counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Ординський грошовий амулет


Переглядів: 4


Ординський грошовий амулет

Більшості з нас одного разу доводилося переживати важкі часи і затягувати пояс. Щоб цього уникнути, люди здавна винаходили безліч способів, як залучити до свого життя багатство. Одним із найпотужніших талісманів для перебільшення статку досі є ординський амулет.

Як зробити ординський амулет своїми руками
Звичайно, як і будь-який інший талісман, ординський амулет можна купити. Однак, виготовлений своїми руками, він буде настільки ж ефективним, якщо правильно підійти до справи.

Для виготовлення цього талісмана підходить будь-яка монета, знайдена на вулиці. Це важливо! Гроші, взяті з гаманця, не володітимуть такою силою. Будьте уважні та не піднімайте для талісмана монетку, якщо ви знайшли її на перехресті. У таких місцях дрібні речі часто залишають спеціально, щоб снять, тому в принципі уникайте подібних грошей у своєму гаманці.

Найкращий час для обряду — на Місяць, що росте: він відповідає за зростання, прибуток і збільшення достатку. Майстри рекомендують виконувати всі ритуальні дії в середу — так амулет буде потужнішим, оскільки середовище захищає фінансові справи.

Вам знадобляться три свічки - зеленого кольору, оскільки йдеться про гроші, - лляна нитка і заздалегідь приготовлена ​​монетка. Засвітіть свічки, зосередьтеся на думках про збільшення доходу і прочитайте спеціальну змову:

Грошу візьму я в руку. Як вона зі мною, рабом Божим (ваше ім'я) зараз, так зі мною буде достаток. Монетка одна, а інших покличе, багатство приведе до мене. Жити мені тепер у достатку!

Прочитавши змову, вам потрібно буде обв'язати монетку мотузкою хрест-навхрест, обпалити кінці шнура у вогні свічки та закріпити ритуал словами:

Обв'язую, зав'язую, гроші залучаю!

Після цього амулет на всю ніч залишають у трикутнику, складеному запаленими свічками. Коли вони догорять, ритуал вважається закінченим, і можна використовувати амулет за призначенням.

Відгуки про ординський амулет: що потрібно знати
Ординський амулет має низку особливостей. Найголовніше правило – його не можна нікому показувати чи давати потримати у руках. Не варто ще раз навіть говорити кому-небудь, що ви проводили цей фінансовий обряд. До того, хто знатиме про це магічне дійство, можуть піти ваші гроші. Тому правило не поширюється на вашу сім'ю — як на тих, хто живе з вами під одним дахом, тому що в цьому випадку грошовий добробут все одно не покине вашого будинку.

Носити ординський амулет потрібно постійно. Знімати його можна хіба що на ніч, але й у цьому випадку його треба забирати під подушку. Знімають його та приймаючи ванну, оскільки магічним предметам протипоказана вода.

Не забудьте ще й про те, що, виготовляючи амулети своїми руками, треба твердо знати, як вони повинні вам допомогти. Проводячи магічний ритуал, ви повинні твердо знати, на що збираєтеся витратити гроші - так, ніби вони вже в руках. Тоді добро завжди буде з вами.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,16777896881104-/ /-pc-/
Top