустрічається довгий час, буває, що з часом почуття слабшають, а домашня рутина може зовсім позбавити сил і бажання щось змінювати. У такому разі допоможе відповідний ритуал.

Вам знадобиться червона нитка, невеликий шматок березової кори, що позначає жіночий початок, і корінь лопуха, що символізує чоловічу силу. Ритуал потрібно проводити на Місяць, що росте. Опівночі запаліть свічку і тричі прочитайте «Отче наш».

Далі візьміть ці предмети в руки, загорніть корінь у бересту і обв'яжіть мотузкою. Під час зав'язування вузликів проговоріть таку фразу: «З'єдную воєдино жіночу та чоловічу сили. Наші почуття зміцніть, кохання та пристрасть відродите. Амінь».

Все це можна прибрати в мішечок або загорнути у звичайну тканину та покласти під матрац. Якщо такої можливості немає, просто закріпіть будь-яким чином пакунок під ліжком. Цей ритуал можна повторювати за необхідності.

Змова на повернення любові

Після кількох невдалих спроб зближення багато пар вирішують розійтися або зробити перерву у відносинах, що по суті одне й те саме. Як правило, в таких ситуаціях обидва партнери страждають від ухваленого рішення і мріють повернути свою другу половинку. Але буває, що обставини складаються інакше, і дорогі один одному люди назавжди розходяться. Щоб це виправити, вчиніть так.

Візьміть червоне яблуко і розріжте його навпіл. На кожній половинці виріжте першу літеру імені коханих і вимовте фразу: Як ці половинки сохнуть і чахнуть окремо, так і раб Божий… (ім'я) жити не може без раби Божої… (ім'я). Яблуко поєднаю, половинки притягну. Амінь».

Після цього символічно з'єднайте яблуко та закріпіть у будь-який спосіб. Щойно воно повністю засохне, кохані знову з'єднаються. Але це станеться лише в тому випадку, якщо бажання зійтися буде в обох.

Ритуали та змови можна застосовувати в комплексі з іншими діями та практиками. Наприклад, позитивне мислення допомагає отримати бажане набагато швидше і зробити своє життя яскравішим і насиченішим позитивними подіями. Не бійтеся експериментувати, постійно розвивайтеся


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Кого зі знаків Зодіаку найлегше приворожити
Кого зі знаків Зодіаку найлегше приворожити
У сучасному світі, в якому, здається, не залишилося нерозгаданий таємниць, вплив магії сприймається як архаїзм....
Сон у ніч з 27 на 28 травня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 27 на 28 травня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
28 травня о 1:13 розпочнеться 20-й місячний день Фаза Місяця – спадна
Гороскоп на 28 мая 2024 года: что обещают астрологи
Гороскоп на 28 мая 2024 года: что обещают астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня Овнам стоит сосредоточиться на своих личных отношениях Проявите заботу....
Любовний гороскоп на 28 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 28 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть може бути особливо сильною Використовуйте цю енергі....
Гороскоп на 28 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 28 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Астролог Тамара Глоба попередила, що 28 травня для деяких знаків зодіаку виявиться несприятливим днем Порозумі....
більше матеріалів
/-0,25845313072205-/ /-pc-/
Top