![Що буде за допомогою України у разі перемоги путінської посипаки Ле Пен](http://asn.in.ua/cache/images/620x414/LC4/LC4JhmxfFc1X97e.jpeg)
У житті кожної людини бувають ситуації, коли необхідно зробити важливий вибір. Часом ухвалення важливого рішення дається вкрай важко, але інтуїція може допомогти. Експерти розповіли, як з нею потоваришувати.
Намагайтеся користуватися талісманами, які допомагають у розвитку інтуїції. У сукупності з методикою, описаною далі, талісмани будуть ще кориснішими. Не забувайте про те, що кожен з нас має шосте почуття. І хоча розвинена вона не у всіх, кожен може це виправити.
Людина в сучасному світі звикла мислити прямо, використовуючи лише метод причини та слідства. Логіка — це дуже добре, але для прийняття важливих рішень та досягнення щастя часом необхідно вміти читати між рядками.
Інтуїція допомагає розшифровувати послання Всесвіту, а також розпізнавати небезпеку на шляху. За шосте почуття відповідає права півкуля у правшів і ліва у шульг. Головною проблемою більшості людей стає те, що вони не користуються своїм творчим «raquo; півкулею.
Щоб швидше добиратися до істини, Експерти радять користуватися візуалізацією. Коли щось не зрозуміло до кінця або на душі тривога, потрібно уявити проблемну ситуацію в голові. Якщо ви не розумієте, чому ви відчуваєте тривогу, варто заплющити очі і візуалізувати свої відчуття: за їх допомогою з вами спілкується інтуїція.
З часом ви справлятиметеся з важкими ситуаціями все краще і краще. Просто пам'ятайте: якщо вам щось не зрозуміло, а ваш внутрішній голос намагається вам щось сказати, спробуйте це візуалізувати.
Якщо людина любить одразу двох людей, але їй потрібно зробити вибір, не варто поспішати. Потрібно уявити майбутнє з кожним із потенційних супутників. Робити це бажано у повній ізоляції, у тиші та при повному зануренні. Та картина, яка виявиться привабливішою, вкаже на правильний вибір. У таких питаннях логіка важлива, але часто не працює.
Щоб зрозуміти, що те чи інше почуття негативно впливає на людину, потрібно візуалізувати образи, які з ним асоціюються. З позитивними почуттями ніколи не асоціюватиметься щось неприємне.
Якщо якась людина залишає про себе неприємне враження після кожної зустрічі, потрібно копнути глибше, занурившись у той стан, який приходить під час бесіди з нею. Візуалізуючи розмову, ми можемо зрозуміти, що саме нам не подобається, а потім розшифрувати.