У виданні звернули увагу на гостру необхідність союзникам України збільшення швидкості проведення операцій і використовувати слабкі місця в російському ланцюжку командування.
Поява довгоочікуваного пакету допомоги від США дає Україні надію на те, що її протистояння агресії фашистської росії сприймається міжнародною спільнотою як частина більшої стратегії боротьби за демократію та стабільність.
Однак, як повідомляє The Times, для того, щоб продемонструвати реальний інтерес до створення стабільного, демократичного та процвітаючого суспільства в Україні, Заходу слід докласти додаткових зусиль за чотирма основними напрямками.
По-перше, Захід повинен адекватно представити свої військові витрати, позиціонуючи їх не як загрозу для комфорту наших суспільств, а як важливу інвестицію у зміцнення наших колективних оборонних здібностей, що сприятиме підвищенню стійкості та безпеки.
Наприклад, The Times пропонує використовувати краудфандинг у Європі для придбання безпілотних апаратів. Також розглядається можливість спрямовувати в Україну затриманих човнів з мігрантами, а також автомобілів швидкої допомоги. Хоча ці заходи можуть здатися незначними у контексті військового конфлікту, вони можуть сприяти активізації громадянської участі в українському питанні та висловленню підтримки країні.
По-друге, уряди теж можуть піти на більший ризик, щоб зробити військову допомогу більш ефективною.
Як зазначає The Times, під час підготовки українських солдатів за стандартами НАТО їх часто "навчають іншому виду війни, який не враховує гострої нестачі людей і боєприпасів в Україні, її культури імпровізації".
Видання наголошує, що підготовку краще проводити на заході України, а не за кордоном, а також слід наймати для цієї роботи приватних підрядників, колишніх військових. Те саме стосується технічного обслуговування та ремонту наданих Заходом автомобілів, який можна було б швидко та ефективно проводити за лінією фронту, а не відправляти пошкоджені машини залізницею на військові бази на Заході, що займає дуже багато часу.
Третій момент, зазначає видання, полягає в тому, що українцям та їхнім спонсорам необхідно збільшити темп операцій, оскільки росіяни надолужують втрачене, знаходячи способи нівелювати користь від деяких із високотехнологічних озброєнь, які були передані українцям.
І четвертий момент можливість використовувати слабкі місця в російському ланцюжку командування. Як відзначаєте видання, слабким місцем Росії є nbsp; надзвичайна недовіра між офіцерами на місцях і найчастіше корумпованим генеральним штабом.
"Це може обернутися вигодою для України, оскільки висвічує проблему, яка від початку заважала російським військовим діям: довгі, тендітні ланцюжки поставок, неефективне командування та кремлівські приховування", - зазначає видання.
І зброя далекого радіусу дії, що прямує в Україну, має бути використана для завдання ударів по всьому цьому ланцюгу - по складах палива, збройових заводів, залізничних лініях, - наголошується в статті.