counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Травня
17 Травня
Всі новини...

Токсичні психологічні прив'язки: як розірвати порочне коло залежності


Переглядів: 13


Токсичні психологічні прив'язки: як розірвати порочне коло залежності

Токсичні прив'язки можуть з'явитися у кожної людини, але не завжди з ними легко справлятися. У цьому вам можуть допомогти поради експертів, про які йтиметься у цій статті.

Багато хто вважає, що енергетичні прив'язки можуть бути пов'язані тільки з чимось хорошим — наприклад, з любов'ю, — але це не так. Експерти вже розповідали про те, як відрізнити кохання від хворобливої прихильності. Настав час дізнатися, як позбутися токсичних прив'язок, якщо ви вже потрапили в капкан.

Які бувають токсичні прив'язки

Всі подібні прив'язки однакові тим, що вони змушують нас робити те саме на шкоду собі. Різниця лише у тому, яку сферу життя це зачіпає. Енергетичні прив'язки з'являються здебільшого неусвідомлено.

Гарний приклад — токсичні відносини між жінкою та чоловіком-тираном. Жінка не може вийти із таких стосунків, але в них їй погано. Щось подібне буває між подругами, братами та сестрами тощо.

Як позбутися енергетичних прив'язок

Розірвати хибне коло залежності від людини або від якихось емоцій вам допоможе лише одне — боротьба із причинами. Причина у цьому випадку — це якась емоція, почуття чи набір почуттів, які керують нами.

Заздрість. Це дуже сильне і виснажливе почуття. Перестаньте заздрити іншим. Це може бути непросто, тому тут важливо дотримуватися однієї дуже простої поради: не порівнюйте себе з оточуючими. Порівнюйте себе із собою з минулого.

Рівність. Це почуття ніколи не доводить до добра. Особливо небезпечно воно, коли людина відчуває його постійно та без причини. Це встановлює дуже міцні прив'язки, які змушують робити жахливі помилки у коханні та в житті загалом.

Сюди ж варто віднести почуття провини, невзаємне кохання, помста, почуття провини, образу, жалість. Все це теж призводить до появи прив'язок, що обтяжують життя. Їх необхідно розірвати якнайшвидше. У цьому вам допоможуть наступні корисні поради.

1. Відкрийте чакри. У цьому вам допоможуть спеціальні вправи та практики. Справа в тому, що коли утворюється енергетична прив'язка, у людини закривається одна або кілька чакр. Це посилює негативний ефект.

2. Медитуйте. Медитації допомагають заглядати вглиб проблеми, підвищують енергетику, допомагають шукати відповіді на питання всередині себе.

3. Займайтеся спортом. Спорт та фізичні вправи підвищують рівень гормону щастя. Також фізична активність дуже корисно позначається на енергетиці. Коли людина активна, вона найбільш стійка до негативного впливу описаних вище негативних почуттів.

4. Спілкуйтесь із приємними людьми. В основному джерелом невпевненості та негативу є люди. Це можуть бути навіть близькі родичі, які вічно твердять «ти не зможеш», «у тебе не вийде». Якщо людині один раз сказати, що вона слабка, нічого не станеться. Якщо йому говорити це постійно, на його голову закрадеться думка про те, що це так і є. Коли ми спілкуємося з приємними людьми, а з токсичними перестаємо, наша свідомість змінюється на краще.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Анжела Перл зазначила, що 18 травня 2024 року буде досить продуктивним днем Цього дня можливе досягнення перши....
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 18 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Субота, 18 травня 2024 року, згідно з гороскопом від Павла Глоби, обіцяє стати непростим днем ​​для всіх знакі....
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 18 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
У гороскопі на 18 травня 2024 року Тамара Глоба віщує день, який, хоч і легкий, але водночас вельми небезпечни....
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути обережними у прийнятті рішень Намагайтеся уважно з....
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваші пристрасні ідеї та бажання можуть бути особливо привабливими д....
більше матеріалів
/-0,33997511863708-/ /-pc-/
Top