counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

10 вчинків, які відштовхують від вас людей


Переглядів: 394


10 вчинків, які відштовхують від вас людей

Ми чомусь перебуваємо у владі невірного переконання, що чарівність і вміння викликати прихильність до себе - це вроджена якість, властива деяким людям. Насправді, це абсолютно в наших силах, і це безпосередньо пов'язано з емоційним інтелектом (EQ). Чим він у вас вище, тим ви приємніші оточуючим. Подобатися іншим - це означає, як можна більше уникати поведінкових моделей, які знижують симпатію до вас. Що ж робити категорично протипоказано, щоб не відштовхнути від себе людей?

1. Хвастощі зв'язками
Згадка гучних імен не зробить вас цінною і значущою людиною, швидше це змусить співрозмовника відчути, що ви закомплексовані і занадто стурбовані собою. Люди не люблять тих, хто шалено вимагає до себе уваги. Будьте доброзичливими і товариськими - цього цілком достатньо, щоб викликати до себе симпатію.

2. Емоційна агресія
Зайва емоційність з негативним ухилом говорить про низький EQ. Як тільки ви продемонструєте свою неврівноваженість, люди будуть сумніватися в тому, чи заслуговуєте ви довіри. Вас стануть сприймати як нестійку, що давить і відразливу від себе особистість. Найголовніше - це контроль ваших емоцій в будь-якій ситуації.

3. Хвалькувате висміювання себе
Деякі люди схильні хвалитися у дещо самознижувальній  манері. Наприклад, людина жартує над своїм інтелектом, коли хоче звернути увагу на те, що вона дійсно розумна. Або людина жартує над своєю суворою дієтою, але одночасно бажає, щоб ви були в курсі, наскільки вона стежить за собою. Не думайте, що таке самоприниження може замаскувати хвастощі. Всі чудово бачать, що ви робите жалюгідні спроби придати собі цінності.

4. Багато уваги до свого смартфону
Ніщо так не відштовхує людину від вас, як текстові повідомлення у момент вашого спілкування або ваше постійне відволікання на екран смартфона. Коли ви ведете розмову, зосередьтеся саме на ній. Співрозмовнику це буде набагато приємніше.

5. Замкнутість
Якщо ви бажаєте викликати симпатію, будьте доступні, щирі і відкриті. Мало хто прагне спілкуватися з похмурою, упертою людиною, що вже сформувала свою думку і ні з ким не рахується. Подивіться на світ з точки зору інших, навчіться уважно слухати людей, а не суперечити їм і засуджувати.

6. Відсутність питань
Величезна помилка, яку люди допускають у розмові, - це прагнення говорити самому і не давати слова співрозмовникові. Як цього уникнути? Просто активно ставте запитання. Люди побачать, що ви уважно слухаєте і цікавитеся ними. Ви здивуєтеся, наскільки вас стануть поважати і цінувати тільки тому, що ви зацікавлено ставите запитання.

7. Зайва серйозність
Люди люблять тих, хто усміхнений і веселий. Тих, хто товариський і життєрадісний. Саме комунікабельність, привітність і відкритість притягують до вас оточуючих. Похмурі  зазвичай не викликають ніякої симпатії ні в кого.

8. Плітки
Ви виглядаєте огидно, якщо захоплюєтеся плітками і колекціонуєте їх. Постійна балаканина про вчинки або проблеми оточуючих людей не робить вам честі. Мало того, це створює вам імідж негативної, лицемірної і злобної людини.

9. Зайва відвертість
Спілкування з людьми вимагає рівноцінного і поступового обміну інформацією. Будьте обережні і не прагніть миттєво розповісти про себе все, аж до особистих болячок і проблем. Найчастіше це недоречно і просто нецікаво, а то і неприємно вашому співрозмовнику.

10. Надлишок інформації про себе в соціальних медіа
Люди, які викладають про себе в мережу все-все-все, роблять це з прагнення отримати увагу і визнання, але такі дії спрацьовують проти них і ніяк не роблять їх привабливими. Так, соціальні мережі - це непоганий спосіб самовираження, але до них потрібно підходити продумано, не забуваючи про самоконтроль. Коли ви робите своє життя надмірно публічним, це принесе набагато більше шкоди, ніж користі, і ніяк не приверне до вас людей.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,30989384651184-/ /-pc-/
Top