counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Травня
25 Травня
Всі новини...

Американські ЗМІ: Трамп програв битву за Україну у Конгресі. Також може програти і вибори


Переглядів: 13


Американські ЗМІ: Трамп програв битву за Україну у Конгресі. Також може програти і вибори

На думку The Atlantic, Дональд Трамп поступово втрачає свій вплив у Республіканській партії, що підтверджується ухваленням пакету допомоги для України в нижній палаті Конгресу. Це також свідчить про зростаючу ймовірність поразки Трампа на майбутніх президентських виборах у листопаді цього року.

Незважаючи на те, що Дональд Трамп протягом 9 років домінував у Республіканській партії, його погляди та риторика часто суперечили основним принципам політичної платформи партії. Особливо це стосується його неоднозначного ставлення до фашистської росії та кремлівського недомірку путіну.

Зрештою, Трампу вдалося затвердити принцип у партії: щоб мати його лояльність, потрібно стати ворогом України. Це пояснює той факт, що довгий час республіканці, які зазвичай підтримували Україну, тривалий час блокували нову допомогу Києву на догоду Трампу.

Проте не лише позиція Трампа щодо України викликала роздратування у багатьох республіканців. На початку поточного року Трамп порушив двосторонню угоду про посилення кордону з Мексикою, що було одним із найважливіших питань для багатьох членів партії.

"Через три місяці партія Трампа в Конгресі стала проти нього - і не через особисті образи, а через його відданість Росії та його вороже ставлення до України", - зазначає The Atlantic.

Проте голосування щодо надання зброї для України - лише один із проявів значно більшого процесу: поступової втрати лояльності з боку членів його партії та електорату. Наприклад, на внутрішньопартійних "зразкових" виборах президентського кандидата, де всі опоненти Трампа вже зняли свої кандидатури, частина виборців віддали перевагу голосуванню за відкликаних кандидатів, аби не підтримувати Трампа.

Крім того, Трамп втрачає підтримку спонсорів – тих, хто добровільно фінансує передвиборчу кампанію кандидата, який їм подобається. В даний час передвиборний штаб Байдена має вдвічі більші кошти, ніж штаб Трампа, який ще недавно вважався фаворитом на осінніх виборах.

З цим збігається поступове "розчинення" тих проблем, на вирішення яких Трамп розраховував, щоб випередити Байдена в листопаді: інфляція знижується, рівень злочинності падає, а питання міграції дискредитували самого Трампа, після того, як він блокував угоду, призначену для їх вирішення. Все це відбувається на тлі нових судових розглядів із Трампом у його комерційних та особистих справах.

"Кожне з цих попереджень і неприємностей вибило Трампа з колії. Він здувся настільки, що більше не міг перешкоджати наданню допомоги Україні в Конгресі. Україна виграла, Трамп програв. Це може повторитися наступного року", - резюмує The Atlantic.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сильні мантри для очищення карми
Сильні мантри для очищення карми
Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті Мантри допоможуть стати кращими н....
Ворожіння на запитання
Ворожіння на запитання
Ворожіння на питання допоможе вам отримати інформацію про будь-яку ситуацію, що склалася у вашому житті Якщо в....
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Обручки вважаються символом вічного кохання, вірності та подружжя Мало хто знає, чому обручка кільце носятьна ....
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Кохання, як відомо, править світом Без цього прекрасного почуття людина починає відчувати самотність, невпевне....
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Астрологи переконані, що кожне жіноче ім'я має особливу енергетику, яка передається оточуючим Наприклад, одним....
більше матеріалів
/-0,27429604530334-/ /-pc-/
Top