counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Травня
25 Травня
Всі новини...

Як потоваришувати з інтуїцією: проста техніка


Переглядів: 9


Як потоваришувати з інтуїцією: проста техніка

У житті кожної людини бувають ситуації, коли необхідно зробити важливий вибір. Часом ухвалення важливого рішення дається вкрай важко, але інтуїція може допомогти. Експерти розповіли, як з нею потоваришувати.

Намагайтеся користуватися талісманами, які допомагають у розвитку інтуїції. У сукупності з методикою, описаною далі, талісмани будуть ще кориснішими. Не забувайте про те, що кожен з нас має шосте почуття. І хоча розвинена вона не у всіх, кожен може це виправити.

Чому у багатьох людей проблеми з інтуїцією

Людина в сучасному світі звикла мислити прямо, використовуючи лише метод причини та слідства. Логіка — це дуже добре, але для прийняття важливих рішень та досягнення щастя часом необхідно вміти читати між рядками.

Інтуїція допомагає розшифровувати послання Всесвіту, а також розпізнавати небезпеку на шляху. За шосте почуття відповідає права півкуля у правшів і ліва у шульг. Головною проблемою більшості людей стає те, що вони не користуються своїм творчим «raquo; півкулею.

Проста техніка розвитку шостого почуття

Щоб швидше добиратися до істини, Експерти радять користуватися візуалізацією. Коли щось не зрозуміло до кінця або на душі тривога, потрібно уявити проблемну ситуацію в голові. Якщо ви не розумієте, чому ви відчуваєте тривогу, варто заплющити очі і візуалізувати свої відчуття: за їх допомогою з вами спілкується інтуїція.

З часом ви справлятиметеся з важкими ситуаціями все краще і краще. Просто пам'ятайте: якщо вам щось не зрозуміло, а ваш внутрішній голос намагається вам щось сказати, спробуйте це візуалізувати.

Застосування техніки візуалізації

Якщо людина любить одразу двох людей, але їй потрібно зробити вибір, не варто поспішати. Потрібно уявити майбутнє з кожним із потенційних супутників. Робити це бажано у повній ізоляції, у тиші та при повному зануренні. Та картина, яка виявиться привабливішою, вкаже на правильний вибір. У таких питаннях логіка важлива, але часто не працює.

Щоб зрозуміти, що те чи інше почуття негативно впливає на людину, потрібно візуалізувати образи, які з ним асоціюються. З позитивними почуттями ніколи не асоціюватиметься щось неприємне.

Якщо якась людина залишає про себе неприємне враження після кожної зустрічі, потрібно копнути глибше, занурившись у той стан, який приходить під час бесіди з нею. Візуалізуючи розмову, ми можемо зрозуміти, що саме нам не подобається, а потім розшифрувати.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сильні мантри для очищення карми
Сильні мантри для очищення карми
Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті Мантри допоможуть стати кращими н....
Ворожіння на запитання
Ворожіння на запитання
Ворожіння на питання допоможе вам отримати інформацію про будь-яку ситуацію, що склалася у вашому житті Якщо в....
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Обручки вважаються символом вічного кохання, вірності та подружжя Мало хто знає, чому обручка кільце носятьна ....
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Кохання, як відомо, править світом Без цього прекрасного почуття людина починає відчувати самотність, невпевне....
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Астрологи переконані, що кожне жіноче ім'я має особливу енергетику, яка передається оточуючим Наприклад, одним....
більше матеріалів
/-0,29702115058899-/ /-pc-/
Top