counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

Важливі хитрощі, які допоможуть вам формувати події свого життя


Переглядів: 14


Важливі хитрощі, які допоможуть вам формувати події свого життя

Все, що нас оточує, спочатку народжується у нас у голові. Всі наші страхи, мрії та думки стають дійсністю в певні моменти життя. Експерти в галузі біоенергетики розкажуть вам про важливі хитрощі, які допоможуть ефективніше створювати потрібну реальність.

Кожна людська думка створює коливальні хвилі, які вловлює центр достатку Всесвіту. Це можуть бути будь-які думки — як позитивні, і негативні. Ми впливаємо на себе і оточуючих, на зовнішні процеси, причому завжди. Саме тому важливо припинити мислити негативно. Сім кроків на шляху до нового життя допоможуть цьому навчитися.

Подібне приваблює подібне

Якщо ви думатимете про щось хороше, то і у вашому житті відбуватиметься більше важливих позитивних змін. Далеко не всі знають, що добрі та оптимістичні думки не лише приваблюють удачу, а й створюють сприятливі умови для ще більшого позитиву в душі.

Саме тому люди, сповнені страхів і невпевненості, дуже швидко йдуть на дно, а ті, хто сповнені любові та добра, швидко стають щасливими. Тому не можна дозволяти своїм страхам виходити назовні.

Важливо, щоб бажання не завдавало нікому шкоди

Якщо бажання не нашкодить оточуючим людям, воно здійсниться. Всесвіт завжди творча, тому тільки добрі помисли втілюються в життя. Іноді наші бажання не стають дійсністю, як би ми не намагалися. Можливо, такі бажання просто можуть завдати комусь болю та страждань.

Якщо мрія втілилася, але хтось постраждав від цього, проблеми повернуться за законами карми. Не треба думати, що все минає безслідно. Кожне бажання має бути максимально добрим.

Позбавляємось негативних спогадів

Минуле завжди залишається в минулому — це необхідно запам'ятати, якщо хочеться чогось нового та доброго в житті. Нічого нового не відбуватиметься, якщо жити вчорашнім днем ​​і фокусуватися на негативних спогадах з дитинства, юності.

Формування та втілення наших бажань відбувається не тільки на основі думки «у мене все вийде». Експерти радять думати про щось позитивне, якщо в голову лізуть погані думки. Можна згадати щось дуже приємне у своєму житті. Можна навіть зробити перелік того, що хочеться згадувати частіше. Спеціальні практики та талісмани допоможуть не фокусуватися на образах, поганих спогадах та минулому.

Не варто прагнути швидких результатів

Це ще одна важлива хитрість, яку необхідно пам'ятати всім і кожному. Якщо поспішати, можна нічого не досягти. Якщо чекати від Всесвіту швидкого ефекту, результат може бути повністю протилежним.

Закон тяжіння не працює швидко. Формування дійсності відбувається поступово. Часом важливо забути на якийсь час про свою мету і мрію, сфокусувавшись на відпочинку або чомусь іншому, не менш важливому. Одержимість чимось одним завжди є згубною для результату.

Жодних сумнівів бути не повинно

Експерти зазначають, що якщо людина поставила собі за мету щось зробити або досягти якихось результатів, то у неї не повинно бути жодних сумнівів у тому, що це необхідно. В іншому випадку, бажання не збудеться або доведеться докласти набагато більше зусиль.

Коли людина сумнівається у собі, то зв'язок із центром достатку рветься, стає дуже слабким. Потрібно думати і пам'ятати про те, що бажаючий щось отримати абсолютно точно це отримає.

Слухаємо тільки себе

Інтуїція та життєвий досвід — це два найкращі друзі для будь-якої людини. Якщо постійно прислухатися до того, що говорять оточуючі, то цілі стануть їх цілями, а не нашими.

Дуже важливо залишатися вірними своїм принципам і не слухати непроханих порад, коли хтось каже: «Навіщо тобі це потрібно?» або «Краще зроби інакше — більше користі буде. Ніхто, крім нас самих, не знає, що буде найкращим для нас. Можна запитувати людей про те, що вони думають, але тільки в крайньому випадку і лише тих, хто точно не порадить нічого поганого. Найчастіше таких людей в оточенні просто немає, тому що рідко можна знайти цілком щиру людину.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реаліз....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,26659107208252-/ /-pc-/
Top