counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті


Переглядів: 16


Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті

Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху. Повернення до себе буває непростим, але якщо ви тверезо оціните 6 причин, які тримають нас в ілюзії гри, вам буде простіше знайти правильний шлях.

Будь-якій людині належить знати причини, з яких вона ризикує заблукати в житті. Наш шлях пролягає через безліч перешкод, і сильний той, хто може подолати всі негаразди і не зійти з дороги. Важливо визначити причини, позначити поворотний момент, який може позбавити сенсу життя і вкинути в порожнечу буття.

Причина № 1: нерозуміння себе та свого місця в житті. Якщо говорити відверто, мало хто знає себе. Ми рідко цікавимося складними духовними питаннями, якщо життя йде за накатаним. Запитання виникають лише тоді, коли відбувається щось неприємне. І в основному питання звучать так: «Чому це сталося зі мною?», «У чому я винен?». Але це неправильні питання: вони не допоможуть розібратися у своєму житті і вийти з кризи. Необхідно вчитися поділяти, що важливо і наносно. Знайомитися з таємницями своєї особи, аналізувати внутрішні проблеми та розуміти, заради чого ви прийшли в це життя.

Причина № 2: чужі ідеали. Коли ми живемо за інерцією та ігноруємо потреби душі, життя починає йти за чужими сценаріями та настановами. Якщо в людини, на яку впливає суспільство, не вистачає духу і рішучості чинити опір, він починає дотримуватися нав'язаних правил, жити не своїм, а чужим життям. А це дуже сильно знеструмлює та відбирає внутрішню енергію.

Причина № 3: залежність від соціальних мереж. Соціальні мережі надають руйнівний вплив на психіку та енергетику людей. До нудотності солодке життя, що транслюється з екрану смартфона, викликає негативні емоції і, як наслідок, підштовхує людину до депресії. Ми так влаштовані, що інстинктивно порівнюємо себе з оточуючими, і якщо як образ для наслідування виступають барвисті та щасливі фотографії інших людей, це змушує відчувати моторошне невдоволення собою та своїм життям.

Причина № 4: відкладання щастя «на потім». Як часто ми говоримо собі: «Залишилося трохи потерпіти і будемо щасливі». Умови досягнення щастя у кожного свої: хтось переконує себе, що буде щасливий, якщо влаштується на нову роботу, хтось переконаний, що щастя прийде разом із переїздом, а інші, що щастя обов'язково наздожене їх у коханні. Але це не працює. Щастя — це те, що є тут і зараз.

Причина № 5: відсутність цілей. Найголовніша причина внутрішньої порожнечі — відсутність особистих цілей. Коли у житті виконані всі нав'язані суспільством завдання, а особисті не прокладені, виникає відчуття дезорієнтації та порожнечі. Важливо мати життєвий план, щоби не ходити по колу. Загляньте глибше в себе і знайдіть свій сенс.

Причина № 6: «сварка» з Всесвітом. Ми, самі того не усвідомлюючи, сваримося з Всесвітом. Коли у нас виникають лихоліття, підсвідомо ми звинувачуємо в невдачах зовнішні сили. Такі звинувачення бувають дуже сильними, оскільки їх викликають потужні деструктивні емоції. такі як скорбота, агресивність, почуття втрати, біль, тривога. Коли ваша душа болить і страждає, енергія, що випускається їй, проникає у зовнішній світ і зв'язується з Всесвітом.

Насправді будь-яка проблема в житті — лише ілюзія. Ми не можемо втратити те, що дійсно дороге, ми можемо втратити тільки те, що ілюзорно, тимчасово і що заважає нам йти шляхом свого призначення. Тому щоб не заблукати в житті, експерти радять шукати себе в цьому світі, серед оточення, у своїх унікальних якостях та особливостях. Адже хтось шукає, той завжди знаходить.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Коли ми надихні наші грандіозні плани на майбутнє, то часто хочемо ними поділитися з кожним Це природне бажанн....
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
більше матеріалів
/-0,26457810401917-/ /-pc-/
Top