counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Травня
17 Травня
Всі новини...

Знаки Зодіаку та алкоголь: хто як п'є?


Переглядів: 16


Знаки Зодіаку та алкоголь: хто як п'є?

Алкоголь діє на всіх по-різному. Астрологам удалося виявити вплив алкоголю на кожен знак Зодіаку. Як виявилося, не всі здатні контролювати себе після випитого міцного напою.

Овни і в тверезому розумі роблю необдумані вчинки. А чи варто їм випити, так вони і зовсім втрачають самовладання! Перебуваючи в сп'яненні, вони, як правило, завжди шукають пригод. Тому їм рекомендується випивати з тими, хто може їх стримати у момент їхнього алкогольного буйства.

Тельці не проти випити дорогого вина у дружній компанії. Однак їм необхідно знати міру, інакше невинні посиденьки з друзями можуть закінчитися великою сваркою. Під градусом Тельці можуть розлютитися, і все може звестися до бійки.

Для Близнюків алкоголь не становить особливого інтересу. Гарячі напої не є для них способом розслабитись. Коли люди цього сузір'я випивають, то ні їхні слова, ні поведінка не змінюються. Вони цілком адекватні під силою спиртного.

Раки, перебуваючи під градусом, швидко втрачають самоконтроль. Вони люблять розмови до душі в компанії близької людини та пляшки гарного спиртного напою. Однак якщо Рак прийме на душу занадто багато, то він здивує своєю поведінкою людей. Все, що так довго збиралося в його душі, нарешті знайде вихід.

Леви знають міру. Вони не проти випити у великій компанії, але, як правило, рідко доходять до крапки. Надмірне вживання алкоголю загрожує їм втратою авторитету та поваги, чим вони дорожать.

Більшість Дів – супротивники алкоголю. Однак якщо вони й випивають, то відбувається це дуже культурно та гідно. Астрологи стверджують, що Дівам категорично не можна випивати, тому що їх найвразливіше місце – це печінка.

Ваги люблять дорогі напої. Але п'ють лише тому, щоби підтримати компанію. Нерідко вони перебирають із алкоголем. Похмілля Терезів – найстрашніше. Саме тому люди цього знаку Зодіаку намагаються тримати себе у руках. Обережніше треба бути і із закускою. Шлунково-кишковий тракт у Терезів – слабке місце, тому їм краще харчуватися за астрологічним принципом.

Стрільці за келихом спиртного напою одразу стають душею компанії. Але якщо Стрілець вип'є зайвого, то висловлюватись він буде вкрай нетактовно та прямолінійно.

Скорпіони часто бувають схильні до стресів і емоційної напруги. Алкоголь для них часто є виходом із складної ситуації. Якщо Скорпіони п'ють, значить, у них для цього є вагомий привід. У нетверезому вигляді вони небезпечні як для оточуючих, так і для себе.

Козероги від природи дуже стримані. Навіть алкоголь не діє на них як розслаблюючий засіб. Якщо Козеріг вирішив уникнути проблем шляхом спиртного, то він питиме довго і багато, але, на жаль, так і не зніме свою напругу.

Водолії із задоволенням беруть участь у будь-яких дружніх пиятиках. Однак вони не завжди одержують задоволення від спиртного. Швидко звикаючи до алкоголю, Водолії ризикують розхитати нервову систему і перетворитися на невротиків.

Рибам пити не можна! Вони можуть швидко захопитися спиртним, а потім з такою ж швидкістю пристраститься до наркотиків.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Анжела Перл зазначила, що 18 травня 2024 року буде досить продуктивним днем Цього дня можливе досягнення перши....
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Субота, 18 травня 2024 року, згідно з гороскопом від Павла Глоби, обіцяє стати непростим днем ​​для всіх знакі....
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
У гороскопі на 18 травня 2024 року Тамара Глоба віщує день, який, хоч і легкий, але водночас вельми небезпечни....
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути обережними у прийнятті рішень Намагайтеся уважно з....
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваші пристрасні ідеї та бажання можуть бути особливо привабливими д....
більше матеріалів
/-0,31150102615356-/ /-pc-/
Top