counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Травня
29 Травня
28 Травня
Всі новини...

Поганий вплив: як обчислити людину з чорною душею


Переглядів: 13


Поганий вплив: як обчислити людину з чорною душею

Чужа душа — потемки. Ми не в змозі передбачити дії, мотиви та бажання оточуючих. Але ми можемо убезпечити себе від поганого впливу, виділивши токсичну людину в колі знайомих.

Існують відкриті та добрі люди з якими затишно: вони дарують енергетичне піднесення та відмінний настрій. А є люди, як хмари, що творять навколо себе хмару негативу. Спілкування з ними погано впливає: висмоктує сили, заражає песимізмом, провокує тривогу. Таких людей потрібно вміти обчислювати, адже негатив, як відомо, заразний і дуже токсичний. Експерти склали список характерних якостей, які допоможуть вам обчислити людину з чорною душею. Якщо у вашому оточенні є такий, не тримайте на нього зла, але тримайте дистанцію.

1. Нездатність співпереживати. Людина з чорною душею глуха до прохань оточуючих. Гірше того, він відчуває задоволення від чужих неприємностей та проблем. Він живить свою енергетику негативною енергією горя іншої людини. Спілкуючись з кимось, він спочатку має погані наміри, насолоджується чужим болем та нещастями. Він хоче або зачепити співрозмовника, або щось від нього отримати, інших інтересів у нього немає. Тішить те, що таку людину можна швидко розпізнати і припинити з нею «дружні» відносини.

2. Жорстокість. Зіпсована людина зовсім не контролює своїх емоцій. Коли його очі застилає гнів, він переходить усі межі: накидається, зганяє злість, виливає всі свої негативні почуття і часом звинувачує у всіх своїх бідах і проблемах зовсім сторонніх людей.

3. Нескінченні маніпуляції. Навіть зла людина часом робить добрі вчинки. Правда, рухає їм завжди одне — особистий зиск. Маніпулятор тягне час, прикриваючись добрими намірами. Такого хитруна розпізнати буває особливо складно, тому що він маніпулює дружбою. Він точно знає, що вам сподобається, що вас потішить, але він використовує все це у своїх цілях. Він завжди багато бере і дуже рідко дає щось натомість.

4. Брехня та інтриги. Інтригана та лицеміра складно назвати приємною людиною, адже вона навмисно спотворює правду, плете змови та налаштовує людей один проти одного. Мета завжди одна — заплямувати жертву та отримати вигоду. Подібна поведінка вказує на те, що душа такої людини чорніша за чорну.

5. Безсовість. Порочна людина не лише позбавлена відповідальності, а й не обтяжена совістю. Він робить погані вчинки і пишається цим. Йому чуже почуття провини, що дозволяє йому легко порушувати обіцянки, підставляти близьких і завдавати біль оточуючим.

6. Бажання зачепити ближнього. Чорна душа змушує людину бажати і робити погані речі. Це може виражатися у приниженні оточуючих, висміюванні недоліків людини чи зловтішності над життєвими труднощами, вірою чи переконаннями. Не можна дозволяти токсичній людині харчуватися вашою енергією та губити вашу самовпевненість. Найлегший метод — обчислити енергетичного вампіра і викреслити його з кола знайомих.< /p>

7. Спроби вивести конфлікти. Чорне серце завжди потребує хаосу навколо. Така людина робить усе можливе, щоб посварити людей. Це хороший підбурювач, який знає, за які нитки потрібно смикати, щоб роздмухати справжній конфлікт із невеликої негаразди. Найвірніший спосіб уникнути його маніпуляцій — контролювати свої емоції і зберігати розсудливість.

8. Негативне мислення. Постійні скарги, заздрість, критика, закиди — все це ознаки чорної душі. При спілкуванні з такою людиною стає незатишно, сумно та можуть напасти погані спогади. Однією своєю присутністю він висмоктує всі сили, нав'язуючи свій негатив та песимізм. Він може зіпсувати навіть найщасливішу ситуацію, наповнивши її своїми побоюваннями та тривогами.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овни можуть відчути приплив енергії та мотивації Використовуйте цей....
Любовний гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 30 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути приплив енергії та бажання діяти Виявіть ініціати....
Сон в ночь с 29 на 30 мая 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 29 на 30 мая 2024 года: толкование по лунному календарю
30 травня о 1:42 розпочнеться 22-й місячний день Фаза Місяця – спадна
Гороскоп на 30 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 30 травня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Астрологічний прогноз на 30 травня 2024 обіцяє унікальний досвід для всіх знаків зодіаку Згідно з астрологами,....
Гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 травня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овни можуть відчути потребу в дії та русі Використовуйте свою енерг....
більше матеріалів
/-0,23595809936523-/ /-pc-/
Top