counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

Емоційна «детоксикація»: шлях до внутрішньої гармонії за 5 простих кроків


Переглядів: 11


Емоційна «детоксикація»: шлях до внутрішньої гармонії за 5 простих кроків

Через час кожній людині потрібно звільнення від негативних емоцій, які, на жаль, накопичуються в нашій свідомості, нікуди не йдучи. Щоб вони залишили вас, потрібно пройти шлях очищення, який складається з кількох кроків.

У житті кожної людини є безліч почуттів та емоцій, які руйнують здоров'я та удачу. Проблема не в їх наявності, а в тому, що вони перебувають з багатьма людьми постійно, безперервно. Саме від них потрібно очищатися. На жаль, процес не швидкий, але в цій статті ви дізнаєтесь, як це зробити.

Перший крок: закриття проблем з минулого

Проаналізуйте своє життя та ставлення до того, що було в минулому. Можливо, ви маєте якісь незавершені розмови, справи, образи. Можливо, що ви так і не освідчилися комусь у коханні, або не вибачилися, не повернули борг. Все це потрібно вирішити якнайшвидше. Якщо виправити щось неможливо, наприклад, через те, що людини поряд з вами вже немає з якоїсь причини, спробуйте звернутися до Всесвіту.

Визнайте свої помилки та вибачте чужі. Це перший крок, без якого подальше очищення буде просто неможливим. Закрийте всі проблеми, які у вас є. Зробіть усе можливе. Щоб ніякі якорі, думки та емоції не пов'язували вас більше з минулим. Це дуже важливо. Тільки після цього переходьте на наступний етап.

Другий крок: відкрийте собі

Відкрийте ті почуття, які ви давно приховували від себе. Це може бути як щось негативне (роздратування, смуток), так і щось дуже гарне (любов, радість, сміх). Для цього вам потрібно завести щоденник і записувати туди все, що ви відчуваєте зараз. Наприклад, вас розриває від ревнощів. Запишіть усе, що відчуваєте, описавши це у найдрібніших подробицях. Це дуже добре впливає на нашу підсвідомість. У багатьох випадках це корисніше за відвідування психолога або розмови з другом, оскільки навіть другові ми часом не може викласти всіх карт.

Це допоможе вам замінити деструктивні установки позитивними, позбутися страхів та проблем. Також це допоможе вам краще усвідомлювати себе, свою душу, цілі, мотиви. Це найважливіший крок енергетичної та емоційної «детоксикації».

Третій крок: зменште вплив інформаційного шуму

Припиніть слухати чужу думку про те, що вам потрібно робити, а що ні. Інформаційний шум у суспільстві вийшов зовсім новий рівень завдяки соціальним мережам. Там стільки непотрібної та навіть небезпечної для нас інформації, що це забиває наші думки та не дає сфокусуватися на чомусь дуже важливому.

Наприклад, бачимо не реальних людей, а просто бездушні обкладинки. Мало хто веде свої соціальні мережі відкрито та щиро. Усім хочеться пустити пилюку в очі, виділитися, тому фотографії та відео не відображають справжнього життя людини. Намагайтеся або повністю, або хоча б частково відмовитися від соціальних мереж. Використовуйте їх для спілкування, а не для збирання «лайків» та захоплених коментарів.

Четвертий крок: візуалізуйте щастя

Коли ви перестанете підживлювати негативні почуття та позбудетеся інформаційного шуму, а також зрозумієте краще свої емоції, вам доведеться почати візуалізувати щастя. Мрійте, а також уявляйте собі частіше, як ви знаходитесь в якомусь хорошому місці, поруч із потрібними вам людьми. Уявляйте собі процес того, як ви займаєтесь якоюсь гарною і приємною для вас справою.

Також у цьому плані корисними стануть медитації, афірмації. Говоріть собі частіше правильні слова типу «я щаслива», «я отримую задоволення від життя», «я люблю», «мені добре» і так далі.

П'ятий крок: дійте

Коли «детоксикація» завершено, а ви самі мотивовані. Настає час йти до мрій, оскільки саме собою щастя не прийде. Потрібно рухатися в тому напрямі, який ви вважаєте найважливішим та правильним. Бездіяльність — це марна трата часу. Надія лише на успіх — це прояв інфантильності та незрілості. Вірте в себе, і тоді у вас все точно вийде.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,21734094619751-/ /-pc-/
Top