counter

П'ять ефективних технік очищення від негативу


Переглядів: 55


П'ять ефективних технік очищення від негативу

Кожен з нас може вийти з себе, розладнатися, почати переживати і так далі. Все це — негативні емоції, яких необхідно позбавлятися. І тому існує кілька ефективних методик.

Найкраще робити так, щоб негативні думки не йшли з вашої голови, а не з'являлися там. Для цього вам необхідно навчитися залучати позитивні думки, щоб негативу просто не залишалося місця у вашому житті.

Чому негатив небезпечний
Поганий настрій, депресії, переживання та розлади погані не лише тим, що вони самі негативні. Вони сильно знижують енергетику людини, руйнуючи її біополе. Коли біополе слабшає, погіршується зв'язок людини із центром достатку Всесвіту, завданням якого є постачання людей удачею. Саме тому, коли вам сумно або ви нервуєте, все немовби валиться з рук, нічого не виходить і у всіх сферах життя вас переслідують проблеми.

Поганий настрій подібно до хитких пісків. Якщо ви потрапили до них, то вам буде дуже важко вибратися. Можливо, вам потрібна допомога. Саме цю допомогу вам можуть надати спеціальні техніки для очищення від негативу.

П'ять технік очищення від негативу
Техніка перша: фізичні вправи. Недарма кажуть, що спортсмени та люди, які займаються важкою фізичною працею, просто не можуть замикатися в собі та сумувати без причин, оскільки на це вони просто не мають часу. Займіться спортом, якщо ви відчуваєте, що погано. Це може бути все, чого забажає ваша душа - катання на велосипеді, плавання, спортзал, біг, бойові єдиноборства. Останні загартовують душу, а не лише тіло. Тож не варто недооцінювати філософію війна, яка ґрунтується на перемозі над самими собою.

Техніка друга: знайдіть собі хобі. Це має бути не просто щось цікаве. Ви повинні поринути у це з головою. Комп'ютерні ігри, до речі, не включені сюди. Причина полягає в труднощі симбіозу реального життя та віртуального. Вони допоможуть вам розслабитись, але не вигнати негатив. Реально цікаве хобі здатне непросто прогнати негативні емоції, а й замістити їх позитивом.

Техніка третя: медитація. У цьому вам допоможуть буддійські медитації або медитації за Зодіаком. Суть цього методу полягає в тому, що ви повинні побачити позитив у своїй свідомості під час занурення в нього. Вам потрібно уявити те, як негатив залишає ваше тіло. Для цього ви можете навчитися розслаблятися та експериментувати з думками та образами.

Техніка четверта: афірмації. Афірмації виганяють негатив, очищаючи вашу свідомість від думок, що призводять до негативних потоків. Це фрази, які ви повинні повторювати кожен день кілька разів, щоб запрограмувати себе на позитив. Афірмації можуть бути вузькоспрямованими, а можуть працювати з усім вашим світоглядом одночасно. Говоріть собі частіше, що ви щасливі, улюблені та красиві.

Техніка п'ята: просте прибирання будинку. Тут є два важливі моменти. Перший — це процес прибирання, який психологічно важливий. Ви прибираєтеся вдома, виганяючи одночасно негатив із себе. Ви зайняті чимось важливим, ви бачите плоди своєї праці. З іншого боку, позбавляючись бруду, пилу, непотрібних речей, ви позбавляєтеся негативного впливу на вас. Це добре не лише для здоров'я, а й для вашого біополя. Спробуйте викинути всі непотрібні речі, тому що мотлох притягує негативну енергію.

Що найприємніше, всі описані вище методики можуть бути використані разом. Вони не виключають один одного, так що змусіть себе просто почати рух уперед, тоді щастя саме нагряне у вашу оселю і у вашу душу. Позитивне мислення вам допоможе у цьому, бо думки матеріальні.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада є порадником для тих, хто прагне розгадати таємниці свого майбутньог....
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Депутат Верховної ради України Мар'яна Безугла розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за те, ....
більше матеріалів
/-0,20927000045776-/ /-pc-/
Top