counter

Як китайці розвалюють російський «Аерофлот»


Переглядів: 155


Як китайці розвалюють російський «Аерофлот»

Китайські авіакомпанії активно переманюють до себе російських пілотів «Аерофлоту». З такою величезною плинністю кадрів, яку організували російській компанії китайці, пілотувати літаки в РФ скоро буде нікому.

Так, російські ЗМІ з'ясували, що тільки за 2,5 року на роботу в Китай виїхали понад 300 командирів літаків з РФ, ще 400 осіб перебувають на стадії оформлення на роботу. Все це викликано кращими умовами праці та високою зарплатою.

Якщо в Росії стандартно треба провести в повітрі 80-100 годин на місяць, то в Китаї цю цифру знижено до 50 годин. Не можна порівняти і зарплати. Авіакомпанія China Southern пропонує пілотам від $26 до $29 тисяч на місяць, в Chengdu Airlines - близько $300 тисяч на рік ($25 тисяч на місяць).

Після початку негативної "китайської" тенденції, в Росії замислилися про підвищення зарплат пілотам. Гендиректор «Аерофлоту» Віталій Савельєв визнав дефіцит кадрів, що може призвести до простою літаків «на бетоні». Він же уточнив, що в Китаї зарплата в 2,5 разу вища, ніж в Росії і плюс у доларовому еквіваленті.

Всім пілотам, які вирішили поїхати на роботу в Китай, в «Аерофлоті» пригрозили, що назад не візьмуть. У компанії погрожують, що співробітників, які втекли, будуть працевлаштовувати тільки через 3 роки після звільнення.

Криза в російській авіації в наявності. І вона намітилася не тільки в компаніях-перевізниках, але і в авіабудуванні. Наприклад, на останню виставку Паризького авіасалону Le Bourget у Франції росіяни привезли тільки макети, показати наочно було нічого. Єдиною країною з пострадянських, яка демонструвала нові моделі літаків, як не прикро для Кремля, була Україна. І в своєму новому літаку - Ан-132D - Україна повністю відмовилася від російських запчастин.

Після цього з'ясувалося, що російський авіазавод у Воронежі збирається завершити виробництво за ліцензією українських літаків Ан-148, які вироблялися на заводі «Антонов». Найближчим часом будуть добудовані 2 останніх літаки.

Що ж, у тій економічній ситуації, в якій зараз перебуває  Росія, їм слід було б переймати досвід американської авіабудівної корпорації Boeing, яка має намір відмовитися від послуг пілотів і встановити на своїх літаках обладнання, здатне самостійно управляти повітряною машиною. У компанії похвалилися, що давно розробили потрібні технології, проте тестування почнеться тільки в 2018 році. Американці назвали плюси в своїй роботі - штучний інтелект менше помиляється.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,33455896377563-/ /-pc-/
Top