counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

7 головних законів Всесвіту


Переглядів: 71


7 головних законів Всесвіту

Наше життя піддається впливу Всесвіту. Все в ній взаємопов'язане та розвивається за життєвими законами, тому вчинки кожної людини впливають на майбутнє.

Енергетичні хвилі пронизують простір навколо нас. Ми взаємодіємо з ними постійно, оскільки їхній стан залежить від наших дій. Зрештою, все наше життя будується на тому, наскільки ефективно ми взаємодіємо зі Всесвітом. Це відбивається на нашому здоров'ї, удачі і навіть настрої.

Про те, як взаємодіяти з енергетикою світу, йдеться чимало. Але, як відомо, знаючи про світ більше, простіше зрозуміти, як він улаштований. І отримати з цього користь.

Закони Всесвіту

Закон тяжіння. Це не те тяжіння, про яке ви могли подумати спочатку. Йдеться про енергетичне тяжіння. Вашим думкам відповідає реальність довкола вас. Вони, наче чорна дірка, притягують невдачу чи, навпаки, дарують успіх. Якщо ви думаєте про хороше, то вас оточить світло. В іншому випадку проблем уникнути набагато складніше.

Закон кругообігу почав. Абсолютно будь-яка справа, емоція, процес закінчуються. Рано чи пізно добре перетворюється на погане, добре на зле, приємне на хворобливе. Удача завжди змінюється невдачею. Неможливо вигравати в рулетку нескінченно — рано чи пізно ви зазнаєте поразки. Кінець будь-якого процесу уособлює собою початок нового, протилежного. Але це означає і зворотне: за будь-яким занепадом буде розвиток і зліт.

Закон протидії. Якщо ви зробили зло, то обов'язково отримаєте відсіч з боку добра, і воно переможе. Якщо ви несете добро, то неодмінно зустрінете на своєму шляху перепони. Чим сильніше ви захочете змінити цей світ на краще, тим більше зла ви зустрінете на своєму шляху, однак це не впливає на результат ваших дій.

Темрява заповнює порожнечу. Якщо вимкнути лампу, то буде темно. Якщо викинути зі своєї душі все світле, то місце, що звільнилося, заповнить щось темне. Неможливо бути нейтральним — будь-який життєвий принцип, фраза, вчинок розцінюється оточуючими людьми та Всесвітом або як поганий, або як добрий.

Труднощі роблять нас сильнішими. Чим важче вам дається що-небудь, тим більше ви вчитеся. Ви ніби переступаєте через себе, відкриваючи нові горизонти. Це загартовує характері і підвищує загальну енергетику організму. Чим важче було спочатку, тим простіше буде потім.

Думки матеріальні. Все, про що ви мрієте і про що думаєте, стає реальністю. Це один із найголовніших законів Всесвіту, про який необхідно пам'ятати. Чим довше ви йдете до мрії, тим ближче вона до вас. Саме тому не варто опускати руки навіть у найважчих ситуаціях. Використовуйте афірмації на кожен день, щоб упорядкувати ваші думки.

Зовнішність відображає внутрішній світ: Якщо зірка блакитного кольору, то вона найгарячіша. Якщо вона червона, то холодна. Людина, яка непомітна, зазвичай вважає за краще залишатися наодинці з самою собою. Ті, хто намагаються привернути увагу, бояться залишитися самі. Це правило допоможе вам у аналізі інших людей.

Кожна людина може зробити своє життя кращим і приємнішим. Для цього йому необхідно пам'ятати про кожен закон Всесвіту. Адже це не просто слова, а ключі до майбутніх досягнень та успіхів, а також до гармонії із собою.

Енергетика кожної людини є унікальною. Намагайтеся працювати над своїми думками і не забувати про те, як Всесвіт реагує на наші дії. Раніше ми розповідали про те, як вилікуватися від хвороб за допомогою сили думки — настільки велика їхня справжня сила.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп Павла Глоби на 15 квітня 2024 року передбачає спокійний та врівноважений день для всіх знаків зодіаку....
більше матеріалів
/-0,25017094612122-/ /-pc-/
Top