counter

Змови на гроші та багатство


Переглядів: 39


Змови на гроші та багатство

Рано чи пізно будь-яка людина може мати справу з фінансовими труднощами. Проблеми на роботі, непередбачені витрати, борги, що ростуть, — низка грошових невдач запросто перетворює життя людини на чорну смугу бід. Щоб позбавитися грошового неблагополуччя і повернути удачу, в народній мудрості зберігаються спеціальні змови для залучення багатства.

Змова на монетку
Дуже часто грошові змови робляться безпосередньо на самі гроші, а якщо точніше, на монетки, тому що їхній образ міцно пов'язаний у підсвідомості людини з багатством. Навіть найвідоміший талісман для залучення багатства у фен-шуй — жаба, яка тримає монету в роті. І інші грошові талісмани найчастіше звертаються до грошей, але дуже рідко – до великих купюр.

Досить відомим способом залучити у життя гроші є ритуал на дюжину монет. Під час молодика потрібно взяти дванадцять дрібних грошей будь-якого номіналу, знайти пустельну дорогу і підставити під місячне світло долоні — жменями, разом із грішми, що замовляються. Текст наговору читають сім разів, а звучить так:

Гроші, від місячного світла вирощуйте, мене збагатіть, множтеся і додайте, швидше до мене приходьте. Амінь!

Заговорені під місячним світлом монетки кладуть у гаманець або туди, де ви зберігаєте ваші кошти, наприклад, у скарбничку. Після цього бюджет поступово, але вірно починає зростати.

Змова на здачу

Добре працюють і змови іншого типу — не стільки на самі гроші, скільки на певні місця, де вам доводиться мати з ними справу. Наприклад, купуючи щось на ринках, можна переманити себе потоки грошової енергії дуже простим способом. Для цього при отриманні здачі потрібно прочитати просту намову:

Ваша скарбниця – моя скарбниця. У мій гаманець ваші гроші прийшли. Нехай буде так.

Таким чином, ви привернете увагу Фортуни до вашого добробуту в місці з концентрованою грошовою енергією, і везіння вже не відвернеться від вас.

Ще одна ефективна змова

Перевіреним методом на фінансовий стан є заговорювання предметів, що з грошима, наприклад, гаманця чи портмоне. У важких випадках ви зможете вплинути на свій бюджет, позбавитися боргів і вибратися з кризи. Зробити це можна за допомогою склянки води. У нього потрібно покласти парну кількість монет і п'ять разів прочитати над ним слова змови:

Водиця-водиця, силою своєю поділися, достаток у сім'ю мою поверни, прибуток збільшити допоможи! Допоможи зробити, щоб інші монетки до мене все! Амінь.

Потім склянку необхідно сховати туди, де вона нікому не попадеться на очі, а замовлену воду використовувати двічі на день, зранку та ввечері змочуючи нею куточок гаманця.

Використовуйте змови з твердою впевненістю в тому, що вони подіють і ваші справи підуть у гору. Віра в успіх потрібна для досягнення належного ефекту. Тому не сумнівайтеся у вжитому, придбайте дієвий амулет для залучення грошей, виконуйте ритуали правильно


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
Соціологічні опитування показують, що кожен п'ятий європеєць боїться числа "13" Цієї дати бояться багато хіру....
Основні події на день 12 травня 2022 року
Основні події на день 12 травня 2022 року
 Колишній радник Меркель, екс-бригадний генерал Еріх Вад вважає неможливим звільнення Донбасу військовим шлях....
Основні тези мови бункерного фюрера на параді
Основні тези мови бункерного фюрера на "параді"
У двох словах минуле шоу на червоній площі можна описати кількома пунктами: 1 Війну та мобілізацію, про яку г....
більше матеріалів
/-0,25335097312927-/ /-pc-/
Top