counter

Змови на гроші та багатство


Переглядів: 53


Змови на гроші та багатство

Рано чи пізно будь-яка людина може мати справу з фінансовими труднощами. Проблеми на роботі, непередбачені витрати, борги, що ростуть, — низка грошових невдач запросто перетворює життя людини на чорну смугу бід. Щоб позбавитися грошового неблагополуччя і повернути удачу, в народній мудрості зберігаються спеціальні змови для залучення багатства.

Змова на монетку
Дуже часто грошові змови робляться безпосередньо на самі гроші, а якщо точніше, на монетки, тому що їхній образ міцно пов'язаний у підсвідомості людини з багатством. Навіть найвідоміший талісман для залучення багатства у фен-шуй — жаба, яка тримає монету в роті. І інші грошові талісмани найчастіше звертаються до грошей, але дуже рідко – до великих купюр.

Досить відомим способом залучити у життя гроші є ритуал на дюжину монет. Під час молодика потрібно взяти дванадцять дрібних грошей будь-якого номіналу, знайти пустельну дорогу і підставити під місячне світло долоні — жменями, разом із грішми, що замовляються. Текст наговору читають сім разів, а звучить так:

Гроші, від місячного світла вирощуйте, мене збагатіть, множтеся і додайте, швидше до мене приходьте. Амінь!

Заговорені під місячним світлом монетки кладуть у гаманець або туди, де ви зберігаєте ваші кошти, наприклад, у скарбничку. Після цього бюджет поступово, але вірно починає зростати.

Змова на здачу

Добре працюють і змови іншого типу — не стільки на самі гроші, скільки на певні місця, де вам доводиться мати з ними справу. Наприклад, купуючи щось на ринках, можна переманити себе потоки грошової енергії дуже простим способом. Для цього при отриманні здачі потрібно прочитати просту намову:

Ваша скарбниця – моя скарбниця. У мій гаманець ваші гроші прийшли. Нехай буде так.

Таким чином, ви привернете увагу Фортуни до вашого добробуту в місці з концентрованою грошовою енергією, і везіння вже не відвернеться від вас.

Ще одна ефективна змова

Перевіреним методом на фінансовий стан є заговорювання предметів, що з грошима, наприклад, гаманця чи портмоне. У важких випадках ви зможете вплинути на свій бюджет, позбавитися боргів і вибратися з кризи. Зробити це можна за допомогою склянки води. У нього потрібно покласти парну кількість монет і п'ять разів прочитати над ним слова змови:

Водиця-водиця, силою своєю поділися, достаток у сім'ю мою поверни, прибуток збільшити допоможи! Допоможи зробити, щоб інші монетки до мене все! Амінь.

Потім склянку необхідно сховати туди, де вона нікому не попадеться на очі, а замовлену воду використовувати двічі на день, зранку та ввечері змочуючи нею куточок гаманця.

Використовуйте змови з твердою впевненістю в тому, що вони подіють і ваші справи підуть у гору. Віра в успіх потрібна для досягнення належного ефекту. Тому не сумнівайтеся у вжитому, придбайте дієвий амулет для залучення грошей, виконуйте ритуали правильно


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Завжди бути в тонусі, випромінювати успіх, досягати поставленої мети і виконувати свої мрії можливо, володіючи....
Що таке біополе
Що таке біополе
Давно відомо, що людина має як матеріальне тіло, а ще й біоенергетичне Біополь – це невидима структура, яка мі....
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам потрібно включити егоїзм на повну силу Тільки попередьте партнера відразу, що ви йому не ....
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православні цього дня згадують святого Авдія, одного із дванадцяти малих біблійних пророків У народі ж 2 грудн....
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наши предки говорили: если 2 декабря у Луны появилось сразу несколько колец, значит, на следующий день ударит ....
більше матеріалів
/-0,26079797744751-/ /-pc-/
Top