counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

7 почуттів та емоцій, які руйнують здоров'я та удачу


Переглядів: 67


7 почуттів та емоцій, які руйнують здоров'я та удачу

Будь-які емоції людини впливають на її внутрішній стан та енергетику. Потрібно уникати тих почуттів, які здатні не тільки зіпсувати вам настрій, але й погіршити ваше здоров'я та відібрати удачу.

Здоров'я та удача – необхідні елементи людського життя, які становлять основу щастя. Будь-які події, що відбуваються, здатні викликати в нас певні почуття та емоції. Деякі з них можуть позитивно впливати на наш внутрішній стан та енергетичне тло. Проте негативні враження, із якими кожному доводиться зіштовхуватися протягом життя, здатні впливати як на настрій людини, а й у його здоров'я, і ​​навіть на щастя і успіх. Уникаючи негативних емоцій, ви зможете забезпечити гармонію свого організму, а успіх, безсумнівно, повернеться до вас обличчям. Ось список найнебезпечніших почуттів та емоцій, які здатні зруйнувати ваше здоров'я та стати серйозною перешкодою на шляху до мети.

Руйнівні почуття та емоції, яких слід побоюватися
Гнів. Ні для кого не секрет, що агресія є одним із найнегативніших почуттів, здатних вплинути на наше здоров'я. Адже при стані гніву у людини звужуються кровоносні судини, що призводить до підвищення тиску. Особливо це стосується людей із серцево-судинними захворюваннями. Крім того, агресія здатна перешкодити успіху в наших справах, оскільки, перебуваючи в гнівному стані, людині важко адекватно оцінювати те, що відбувається навколо, і дуже часто це стає причиною необдуманих дій та рішень. Уникаючи стану злоби, ви зможете забезпечити внутрішню гармонію, і тоді ваш організм буде більш захищений від захворювань, а успіх ніколи не відвернеться від вас.

Сум. Щодня ми стикаємося з ситуаціями, які можуть змусити нас переживати, і, звичайно ж, через це ми можемо поринути у стан меланхолії. Однак слід уникати стану смутку і дивитися на життя і те, що відбувається в ньому більш позитивно, тому що в іншому випадку ми можемо нашкодити своєму здоров'ю, а удача остаточно відвернеться від нас. Будучи пригніченим, людина насамперед шкодить своїм бронхам: під час смутку повітря важко попадати у легені. Перебуваючи в такому стані, ми можемо розвинути безліч бронхіальних ускладнень. У багатьох людей у ​​стані пригніченості здатні розвинутись шкідливі звички, які також вплинуть на організм і позначаться на здатності здійснювати щоденні та необхідні справи.

Заздрість. Уникайте цього почуття, навіть якщо у когось у житті виходить щось краще, ніж у вас. Заздрість забирає багато енергії, через неї зовсім не залишається сил на те, щоб робити свої справи. В результаті досягти бажаного просто неможливо. Через виснаження енергетичного фону ви отримаєте безліч проблем зі здоров'ям, особливо пов'язаних із застудними захворюваннями, тому що в результаті сильної заздрості в першу чергу страждає імунна система.

Образа. Багато неправильно сказаних слів або дій, вчинених по відношенню до вас, здатні викликати у вас почуття образи. Але мало хто знає, наскільки згубно воно впливає на здоров'я та енергетику людини. Під час образи у нас виникають негативні думки, які у великій кількості можуть спричинити таке серйозне психологічне захворювання, як депресія. Під час такого стану люди не здатні правильно виконувати свою роботу та повсякденні справи, внаслідок чого удача просто вислизає з рук. Намагайтеся не сприймати всерйоз слова кривдників, щоб уникнути цього негативного почуття.

Стрес. Проблеми в житті та на роботі, сильна перенапруга – все це здатне викликати стрес. У цьому стані ми самі у себе провокуємо як фізичні, так і душевні захворювання, і в першу чергу страждає на серце. Під час стресу у будь-якої людини починає підвищуватися рівень кров'яного тиску, відповідно збільшується ризик отримання інфаркту.

Страх. Багато людей бояться зізнатися у своїх страхах, проте ця емоція радше є небезпечною, ніж ганебною. Такий стан здатний підірвати ваш дух, а це призведе до невпевненості у собі та у своїх діях. Наслідком стануть проблеми як у житті, так і на роботі. Через це почуття сповільнюється та область мозку, яка відповідає за нирки, відповідно, люди, які щодня стикаються віч-на-віч зі своїми страхами, здатні отримати серйозні захворювання. Насамперед це може бути ниркова недостатність.

Самотність. Напевно, ніхто не здогадується про те, скільки в нашому світі людей, які страждають на почуття самотності. Деколи навіть перебуваючи в галасливій компанії друзів, можна почуватися відчуженим. Такий стан порушує внутрішню гармонію, а також здатний запровадити людину в стані депресії. Щоб уникнути цього почуття, постарайтеся набагато більше спілкуватися з рідними та друзями, щодня приділяйте увагу своїм близьким, і тоді у вас настане розуміння того, що ви не самотні.

Шок. У житті кожної людини трапляються ситуації, які здатні не тільки вразити,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реаліз....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,31649208068848-/ /-pc-/
Top